Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Alkadhi, Hatem"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Diagnostic performance of 3D cardiac magnetic resonance perfusion in elderly patients for the detection of coronary artery disease as compared to fractional flow reserve
Autorzy :
Károlyi, Mihály
Gotschy, AlexanderAff1, Aff2, Aff3
Polacin, MalgorzataAff1, Aff3
Plein, Sven
Paetsch, Ingo
Jahnke, Cosima
Frick, Michael
Gebker, Rolf
Alkadhi, Hatem
Kozerke, Sebastian
Manka, RobertAff1, Aff2, Aff3, IDs00330022090407_cor11
Pokaż więcej
Źródło :
European Radiology. :1-9
Czasopismo naukowe
Tytuł :
A Novel Dual-Energy CT Method for Detection and Differentiation of Intracerebral Hemorrhage From Contrast Extravasation in Stroke Patients After Endovascular Thrombectomy: Feasibility and First Results
Autorzy :
Grkovski, RistoAff1, Aff2, Aff3
Acu, Leyla
Ahmadli, Uzeyir
Terziev, RobertAff1, Aff4
Schubert, Tilman
Wegener, Susanne
Kulcsar, Zsolt
Husain, Shakir
Alkadhi, Hatem
Winklhofer, SebastianAff1, IDs00062022011983_cor10
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical Neuroradiology: Official Journal of the German, Austrian, and Swiss Societies of Neuroradiology. :1-7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Impact of COVID-19 Pandemic on Cardiovascular Testing in Asia: The IAEA INCAPS-COVID Study
Autorzy :
Einstein, Andrew J.
Paez, Diana
Dondi, Maurizio
Better, Nathan
Cerci, Rodrigo
Dorbala, Sharmila
Pascual, Thomas N.B.
Raggi, Paolo
Shaw, Leslee J.
Villines, Todd C.
Vitola, Joao V.
Williams, Michelle C.
Pynda, Yaroslav
Hinterleitner, Gerd
Lu, Yao
Morozova, Olga
Xu, Zhuoran
Hirschfeld, Cole B.
Cohen, Yosef
Goebel, Benjamin
Malkovskiy, Eli
Randazzo, Michael
Choi, Andrew
Lopez-Mattei, Juan
Parwani, Purvi
Nasery, Mohammad Nawaz
Goda, Artan
Shirka, Ervina
Benlabgaa, Rabie
Bouyoucef, Salah
Medjahedi, Abdelkader
Nailli, Qais
Agolti, Mariela
Aguero, Roberto Nicolas
Alak, Maria del Carmen
Alberguina, Lucia Graciela
Arroñada, Guillermo
Astesiano, Andrea
Astesiano, Alfredo
Norton, Carolina Bas
Benteo, Pablo
Blanco, Juan
Bonelli, Juan Manuel
Bustos, Jose Javier
Cabrejas, Raul
Cachero, Jorge
Campisi, Roxana
Canderoli, Alejandro
Carames, Silvia
Carrascosa, Patrícia
Castro, Ricardo
Cendoya, Oscar
Cognigni, Luciano Martin
Collaud, Carlos
Collaud, Carlos
Cortes, Claudia
Courtis, Javier
Cragnolino, Daniel
Daicz, Mariana
De La Vega, Alejandro
De Maria, Silvia Teresa
Del Riego, Horacio
Dettori, Fernando
Deviggiano, Alejandro
Dragonetti, Laura
Embon, Mario
Enriquez, Ruben Emilio
Ensinas, Jorge
Faccio, Fernando
Facello, Adolfo
Garofalo, Diego
Geronazzo, Ricardo
Gonza, Natalia
Gutierrez, Lucas
Guzzo, Miguel Angel
Guzzo, Miguel Angel
Hasbani, Victor
Huerin, Melina
Jäger, Victor
Lewkowicz, Julio Manuel
López De Munaín, Maria Nieves A.
Lotti, Jose Maria
Marquez, Alejandra
Masoli, Osvaldo
Masoli, Osvaldo Horacio
Mastrovito, Edgardo
Mayoraz, Matias
Melado, Graciela Eva
Mele, Anibal
Merani, Maria Fernanda
Meretta, Alejandro Horacio
Molteni, Susana
Montecinos, Marcos
Noguera, Eduardo
Novoa, Carlos
Sueldo, Claudio Pereyra
Ascani, Sebastian Perez
Pollono, Pablo
Pujol, Maria Paula
Radzinschi, Alejandro
Raimondi, Gustavo
Redruello, Marcela
Rodríguez, Marina
Rodríguez, Matías
Romero, Romina Lorena
Acuña, Arturo Romero
Rovaletti, Federico
San Miguel, Lucas
Solari, Lucrecia
Strada, Bruno
Traverso, Sonia
Traverzo, Sonia Simona
Espeche, Maria del Huerto Velazquez
Weihmuller, Juan Sebastian
Wolcan, Juan
Zeffiro, Susana
Sakanyan, Mari
Beuzeville, Scott
Boktor, Raef
Butler, Patrick
Calcott, Jennifer
Carr, Loretta
Chan, Virgil
Chao, Charles
Chong, Woon
Dobson, Mark
Downie, D'Arne
Dwivedi, Girish
Elison, Barry
Engela, Jean
Francis, Roslyn
Gaikwad, Anand
Basavaraj, Ashok Gangasandra
Goodwin, Bruce
Greenough, Robert
Hamilton-Craig, Christian
Hsieh, Victar
Joshi, Subodh
Lederer, Karin
Lee, Kenneth
Lee, Joseph
Magnussen, John
Mai, Nghi
Mander, Gordon
Murton, Fiona
Nandurkar, Dee
Neill, Johanne
O'Rourke, Edward
O'Sullivan, Patricia
Pandos, George
Pathmaraj, Kunthi
Pitman, Alexander
Poulter, Rohan
Premaratne, Manuja
Prior, David
Ridley, Lloyd
Rutherford, Natalie
Salehi, Hamid
Saunders, Connor
Scarlett, Luke
Seneviratne, Sujith
Shetty, Deepa
Shrestha, Ganesh
Shulman, Jonathan
Solanki, Vijay
Stanton, Tony
Stuart, Murch
Stubbs, Michael
Swainson, Ian
Taubman, Kim
Taylor, Andrew
Thomas, Paul
Unger, Steven
Upton, Anthony
Vamadevan, Shankar
Van Gaal, William
Verjans, Johan
Voutnis, Demetrius
Wayne, Victor
Wilson, Peter
Wong, David
Wong, Kirby
Younger, John
Feuchtner, Gudrun
Mirzaei, Siroos
Weiss, Konrad
Maroz-Vadalazhskaya, Natallia
Gheysens, Olivier
Homans, Filip
Moreno-Reyes, Rodrigo
Pasquet, Agnès
Roelants, Veronique
Van De Heyning, Caroline M.
Ríos, Raúl Araujo
Soldat-Stankovic, Valentina
Stankovic, Sinisa
Albernaz Siqueira, Maria Helena
Almeida, Augusto
Alves Togni, Paulo Henrique
Andrade, Jose Henrique
Andrade, Luciana
Anselmi, Carlos
Araújo, Roberta
Azevedo, Guilherme
Bezerra, Sabbrina
Biancardi, Rodrigo
Grossman, Gabriel Blacher
Brandão, Simone
Pianta, Diego Bromfman
Carreira, Lara
Castro, Bruno
Chang, Tien
Cunali, Jr. Fernando
Cury, Roberto
Dantas, Roberto
de Amorim Fernandes, Fernando
De Lorenzo, Andrea
De Macedo Filho, Robson
Erthal, Fernanda
Fernandes, Fabio
Fernandes, Juliano
Fernandes, Fabio
De Souza, Thiago Ferreira
Alves, Wilson Furlan
Ghini, Bruno
Goncalves, Luiz
Gottlieb, Ilan
Hadlich, Marcelo
Kameoka, Vinícius
Lima, Ronaldo
Lima, Adna
Lopes, Rafael Willain
Machado e Silva, Ricardo
Magalhães, Tiago
Silva, Fábio Martins
Mastrocola, Luiz Eduardo
Medeiros, Fábio
Meneghetti, José Claudio
Naue, Vania
Naves, Danilo
Nolasco, Roberto
Nomura, Cesar
Oliveira, Joao Bruno
Paixao, Eduardo
De Carvalho, Filipe Penna
Pinto, Ibraim
Possetti, Priscila
Quinta, Mayra
Nogueira Ramos, Rodrigo Rizzo
Rocha, Ricardo
Rodrigues, Alfredo
Rodrigues, Carlos
Romantini, Leila
Sanches, Adelina
Santana, Sara
Sara da Silva, Leonardo
Schvartzman, Paulo
Matushita, Cristina Sebastião
Senra, Tiago
Shiozaki, Afonso
Menezes de Siqueira, Maria Eduarda
Siqueira, Cristiano
Smanio, Paola
Soares, Carlos Eduardo
Junior, José Soares
Bittencourt, Marcio Sommer
Spiro, Bernardo
Mesquita, Cláudio Tinoco
Torreao, Jorge
Torres, Rafael
Uellendahl, Marly
Monte, Guilherme Urpia
Veríssimo, Otávia
Cabeda, Estevan Vieira
Pedras, Felipe Villela
Waltrick, Roberto
Zapparoli, Marcello
Naseer, Hamid
Garcheva-Tsacheva, Marina
Kostadinova, Irena
Theng, Youdaline
Abikhzer, Gad
Barette, Rene
Chow, Benjamin
Dabreo, Dominique
Friedrich, Matthias
Garg, Ria
Hafez, Mohammed Nassoh
Johnson, Chris
Kiess, Marla
Leipsic, Jonathon
Leung, Eugene
Miller, Robert
Oikonomou, Anastasia
Probst, Stephan
Roifman, Idan
Small, Gary
Tandon, Vikas
Trivedi, Adwait
White, James
Zukotynski, Katherine
Canessa, Jose
Muñoz, Gabriel Castro
Concha, Carmen
Hidalgo, Pablo
Lovera, Cesar
Massardo, Teresa
Vargas, Luis Salazar
Abad, Pedro
Arturo, Harold
Ayala, Sandra
Benitez, Luis
Cadena, Alberto
Caicedo, Carlos
Moncayo, Antonio Calderón
Moncayo, Antonio Calderón
Gomez, Sharon
Gutierrez Villamil, Claudia T.
Jaimes, Claudia
Londoño, Juan
Londoño Blair, Juan Luis
Pabon, Luz
Pineda, Mauricio
Rojas, Juan Carlos
Ruiz, Diego
Escobar, Manuel Valencia
Vasquez, Andres
Vergel, Damiana
Zuluaga, Alejandro
Gamboa, Isabel Berrocal
Castro, Gabriel
González, Ulises
Baric, Ana
Batinic, Tonci
Franceschi, Maja
Paar, Maja Hrabak
Jukic, Mladen
Medakovic, Petar
Persic, Viktor
Prpic, Marina
Punda, Ante
Batista, Juan Felipe
Gómez Lauchy, Juan Manuel
Gutierrez, Yamile Marcos
Gutierrez, Yamile Marcos
Menéndez, Rayner
Peix, Amalia
Rochela, Luis
Panagidis, Christoforos
Petrou, Ioannis
Engelmann, Vaclav
Kaminek, Milan
Kincl, Vladimír
Lang, Otto
Simanek, Milan
Abdulla, Jawdat
Bøttcher, Morten
Christensen, Mette
Gormsen, Lars Christian
Hasbak, Philip
Hess, Søren
Holdgaard, Paw
Johansen, Allan
Kyhl, Kasper
Norgaard, Bjarne Linde
Øvrehus, Kristian Altern
Rønnow Sand, Niels Peter
Steffensen, Rolf
Thomassen, Anders
Zerahn, Bo
Perez, Alfredo
Escorza Velez, Giovanni Alejandro
Velez, Mayra Sanchez
Abdel Aziz, Islam Shawky
Abougabal, Mahasen
Ahmed, Taghreed
Allam, Adel
Asfour, Ahmed
Hassan, Mona
Hassan, Alia
Ibrahim, Ahmed
Kaffas, Sameh
Kandeel, Ahmed
Ali, Mohamed Mandour
Mansy, Ahmad
Maurice, Hany
Nabil, Sherif
Shaaban, Mahmoud
Flores, Ana Camila
Poksi, Anne
Knuuti, Juhani
Kokkonen, Velipekka
Larikka, Martti
Uusitalo, Valtteri
Bailly, Matthieu
Burg, Samuel
Deux, Jean-François
Habouzit, Vincent
Hyafil, Fabien
Lairez, Olivier
Proffit, Franck
Regaieg, Hamza
Sarda-Mantel, Laure
Tacher, Vania
Schneider, Roman P.
Ayetey, Harold
Angelidis, George
Archontaki, Aikaterini
Chatziioannou, Sofia
Datseris, Ioannis
Fragkaki, Christina
Georgoulias, Panagiotis
Koukouraki, Sophia
Koutelou, Maria
Kyrozi, Eleni
Repasos, Evangelos
Stavrou, Petros
Valsamaki, Pipitsa
Gonzalez, Carla
Gutierrez, Goleat
Maldonado, Alejandro
Buga, Klara
Garai, Ildiko
Maurovich-Horvat, Pál
Schmidt, Erzsébet
Szilveszter, Balint
Várady, Edit
Banthia, Nilesh
Bhagat, Jinendra Kumar
Bhargava, Rishi
Bhat, Vivek
Bhatia, Mona
Choudhury, Partha
Chowdekar, Vijay Sai
Irodi, Aparna
Jain, Shashank
Joseph, Elizabeth
Kumar, Sukriti
Girijanandan Mahapatra, Prof Dr
Mitra, Deepanjan
Mittal, Bhagwant Rai
Ozair, Ahmad
Patel, Chetan
Patel, Tapan
Patel, Ravi
Patel, Shivani
Saxena, Sudhir
Sengupta, Shantanu
Singh, Santosh
Singh, Bhanupriya
Sood, Ashwani
Verma, Atul
Affandi, Erwin
Alam, Padma Savenadia
Edison, Edison
Gunawan, Gani
Hapkido, Habusari
Hidayat, Basuki
Huda, Aulia
Mukti, Anggoro Praja
Prawiro, Djoko
Soeriadi, Erwin Affandi
Syawaluddin, Hilman
Albadr, Amjed
Assadi, Majid
Emami, Farshad
Houshmand, Golnaz
Maleki, Majid
Rostami, Maryam Tajik
Zakavi, Seyed Rasoul
Zaid, Eed Abu
Agranovich, Svetlana
Arnson, Yoav
Bar-Shalom, Rachel
Frenkel, Alex
Knafo, Galit
Lugassi, Rachel
Maor Moalem, Israel Shlomo
Mor, Maya
Muskal, Noam
Ranser, Sara
Shalev, Aryeh
Albano, Domenico
Alongi, Pierpaolo
Arnone, Gaspare
Bagatin, Elisa
Baldari, Sergio
Bauckneht, Matteo
Bertelli, Paolo
Bianco, Francesco
Bonfiglioli, Rachele
Boni, Roberto
Bruno, Andrea
Bruno, Isabella
Busnardo, Elena
Califaretti, Elena
Camoni, Luca
Carnevale, Aldo
Casoni, Roberta
Cavallo, Armando Ugo
Cavenaghi, Giorgio
Chierichetti, Franca
Chiocchi, Marcello
Cittanti, Corrado
Colletta, Mauro
Conti, Umberto
Cossu, Alberto
Cuocolo, Alberto
Cuzzocrea, Marco
De Rimini, Maria Luisa
De Vincentis, Giuseppe
Del Giudice, Eleonora
Del Torto, Alberico
Della Tommasina, Veronica
Durmo, Rexhep
Erba, Paola Anna
Evangelista, Laura
Faletti, Riccardo
Faragasso, Evelina
Farsad, Mohsen
Ferro, Paola
Florimonte, Luigia
Frantellizzi, Viviana
Fringuelli, Fabio Massimo
Gatti, Marco
Gaudiano, Angela
Gimelli, Alessia
Giubbini, Raffaele
Giuffrida, Francesca
Ialuna, Salvatore
Laudicella, Riccardo
Leccisotti, Lucia
Leva, Lucia
Liga, Riccardo
Liguori, Carlo
Longo, Giampiero
Maffione, Margherita
Mancini, Maria Elisabetta
Marcassa, Claudio
Milan, Elisa
Nardi, Barbara
Pacella, Sara
Pepe, Giovanna
Pontone, Gianluca
Pulizzi, Sabina
Quartuccio, Natale
Rampin, Lucia
Ricci, Fabrizio
Rossini, Pierluigi
Rubini, Giuseppe
Russo, Vincenzo
Sacchetti, Gian Mauro
Sambuceti, Gianmario
Scarano, Massimo
Sciagrà, Roberto
Sperandio, Massimiliano
Stefanelli, Antonella
Ventroni, Guido
Zoboli, Stefania
Baugh, Dainia
Chambers, Duane
Madu, Ernest
Nunura, Felix
Asano, Hiroshi
Chimura, Chimura Misato
Fujimoto, Shinichiro
Fujisue, Koichiro
Fukunaga, Tomohisa
Fukushima, Yoshimitsu
Fukuyama, Kae
Hashimoto, Jun
Ichikawa, Yasutaka
Iguchi, Nobuo
Imai, Masamichi
Inaki, Anri
Ishimura, Hayato
Isobe, Satoshi
Kadokami, Toshiaki
Kato, Takao
Kudo, Takashi
Kumita, Shinichiro
Maruno, Hirotaka
Mataki, Hiroyuki
Miyagawa, Masao
Morimoto, Ryota
Moroi, Masao
Nagamachi, Shigeki
Nakajima, Kenichi
Nakata, Tomoaki
Nakazato, Ryo
Nanasato, Mamoru
Naya, Masanao
Norikane, Takashi
Ohta, Yasutoshi
Okayama, Satoshi
Okizaki, Atsutaka
Otomi, Yoichi
Otsuka, Hideki
Saito, Masaki
Sakata, Sakata Yasushi
Sarai, Masayoshi
Sato, Daisuke
Shiraishi, Shinya
Suwa, Yoshinobu
Takanami, Kentaro
Takehana, Kazuya
Taki, Junichi
Tamaki, Nagara
Taniguchi, Yasuyo
Teragawa, Hiroki
Tomizawa, Nobuo
Tsujita, Kenichi
Umeji, Kyoko
Wakabayashi, Yasushi
Yamada, Shinichiro
Yamazaki, Shinya
Yoneyama, Tatsuya
Rawashdeh, Mohammad
Batyrkhanov, Daultai
Dautov, Tairkhan
Makhdomi, Khalid
Ombati, Kevin
Alkandari, Faridah
Garashi, Masoud
Coie, Tchoyoson Lim
Rajvong, Sonexay
Kalinin, Artem
Kalnina, Marika
Haidar, Mohamad
Komiagiene, Renata
Kviecinskiene, Giedre
Mataciunas, Mindaugas
Vajauskas, Donatas
Picard, Christian
Karim, Noor Khairiah A.
Reichmuth, Luise
Samuel, Anthony
Allarakha, Mohammad Aaftaab
Naojee, Ambedhkar Shantaram
Alexanderson-Rosas, Erick
Barragan, Erika
González-Montecinos, Alejandro Becerril
Cabada, Manuel
Rodriguez, Daniel Calderon
Carvajal-Juarez, Isabel
Cortés, Violeta
Cortés, Filiberto
De La Peña, Erasmo
Gama-Moreno, Manlio
González, Luis
Ramírez, Nelsy Gonzalez
Jiménez-Santos, Moisés
Matos, Luis
Monroy, Edgar
Morelos, Martha
Ornelas, Mario
Ortga Ramirez, Jose Alberto
Preciado-Anaya, Andrés
Preciado-Gutiérrez, Óscar Ulises
Barragan, Adriana Puente
Rosales Uvera, Sandra Graciela
Sandoval, Sigelinda
Tomas, Miguel Santaularia
Sierra-Galan, Lilia M.
Sierra-Galan, Lilia M.
Siu, Silvia
Vallejo, Enrique
Valles, Mario
Faraggi, Marc
Sereegotov, Erdenechimeg
Ilic, Srdja
Ben-Rais, Nozha
Alaoui, Nadia Ismaili
Taleb, Sara
Pa Myo, Khin Pa
Thu, Phyo Si
Ghimire, Ram Kumar
Rajbanshi, Bijoy
Barneveld, Peter
Glaudemans, Andor
Habets, Jesse
Koopmans, Klaas Pieter
Manders, Jeroen
Pool, Stefan
Scholte, Arthur
Scholtens, Asbjørn
Slart, Riemer
Thimister, Paul
Van Asperen, Erik-Jan
Veltman, Niels
Verschure, Derk
Wagenaar, Nils
Edmond, John
Ellis, Chris
Johnson, Kerryanne
Keenan, Ross
Kueh, Shaw Hua (Anthony)
Occleshaw, Christopher
Sasse, Alexander
To, Andrew
Van Pelt, Niels
Young, Calum
Cuadra, Teresa
Roque Vanegas, Hector Bladimir
Soli, Idrissa Adamou
Issoufou, Djibrillou Moussa
Ayodele, Tolulope
Madu, Chibuzo
Onimode, Yetunde
Efros-Monsen, Elen
Forsdahl, Signe Helene
Hildre Dimmen, Jenni-Mari
Jørgensen, Arve
Krohn, Isabel
Løvhaugen, Pål
Bråten, Anders Tjellaug
Al Dhuhli, Humoud
Al Kindi, Faiza
Al-Bulushi, Naeema
Jawa, Zabah
Tag, Naima
Afzal, Muhammad Shehzad
Fatima, Shazia
Younis, Muhammad Numair
Riaz, Musab
Saadullah, Mohammad
Herrera, Yariela
Lenturut-Katal, Dora
Vázquez, Manuel Castillo
Ortellado, José
Akhter, Afroza
Cao, Dianbo
Cheung, Stephen
Dai, Xu
Gong, Lianggeng
Han, Dan
Hou, Yang
Li, Caiying
Li, Tao
Li, Dong
Li, Sijin
Liu, Jinkang
Liu, Hui
Lu, Bin
Ng, Ming Yen
Sun, Kai
Tang, Gongshun
Wang, Jian
Wang, Ximing
Wang, Zhao-Qian
Wang, Yining
Wang, Yifan
Wu, Jiang
Wu, Zhifang
Xia, Liming
Xiao, Jiangxi
Xu, Lei
Yang, Youyou
Yin, Wu
Yu, Jianqun
Yuan, Li
Zhang, Tong
Zhang, Longjiang
Zhang, Yong-Gao
Zhang, Xiaoli
Zhu, Li
Alfaro, Ana
Abrihan, Paz
Barroso, Asela
Cruz, Eric
Gomez, Marie Rhiamar
Magboo, Vincent Peter
Medina, John Michael
Obaldo, Jerry
Pastrana, Davidson
Pawhay, Christian Michael
Quinon, Alvin
Tang, Jeanelle Margareth
Tecson, Bettina
Uson, Kristine Joy
Uy, Mila
Kostkiewicz, Magdalena
Kunikowska, Jolanta
Bettencourt, Nuno
Cantinho, Guilhermina
Ferreira, Antonio
Syed, Ghulam
Arnous, Samer
Atyani, Said
Byrne, Angela
Gleeson, Tadhg
Kerins, David
Meehan, Conor
Murphy, David
Murphy, Mark
Murray, John
O'Brien, Julie
Bang, Ji-In
Bom, Henry
Cho, Sang-Geon
Hong, Chae Moon
Jang, Su Jin
Jeong, Yong Hyu
Kang, Won Jun
Kim, Ji-Young
Lee, Jaetae
Namgung, Chang Kyeong
So, Young
Won, Kyoung Sook
Majstorov, Venjamin
Vavlukis, Marija
Salobir, Barbara Gužic
Štalc, Monika
Benedek, Theodora
Benedek, Imre
Mititelu, Raluca
Stan, Claudiu Adrian
Ansheles, Alexey
Dariy, Olga
Drozdova, Olga
Gagarina, Nina
Gulyaev, Vsevolod Milyevich
Itskovich, Irina
Karalkin, Anatoly
Kokov, Alexander
Migunova, Ekaterina
Pospelov, Viktor
Ryzhkova, Daria
Saifullina, Guzaliya
Sazonova, Svetlana
Sergienko, Vladimir
Shurupova, Irina
Trifonova, Tatjana
Ussov, Wladimir Yurievich
Vakhromeeva, Margarita
Valiullina, Nailya
Zavadovsky, Konstantin
Zhuravlev, Kirill
Alasnag, Mirvat
Okarvi, Subhani
Saranovic, Dragana Sobic
Keng, Felix
Jason See, Jia Hao
Sekar, Ramkumar
Yew, Min Sen
Vondrak, Andrej
Bejai, Shereen
Bennie, George
Bester, Ria
Engelbrecht, Gerrit
Evbuomwan, Osayande
Gongxeka, Harlem
Vuuren, Magritha Jv
Kaplan, Mitchell
Khushica, Purbhoo
Lakhi, Hoosen
Louw, Lizette
Malan, Nico
Milos, Katarina
Modiselle, Moshe
More, Stuart
Naidoo, Mathava
Scholtz, Leonie
Vangu, Mboyo
Aguadé-Bruix, Santiago
Blanco, Isabel
Cabrera, Antonio
Camarero, Alicia
Casáns-Tormo, Irene
Cuellar-Calabria, Hug
Flotats, Albert
Fuentes Cañamero, Maria Eugenia
García, María Elia
Jimenez-Heffernan, Amelia
Leta, Rubén
Diaz, Javier Lopez
Lumbreras, Luis
Marquez-Cabeza, Juan Javier
Martin, Francisco
Martinez de Alegria, Anxo
Medina, Francisco
Canal, Maria Pedrera
Peiro, Virginia
Pubul-Nuñez, Virginia
Rayo Madrid, Juan Ignacio
Rey, Cristina Rodríguez
Perez, Ricardo Ruano
Ruiz, Joaquín
Hernández, Gertrudis Sabatel
Sevilla, Ana
Zeidán, Nahla
Nanayakkara, Damayanthi
Udugama, Chandraguptha
Simonsson, Magnus
Alkadhi, Hatem
Buechel, Ronny Ralf
Burger, Peter
Ceriani, Luca
De Boeck, Bart
Gräni, Christoph
Juillet de Saint Lager Lucas, Alix
Kamani, Christel H.
Kawel-Boehm, Nadine
Manka, Robert
Prior, John O.
Rominger, Axel
Vallée, Jean-Paul
Khiewvan, Benjapa
Premprabha, Teerapon
Thientunyakit, Tanyaluck
Sellem, Ali
Kir, Kemal Metin
Sayman, Haluk
Sebikali, Mugisha Julius
Muyinda, Zerida
Kmetyuk, Yaroslav
Korol, Pavlo
Mykhalchenko, Olena
Pliatsek, Volodymyr
Satyr, Maryna
Albalooshi, Batool
Ahmed Hassan, Mohamed Ismail
Anderson, Jill
Bedi, Punit
Biggans, Thomas
Bularga, Anda
Bull, Russell
Burgul, Rajesh
Carpenter, John-Paul
Coles, Duncan
Cusack, David
Deshpande, Aparna
Dougan, John
Fairbairn, Timothy
Farrugia, Alexia
Gopalan, Deepa
Gummow, Alistair
Ramkumar, Prasad Guntur
Hamilton, Mark
Harbinson, Mark
Hartley, Thomas
Hudson, Benjamin
Joshi, Nikhil
Kay, Michael
Kelion, Andrew
Khokhar, Azhar
Kitt, Jamie
Lee, Ken
Low, Chen
Mak, Sze Mun
Marousa, Ntouskou
Martin, Jon
Mcalindon, Elisa
Menezes, Leon
Morgan-Hughes, Gareth
Moss, Alastair
Murray, Anthony
Nicol, Edward
Patel, Dilip
Peebles, Charles
Pugliese, Francesca
Luis Rodrigues, Jonathan Carl
Rofe, Christopher
Sabharwal, Nikant
Schofield, Rebecca
Semple, Thomas
Sharma, Naveen
Strouhal, Peter
Subedi, Deepak
Topping, William
Tweed, Katharine
Weir-Mccall, Jonathan
Abbara, Suhny
Abbasi, Taimur
Abbott, Brian
Abohashem, Shady
Abramson, Sandra
Al-Abboud, Tarek
Al-Mallah, Mouaz
Almousalli, Omar
Ananthasubramaniam, Karthikeyan
Kumar, Mohan Ashok
Askew, Jeffrey
Attanasio, Lea
Balmer-Swain, Mallory
Bayer, Richard R.
Bernheim, Adam
Bhatti, Sabha
Bieging, Erik
Blankstein, Ron
Bloom, Stephen
Blue, Sean
Bluemke, David
Borges, Andressa
Branch, Kelley
Bravo, Paco
Brothers, Jessica
Budoff, Matthew
Bullock-Palmer, Renée
Burandt, Angela
Burke, Floyd W.
Bush, Kelvin
Candela, Candace
Capasso, Elizabeth
Cavalcante, Joao
Chang, Donald
Chatterjee, Saurav
Chatzizisis, Yiannis
Cheezum, Michael
Chen, Tiffany
Chen, Jennifer
Chen, Marcus
Choi, Andrew
Clarcq, James
Cordero, Ayreen
Crim, Matthew
Danciu, Sorin
Decter, Bruce
Dhruva, Nimish
Doherty, Neil
Doukky, Rami
Dunbar, Anjori
Duvall, William
Edwards, Rachael
Esquitin, Kerry
Farah, Husam
Fentanes, Emilio
Ferencik, Maros
Fisher, Daniel
Fitzpatrick, Daniel
Foster, Cameron
Fuisz, Tony
Gannon, Michael
Gastner, Lori
Gerson, Myron
Ghoshhajra, Brian
Goldberg, Alan
Goldner, Brian
Gonzalez, Jorge
Gore, Rosco
Gracia-López, Sandra
Hage, Fadi
Haider, Agha
Haider, Sofia
Hamirani, Yasmin
Hassen, Karen
Hatfield, Mallory
Hawkins, Carolyn
Hawthorne, Katie
Heath, Nicholas
Hendel, Robert
Hernandez, Phillip
Hill, Gregory
Horgan, Stephen
Huffman, Jeff
Hurwitz, Lynne
Iskandrian, Ami
Janardhanan, Rajesh
Jellis, Christine
Jerome, Scott
Kalra, Dinesh
Kaviratne, Summanther
Kay, Fernando
Kelly, Faith
Khalique, Omar
Kinkhabwala, Mona
Iii, George Kinzfogl
Kircher, Jacqueline
Kirkbride, Rachael
Kontos, Michael
Kottam, Anupama
Krepp, Joseph
Layer, Jay
Lee, Steven H.
Leppo, Jeffrey
Lesser, John
Leung, Steve
Lewin, Howard
Litmanovich, Diana
Liu, Yiyan
Lopez-Mattei, Juan
Magurany, Kathleen
Markowitz, Jeremy
Marn, Amanda
Matis, Stephen E.
Mckenna, Michael
Mcrae, Tony
Mendoza, Fernando
Merhige, Michael
Min, David
Moffitt, Chanan
Moncher, Karen
Moore, Warren
Morayati, Shamil
Morris, Michael
Mossa-Basha, Mahmud
Mrsic, Zorana
Murthy, Venkatesh
Nagpal, Prashant
Napier, Kyle
Nelson, Katarina
Nijjar, Prabhjot
Osman, Medhat
Parwani, Purvi
Passen, Edward
Patel, Amit
Patil, Pravin
Paul, Ryan
Phillips, Lawrence
Polsani, Venkateshwar
Poludasu, Rajaram
Pomerantz, Brian
Porter, Thomas
Prentice, Ryan
Pursnani, Amit
Rabbat, Mark
Ramamurti, Suresh
Rich, Florence
Luna, Hiram Rivera
Robinson, Austin
Robles, Kim
Rodríguez, Cesar
Rorie, Mark
Rumberger, John
Russell, Raymond
Sabra, Philip
Sadler, Diego
Schemmer, Mary
Schoepf, U. Joseph
Shah, Samir
Shah, Nishant
Shanbhag, Sujata
Sharma, Gaurav
Shayani, Steven
Shirani, Jamshid
Shivaram, Pushpa
Sigman, Steven
Simon, Mitch
Slim, Ahmad
Smith, David
Smith, Alexandra
Soman, Prem
Sood, Aditya
Srichai-Parsia, Monvadi Barbara
Streeter, James
T, Albert
Tawakol, Ahmed
Thomas, Dustin
Thompson, Randall
Torbet, Tara
Trinidad, Desiree
Ullery, Shawn
Unzek, Samuel
Uretsky, Seth
Vallurupalli, Srikanth
Verma, Vikas
Waller, Alfonso
Wang, Ellen
Ward, Parker
Weissman, Gaby
Wesbey, George
White, Kelly
Winchester, David
Wolinsky, David
Yost, Sandra
Zgaljardic, Michael
Alonso, Omar
Beretta, Mario
Ferrando, Rodolfo
Kapitan, Miguel
Mut, Fernando
Djuraev, Omoa
Rozikhodjaeva, Gulnora
Le Ngoc, Ha
Mai, Son Hong
Nguyen, Xuan Canh
Kudo, Takashi
Pokaż więcej
Źródło :
In JACC: Asia September 2021 1(2):187-199
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Impact of COVID-19 on Cardiovascular Testing in the United States Versus the Rest of the World
Autorzy :
Einstein, Andrew J.
Paez, Diana
Dondi, Maurizio
Better, Nathan
Cerci, Rodrigo
Dorbala, Sharmila
Pascual, Thomas N.B.
Raggi, Paolo
Shaw, Leslee J.
Villines, Todd C.
Vitola, Joao V.
Williams, Michelle C.
Pynda, Yaroslav
Hinterleitner, Gerd
Lu, Yao
Morozova, Olga
Xu, Zhuoran
Hirschfeld, Cole B.
Cohen, Yosef
Goebel, Benjamin
Malkovskiy, Eli
Randazzo, Michael
Choi, Andrew
Lopez-Mattei, Juan
Parwani, Purvi
Nasery, Mohammad Nawaz
Goda, Artan
Shirka, Ervina
Benlabgaa, Rabie
Bouyoucef, Salah
Medjahedi, Abdelkader
Nailli, Qais
Agolti, Mariela
Aguero, Roberto Nicolas
Alak, Maria del Carmen
Alberguina, Lucia Graciela
Arroñada, Guillermo
Astesiano, Andrea
Astesiano, Alfredo
Norton, Carolina Bas
Benteo, Pablo
Blanco, Juan
Bonelli, Juan Manuel
Bustos, Jose Javier
Cabrejas, Raul
Cachero, Jorge
Campisi, Roxana
Canderoli, Alejandro
Carames, Silvia
Carrascosa, Patrícia
Castro, Ricardo
Cendoya, Oscar
Cognigni, Luciano Martin
Collaud, Carlos
Collaud, Carlos
Cortes, Claudia
Courtis, Javier
Cragnolino, Daniel
Daicz, Mariana
De La Vega, Alejandro
De Maria, Silvia Teresa
Del Riego, Horacio
Dettori, Fernando
Deviggiano, Alejandro
Dragonetti, Laura
Embon, Mario
Enriquez, Ruben Emilio
Ensinas, Jorge
Faccio, Fernando
Facello, Adolfo
Garofalo, Diego
Geronazzo, Ricardo
Gonza, Natalia
Gutierrez, Lucas
Guzzo, Miguel Angel
Guzzo, Miguel Angel
Hasbani, Victor
Huerin, Melina
Jäger, Victor
Lewkowicz, Julio Manuel
Nieves A López De Munaín, Maria
Lotti, Jose Maria
Marquez, Alejandra
Masoli, Osvaldo
Masoli, Osvaldo Horacio
Mastrovito, Edgardo
Mayoraz, Matias
Melado, Graciela Eva
Mele, Anibal
Merani, Maria Fernanda
Meretta, Alejandro Horacio
Molteni, Susana
Montecinos, Marcos
Noguera, Eduardo
Novoa, Carlos
Sueldo, Claudio Pereyra
Ascani, Sebastian Perez
Pollono, Pablo
Pujol, Maria Paula
Radzinschi, Alejandro
Raimondi, Gustavo
Redruello, Marcela
Rodríguez, Marina
Rodríguez, Matías
Romero, Romina Lorena
Acuña, Arturo Romero
Rovaletti, Federico
San Miguel, Lucas
Solari, Lucrecia
Strada, Bruno
Traverso, Sonia
Traverzo, Sonia Simona
Espeche, Maria del Huerto Velazquez
Weihmuller, Juan Sebastian
Wolcan, Juan
Zeffiro, Susana
Sakanyan, Mari
Beuzeville, Scott
Boktor, Raef
Butler, Patrick
Calcott, Jennifer
Carr, Loretta
Chan, Virgil
Chao, Charles
Chong, Woon
Dobson, Mark
Downie, D'Arne
Dwivedi, Girish
Elison, Barry
Engela, Jean
Francis, Roslyn
Gaikwad, Anand
Basavaraj, Ashok Gangasandra
Goodwin, Bruce
Greenough, Robert
Hamilton-Craig, Christian
Hsieh, Victar
Joshi, Subodh
Lederer, Karin
Lee, Kenneth
Lee, Joseph
Magnussen, John
Mai, Nghi
Mander, Gordon
Murton, Fiona
Nandurkar, Dee
Neill, Johanne
O'Rourke, Edward
O'Sullivan, Patricia
Pandos, George
Pathmaraj, Kunthi
Pitman, Alexander
Poulter, Rohan
Premaratne, Manuja
Prior, David
Ridley, Lloyd
Rutherford, Natalie
Salehi, Hamid
Saunders, Connor
Scarlett, Luke
Seneviratne, Sujith
Shetty, Deepa
Shrestha, Ganesh
Shulman, Jonathan
Solanki, Vijay
Stanton, Tony
Stuart, Murch
Stubbs, Michael
Swainson, Ian
Taubman, Kim
Taylor, Andrew
Thomas, Paul
Unger, Steven
Upton, Anthony
Vamadevan, Shankar
Van Gaal, William
Verjans, Johan
Voutnis, Demetrius
Wayne, Victor
Wilson, Peter
Wong, David
Wong, Kirby
Younger, John
Feuchtner, Gudrun
Mirzaei, Siroos
Weiss, Konrad
Maroz-Vadalazhskaya, Natallia
Gheysens, Olivier
Homans, Filip
Moreno-Reyes, Rodrigo
Pasquet, Agnès
Roelants, Veronique
Van De Heyning, Caroline M.
Ríos, Raúl Araujo
Soldat-Stankovic, Valentina
Stankovic, Sinisa
Albernaz Siqueira, Maria Helena
Almeida, Augusto
Alves Togni, Paulo Henrique
Andrade, Jose Henrique
Andrade, Luciana
Anselmi, Carlos
Araújo, Roberta
Azevedo, Guilherme
Bezerra, Sabbrina
Biancardi, Rodrigo
Grossman, Gabriel Blacher
Brandão, Simone
Pianta, Diego Bromfman
Carreira, Lara
Castro, Bruno
Chang, Tien
Cunali, Jr. Fernando
Cury, Roberto
Dantas, Roberto
de Amorim Fernandes, Fernando
De Lorenzo, Andrea
De Macedo Filho, Robson
Erthal, Fernanda
Fernandes, Fabio
Fernandes, Juliano
Fernandes, Fabio
De Souza, Thiago Ferreira
Alves, Wilson Furlan
Ghini, Bruno
Goncalves, Luiz
Gottlieb, Ilan
Hadlich, Marcelo
Kameoka, Vinícius
Lima, Ronaldo
Lima, Adna
Lopes, Rafael Willain
Machado e Silva, Ricardo
Magalhães, Tiago
Silva, Fábio Martins
Mastrocola, Luiz Eduardo
Medeiros, Fábio
Meneghetti, José Claudio
Naue, Vania
Naves, Danilo
Nolasco, Roberto
Nomura, Cesar
Oliveira, Joao Bruno
Paixao, Eduardo
De Carvalho, Filipe Penna
Pinto, Ibraim
Possetti, Priscila
Quinta, Mayra
Nogueira Ramos, Rodrigo Rizzo
Rocha, Ricardo
Rodrigues, Alfredo
Rodrigues, Carlos
Romantini, Leila
Sanches, Adelina
Santana, Sara
Sara da Silva, Leonardo
Schvartzman, Paulo
Matushita, Cristina Sebastião
Senra, Tiago
Shiozaki, Afonso
Menezes de Siqueira, Maria Eduarda
Siqueira, Cristiano
Smanio, Paola
Soares, Carlos Eduardo
Junior, José Soares
Bittencourt, Marcio Sommer
Spiro, Bernardo
Mesquita, Cláudio Tinoco
Torreao, Jorge
Torres, Rafael
Uellendahl, Marly
Monte, Guilherme Urpia
Veríssimo, Otávia
Cabeda, Estevan Vieira
Pedras, Felipe Villela
Waltrick, Roberto
Zapparoli, Marcello
Naseer, Hamid
Garcheva-Tsacheva, Marina
Kostadinova, Irena
Theng, Youdaline
Abikhzer, Gad
Barette, Rene
Chow, Benjamin
Dabreo, Dominique
Friedrich, Matthias
Garg, Ria
Hafez, Mohammed Nassoh
Johnson, Chris
Kiess, Marla
Leipsic, Jonathon
Leung, Eugene
Miller, Robert
Oikonomou, Anastasia
Probst, Stephan
Roifman, Idan
Small, Gary
Tandon, Vikas
Trivedi, Adwait
White, James
Zukotynski, Katherine
Canessa, Jose
Muñoz, Gabriel Castro
Concha, Carmen
Hidalgo, Pablo
Lovera, Cesar
Massardo, Teresa
Vargas, Luis Salazar
Abad, Pedro
Arturo, Harold
Ayala, Sandra
Benitez, Luis
Cadena, Alberto
Caicedo, Carlos
Moncayo, Antonio Calderón
Moncayo, Antonio Calderón
Gomez, Sharon
Gutierrez Villamil, Claudia T.
Jaimes, Claudia
Londoño, Juan
Londoño Blair, Juan Luis
Pabon, Luz
Pineda, Mauricio
Rojas, Juan Carlos
Ruiz, Diego
Escobar, Manuel Valencia
Vasquez, Andres
Vergel, Damiana
Zuluaga, Alejandro
Gamboa, Isabel Berrocal
Castro, Gabriel
González, Ulises
Baric, Ana
Batinic, Tonci
Franceschi, Maja
Paar, Maja Hrabak
Jukic, Mladen
Medakovic, Petar
Persic, Viktor
Prpic, Marina
Punda, Ante
Batista, Juan Felipe
Gómez Lauchy, Juan Manuel
Gutierrez, Yamile Marcos
Gutierrez, Yamile Marcos
Menéndez, Rayner
Peix, Amalia
Rochela, Luis
Panagidis, Christoforos
Petrou, Ioannis
Engelmann, Vaclav
Kaminek, Milan
Kincl, Vladimír
Lang, Otto
Simanek, Milan
Abdulla, Jawdat
Bøttcher, Morten
Christensen, Mette
Gormsen, Lars Christian
Hasbak, Philip
Hess, Søren
Holdgaard, Paw
Johansen, Allan
Kyhl, Kasper
Norgaard, Bjarne Linde
Øvrehus, Kristian Altern
Rønnow Sand, Niels Peter
Steffensen, Rolf
Thomassen, Anders
Zerahn, Bo
Perez, Alfredo
Escorza Velez, Giovanni Alejandro
Velez, Mayra Sanchez
Abdel Aziz, Islam Shawky
Abougabal, Mahasen
Ahmed, Taghreed
Allam, Adel
Asfour, Ahmed
Hassan, Mona
Hassan, Alia
Ibrahim, Ahmed
Kaffas, Sameh
Kandeel, Ahmed
Ali, Mohamed Mandour
Mansy, Ahmad
Maurice, Hany
Nabil, Sherif
Shaaban, Mahmoud
Flores, Ana Camila
Poksi, Anne
Knuuti, Juhani
Kokkonen, Velipekka
Larikka, Martti
Uusitalo, Valtteri
Bailly, Matthieu
Burg, Samuel
Deux, Jean-François
Habouzit, Vincent
Hyafil, Fabien
Lairez, Olivier
Proffit, Franck
Regaieg, Hamza
Sarda-Mantel, Laure
Tacher, Vania
Schneider, Roman P.
Ayetey, Harold
Angelidis, George
Archontaki, Aikaterini
Chatziioannou, Sofia
Datseris, Ioannis
Fragkaki, Christina
Georgoulias, Panagiotis
Koukouraki, Sophia
Koutelou, Maria
Kyrozi, Eleni
Repasos, Evangelos
Stavrou, Petros
Valsamaki, Pipitsa
Gonzalez, Carla
Gutierrez, Goleat
Maldonado, Alejandro
Buga, Klara
Garai, Ildiko
Maurovich-Horvat, Pál
Schmidt, Erzsébet
Szilveszter, Balint
Várady, Edit
Banthia, Nilesh
Bhagat, Jinendra Kumar
Bhargava, Rishi
Bhat, Vivek
Bhatia, Mona
Choudhury, Partha
Chowdekar, Vijay Sai
Irodi, Aparna
Jain, Shashank
Joseph, Elizabeth
Kumar, Sukriti
Girijanandan Mahapatra, Prof Dr
Mitra, Deepanjan
Mittal, Bhagwant Rai
Ozair, Ahmad
Patel, Chetan
Patel, Tapan
Patel, Ravi
Patel, Shivani
Saxena, Sudhir
Sengupta, Shantanu
Singh, Santosh
Singh, Bhanupriya
Sood, Ashwani
Verma, Atul
Affandi, Erwin
Alam, Edison, Padma Savenadia
Gunawan, Gani
Hapkido, Habusari
Hidayat, Basuki
Huda, Aulia
Mukti, Anggoro Praja
Prawiro, Djoko
Soeriadi, Erwin Affandi
Syawaluddin, Hilman
Albadr, Amjed
Assadi, Majid
Emami, Farshad
Houshmand, Golnaz
Maleki, Majid
Rostami, Maryam Tajik
Zakavi, Seyed Rasoul
Zaid, Eed Abu
Agranovich, Svetlana
Arnson, Yoav
Bar-Shalom, Rachel
Frenkel, Alex
Knafo, Galit
Lugassi, Rachel
Maor Moalem, Israel Shlomo
Mor, Maya
Muskal, Noam
Ranser, Sara
Shalev, Aryeh
Albano, Domenico
Alongi, Pierpaolo
Arnone, Gaspare
Bagatin, Elisa
Baldari, Sergio
Bauckneht, Matteo
Bertelli, Paolo
Bianco, Francesco
Bonfiglioli, Rachele
Boni, Roberto
Bruno, Andrea
Bruno, Isabella
Busnardo, Elena
Califaretti, Elena
Camoni, Luca
Carnevale, Aldo
Casoni, Roberta
Cavallo, Armando Ugo
Cavenaghi, Giorgio
Chierichetti, Franca
Chiocchi, Marcello
Cittanti, Corrado
Colletta, Mauro
Conti, Umberto
Cossu, Alberto
Cuocolo, Alberto
Cuzzocrea, Marco
De Rimini, Maria Luisa
De Vincentis, Giuseppe
Del Giudice, Eleonora
Del Torto, Alberico
Della Tommasina, Veronica
Durmo, Rexhep
Erba, Paola Anna
Evangelista, Laura
Faletti, Riccardo
Faragasso, Evelina
Farsad, Mohsen
Ferro, Paola
Florimonte, Luigia
Frantellizzi, Viviana
Fringuelli, Fabio Massimo
Gatti, Marco
Gaudiano, Angela
Gimelli, Alessia
Giubbini, Raffaele
Giuffrida, Francesca
Ialuna, Salvatore
Laudicella, Riccardo
Leccisotti, Lucia
Leva, Lucia
Liga, Riccardo
Liguori, Carlo
Longo, Giampiero
Maffione, Margherita
Mancini, Maria Elisabetta
Marcassa, Claudio
Milan, Elisa
Nardi, Barbara
Pacella, Sara
Pepe, Giovanna
Pontone, Gianluca
Pulizzi, Sabina
Quartuccio, Natale
Rampin, Lucia
Ricci, Fabrizio
Rossini, Pierluigi
Rubini, Giuseppe
Russo, Vincenzo
Sacchetti, Gian Mauro
Sambuceti, Gianmario
Scarano, Massimo
Sciagrà, Roberto
Sperandio, Massimiliano
Stefanelli, Antonella
Ventroni, Guido
Zoboli, Stefania
Baugh, Dainia
Chambers, Duane
Madu, Ernest
Nunura, Felix
Asano, Hiroshi
Chimura, Chimura Misato
Fujimoto, Shinichiro
Fujisue, Koichiro
Fukunaga, Tomohisa
Fukushima, Yoshimitsu
Fukuyama, Kae
Hashimoto, Jun
Ichikawa, Yasutaka
Iguchi, Nobuo
Imai, Masamichi
Inaki, Anri
Ishimura, Hayato
Isobe, Satoshi
Kadokami, Toshiaki
Kato, Takao
Kudo, Takashi
Kumita, Shinichiro
Maruno, Hirotaka
Mataki, Hiroyuki
Miyagawa, Masao
Morimoto, Ryota
Moroi, Masao
Nagamachi, Shigeki
Nakajima, Kenichi
Nakata, Tomoaki
Nakazato, Ryo
Nanasato, Mamoru
Naya, Masanao
Norikane, Takashi
Ohta, Yasutoshi
Okayama, Satoshi
Okizaki, Atsutaka
Otomi, Yoichi
Otsuka, Hideki
Saito, Masaki
Sakata, Sakata Yasushi
Sarai, Masayoshi
Sato, Daisuke
Shiraishi, Shinya
Suwa, Yoshinobu
Takanami, Kentaro
Takehana, Kazuya
Taki, Junichi
Tamaki, Nagara
Taniguchi, Yasuyo
Teragawa, Hiroki
Tomizawa, Nobuo
Tsujita, Kenichi
Umeji, Kyoko
Wakabayashi, Yasushi
Yamada, Shinichiro
Yamazaki, Shinya
Yoneyama, Tatsuya
Rawashdeh, Mohammad
Batyrkhanov, Daultai
Dautov, Tairkhan
Makhdomi, Khalid
Ombati, Kevin
Alkandari, Faridah
Garashi, Masoud
Coie, Tchoyoson Lim
Rajvong, Sonexay
Kalinin, Artem
Kalnina, Marika
Haidar, Mohamad
Komiagiene, Renata
Kviecinskiene, Giedre
Mataciunas, Mindaugas
Vajauskas, Donatas
Picard, Christian
Karim, Noor Khairiah A.
Reichmuth, Luise
Samuel, Anthony
Allarakha, Mohammad Aaftaab
Naojee, Ambedhkar Shantaram
Alexanderson-Rosas, Erick
Barragan, Erika
González-Montecinos, Alejandro Becerril
Cabada, Manuel
Rodriguez, Daniel Calderon
Carvajal-Juarez, Isabel
Cortés, Violeta
Cortés, Filiberto
De La Peña, Erasmo
Gama-Moreno, Manlio
González, Luis
Ramírez, Nelsy Gonzalez
Jiménez-Santos, Moisés
Matos, Luis
Monroy, Edgar
Morelos, Martha
Ornelas, Mario
Ortga Ramirez, Jose Alberto
Preciado-Anaya, Andrés
Preciado-Gutiérrez, Óscar Ulises
Barragan, Adriana Puente
Rosales Uvera, Sandra Graciela
Sandoval, Sigelinda
Tomas, Miguel Santaularia
Sierra-Galan, Lilia M.
Sierra-Galan, Lilia M.
Siu, Silvia
Vallejo, Enrique
Valles, Mario
Faraggi, Marc
Sereegotov, Erdenechimeg
Ilic, Srdja
Ben-Rais, Nozha
Alaoui, Nadia Ismaili
Taleb, Sara
Myo, Khin Pa
Thu, Phyo Si
Ghimire, Ram Kumar
Rajbanshi, Bijoy
Barneveld, Peter
Glaudemans, Andor
Habets, Jesse
Koopmans, Klaas Pieter
Manders, Jeroen
Pool, Stefan
Scholte, Arthur
Scholtens, Asbjørn
Slart, Riemer
Thimister, Paul
Van Asperen, Erik-Jan
Veltman, Niels
Verschure, Derk
Wagenaar, Nils
Edmond, John
Ellis, Chris
Johnson, Kerryanne
Keenan, Ross
Hua, Shaw
Occleshaw, Christopher
Sasse, Alexander
To, Andrew
Van Pelt, Niels
Young, Calum
Cuadra, Teresa
Roque Vanegas, Hector Bladimir
Soli, Idrissa Adamou
Issoufou, Djibrillou Moussa
Ayodele, Tolulope
Madu, Chibuzo
Onimode, Yetunde
Efros-Monsen, Elen
Forsdahl, Signe Helene
Hildre Dimmen, Jenni-Mari
Jørgensen, Arve
Krohn, Isabel
Løvhaugen, Pål
Bråten, Anders Tjellaug
Al Dhuhli, Humoud
Al Kindi, Faiza
Al-Bulushi, Naeema
Jawa, Zabah
Tag, Naima
Afzal, Muhammad Shehzad
Fatima, Shazia
Younis, Muhammad Numair
Riaz, Musab
Saadullah, Mohammad
Herrera, Yariela
Lenturut-Katal, Dora
Vázquez, Manuel Castillo
Ortellado, José
Akhter, Afroza
Cao, Dianbo
Cheung, Stephen
Dai, Xu
Gong, Lianggeng
Han, Dan
Hou, Yang
Li, Caiying
Li, Tao
Li, Dong
Li, Sijin
Liu, Jinkang
Liu, Hui
Lu, Bin
Ng, Ming Yen
Sun, Kai
Tang, Gongshun
Wang, Jian
Wang, Ximing
Wang, Zhao-Qian
Wang, Yining
Wang, Yifan
Wu, Jiang
Wu, Zhifang
Xia, Liming
Xiao, Jiangxi
Xu, Lei
Yang, Youyou
Yin, Wu
Yu, Jianqun
Yuan, Li
Zhang, Tong
Zhang, Longjiang
Zhang, Yong-Gao
Zhang, Xiaoli
Zhu, Li
Alfaro, Ana
Abrihan, Paz
Barroso, Asela
Cruz, Eric
Gomez, Marie Rhiamar
Magboo, Vincent Peter
Medina, John Michael
Obaldo, Jerry
Pastrana, Davidson
Pawhay, Christian Michael
Quinon, Alvin
Tang, Jeanelle Margareth
Tecson, Bettina
Uson, Kristine Joy
Uy, Mila
Kostkiewicz, Magdalena
Kunikowska, Jolanta
Bettencourt, Nuno
Cantinho, Guilhermina
Ferreira, Antonio
Syed, Ghulam
Arnous, Samer
Atyani, Said
Byrne, Angela
Gleeson, Tadhg
Kerins, David
Meehan, Conor
Murphy, David
Murphy, Mark
Murray, John
O'Brien, Julie
Bang, Ji-In
Bom, Henry
Cho, Sang-Geon
Hong, Chae Moon
Jang, Su Jin
Jeong, Yong Hyu
Kang, Won Jun
Kim, Ji-Young
Lee, Jaetae
Namgung, Chang Kyeong
So, Young
Won, Kyoung Sook
Majstorov, Venjamin
Vavlukis, Marija
Salobir, Barbara Gužic
Štalc, Monika
Benedek, Theodora
Benedek, Imre
Mititelu, Raluca
Stan, Claudiu Adrian
Ansheles, Alexey
Dariy, Olga
Drozdova, Olga
Gagarina, Nina
Gulyaev, Vsevolod Milyevich
Itskovich, Irina
Karalkin, Anatoly
Kokov, Alexander
Migunova, Ekaterina
Pospelov, Viktor
Ryzhkova, Daria
Saifullina, Guzaliya
Sazonova, Svetlana
Sergienko, Vladimir
Shurupova, Irina
Trifonova, Tatjana
Ussov, Wladimir Yurievich
Vakhromeeva, Margarita
Valiullina, Nailya
Zavadovsky, Konstantin
Zhuravlev, Kirill
Alasnag, Mirvat
Okarvi, Subhani
Saranovic, Dragana Sobic
Keng, Felix
Jason See, Jia Hao
Sekar, Ramkumar
Yew, Min Sen
Vondrak, Andrej
Bejai, Shereen
Bennie, George
Bester, Ria
Engelbrecht, Gerrit
Evbuomwan, Osayande
Gongxeka, Harlem
Vuuren, Magritha Jv
Kaplan, Mitchell
Khushica, Purbhoo
Lakhi, Hoosen
Louw, Lizette
Malan, Nico
Milos, Katarina
Modiselle, Moshe
More, Stuart
Naidoo, Mathava
Scholtz, Leonie
Vangu, Mboyo
Aguadé-Bruix, Santiago
Blanco, Isabel
Cabrera, Antonio
Camarero, Alicia
Casáns-Tormo, Irene
Cuellar-Calabria, Hug
Flotats, Albert
Fuentes Cañamero, Maria Eugenia
García, María Elia
Jimenez-Heffernan, Amelia
Leta, Rubén
Diaz, Javier Lopez
Lumbreras, Luis
Marquez-Cabeza, Juan Javier
Martin, Francisco
Martinez de Alegria, Anxo
Medina, Francisco
Canal, Maria Pedrera
Peiro, Virginia
Pubul-Nuñez, Virginia
Rayo Madrid, Juan Ignacio
Rey, Cristina Rodríguez
Perez, Ricardo Ruano
Ruiz, Joaquín
Hernández, Gertrudis Sabatel
Sevilla, Ana
Zeidán, Nahla
Nanayakkara, Damayanthi
Udugama, Chandraguptha
Simonsson, Magnus
Alkadhi, Hatem
Buechel, Ronny Ralf
Burger, Peter
Ceriani, Luca
De Boeck, Bart
Gräni, Christoph
Juillet de Saint Lager Lucas, Alix
Kamani, Christel H.
Kawel-Boehm, Nadine
Manka, Robert
Prior, John O.
Rominger, Axel
Vallée, Jean-Paul
Khiewvan, Benjapa
Premprabha, Teerapon
Thientunyakit, Tanyaluck
Sellem, Ali
Kir, Kemal Metin
Sayman, Haluk
Sebikali, Mugisha Julius
Muyinda, Zerida
Kmetyuk, Yaroslav
Korol, Pavlo
Mykhalchenko, Olena
Pliatsek, Volodymyr
Satyr, Maryna
Albalooshi, Batool
Ahmed Hassan, Mohamed Ismail
Anderson, Jill
Bedi, Punit
Biggans, Thomas
Bularga, Anda
Bull, Russell
Burgul, Rajesh
Carpenter, John-Paul
Coles, Duncan
Cusack, David
Deshpande, Aparna
Dougan, John
Fairbairn, Timothy
Farrugia, Alexia
Gopalan, Deepa
Gummow, Alistair
Ramkumar, Prasad Guntur
Hamilton, Mark
Harbinson, Mark
Hartley, Thomas
Hudson, Benjamin
Joshi, Nikhil
Kay, Michael
Kelion, Andrew
Khokhar, Azhar
Kitt, Jamie
Lee, Ken
Low, Chen
Mak, Sze Mun
Marousa, Ntouskou
Martin, Jon
Mcalindon, Elisa
Menezes, Leon
Morgan-Hughes, Gareth
Moss, Alastair
Murray, Anthony
Nicol, Edward
Patel, Dilip
Peebles, Charles
Pugliese, Francesca
Luis Rodrigues, Jonathan Carl
Rofe, Christopher
Sabharwal, Nikant
Schofield, Rebecca
Semple, Thomas
Sharma, Naveen
Strouhal, Peter
Subedi, Deepak
Topping, William
Tweed, Katharine
Weir-Mccall, Jonathan
Abbara, Suhny
Abbasi, Taimur
Abbott, Brian
Abohashem, Shady
Abramson, Sandra
Al-Abboud, Tarek
Al-Mallah, Mouaz
Almousalli, Omar
Ananthasubramaniam, Karthikeyan
Kumar, Mohan Ashok
Askew, Jeffrey
Attanasio, Lea
Balmer-Swain, Mallory
Bayer, Richard R.
Bernheim, Adam
Bhatti, Sabha
Bieging, Erik
Blankstein, Ron
Bloom, Stephen
Blue, Sean
Bluemke, David
Borges, Andressa
Branch, Kelley
Bravo, Paco
Brothers, Jessica
Budoff, Matthew
Bullock-Palmer, Renée
Burandt, Angela
Burke, Floyd W.
Bush, Kelvin
Candela, Candace
Capasso, Elizabeth
Cavalcante, Joao
Chang, Donald
Chatterjee, Saurav
Chatzizisis, Yiannis
Cheezum, Michael
Chen, Tiffany
Chen, Jennifer
Chen, Marcus
Choi, Andrew
Clarcq, James
Cordero, Ayreen
Crim, Matthew
Danciu, Sorin
Decter, Bruce
Dhruva, Nimish
Doherty, Neil
Doukky, Rami
Dunbar, Anjori
Duvall, William
Edwards, Rachael
Esquitin, Kerry
Farah, Husam
Fentanes, Emilio
Ferencik, Maros
Fisher, Daniel
Fitzpatrick, Daniel
Foster, Cameron
Fuisz, Tony
Gannon, Michael
Gastner, Lori
Gerson, Myron
Ghoshhajra, Brian
Goldberg, Alan
Goldner, Brian
Gonzalez, Jorge
Gore, Rosco
Gracia-López, Sandra
Hage, Fadi
Haider, Agha
Haider, Sofia
Hamirani, Yasmin
Hassen, Karen
Hatfield, Mallory
Hawkins, Carolyn
Hawthorne, Katie
Heath, Nicholas
Hendel, Robert
Hernandez, Phillip
Hill, Gregory
Horgan, Stephen
Huffman, Jeff
Hurwitz, Lynne
Iskandrian, Ami
Janardhanan, Rajesh
Jellis, Christine
Jerome, Scott
Kalra, Dinesh
Kaviratne, Summanther
Kay, Fernando
Kelly, Faith
Khalique, Omar
Kinkhabwala, Mona
Iii, George Kinzfogl
Kircher, Jacqueline
Kirkbride, Rachael
Kontos, Michael
Kottam, Anupama
Krepp, Joseph
Layer, Jay
Lee, Steven H.
Leppo, Jeffrey
Lesser, John
Leung, Steve
Lewin, Howard
Litmanovich, Diana
Liu, Yiyan
Lopez-Mattei, Juan
Magurany, Kathleen
Markowitz, Jeremy
Marn, Amanda
Matis, Stephen E.
Mckenna, Michael
Mcrae, Tony
Mendoza, Fernando
Merhige, Michael
Min, David
Moffitt, Chanan
Moncher, Karen
Moore, Warren
Morayati, Shamil
Morris, Michael
Mossa-Basha, Mahmud
Mrsic, Zorana
Murthy, Venkatesh
Nagpal, Prashant
Napier, Kyle
Narula, Jagat
Nelson, Katarina
Nijjar, Prabhjot
Osman, Medhat
Parwani, Purvi
Passen, Edward
Patel, Amit
Patil, Pravin
Paul, Ryan
Phillips, Lawrence
Polsani, Venkateshwar
Poludasu, Rajaram
Pomerantz, Brian
Porter, Thomas
Prentice, Ryan
Pursnani, Amit
Rabbat, Mark
Ramamurti, Suresh
Rich, Florence
Luna, Hiram Rivera
Robinson, Austin
Robles, Kim
Rodríguez, Cesar
Rorie, Mark
Rumberger, John
Russell, Raymond
Sabra, Philip
Sadler, Diego
Schemmer, Mary
Schoepf, U. Joseph
Shah, Samir
Shah, Nishant
Shanbhag, Sujata
Sharma, Gaurav
Shayani, Steven
Shirani, Jamshid
Shivaram, Pushpa
Sigman, Steven
Simon, Mitch
Slim, Ahmad
Smith, David
Smith, Alexandra
Soman, Prem
Sood, Aditya
Srichai-Parsia, Monvadi Barbara
Streeter, James
T, Albert
Tawakol, Ahmed
Thomas, Dustin
Thompson, Randall
Torbet, Tara
Trinidad, Desiree
Ullery, Shawn
Unzek, Samuel
Uretsky, Seth
Vallurupalli, Srikanth
Verma, Vikas
Waller, Alfonso
Wang, Ellen
Ward, Parker
Weissman, Gaby
Wesbey, George
White, Kelly
Winchester, David
Wolinsky, David
Yost, Sandra
Zgaljardic, Michael
Alonso, Omar
Beretta, Mario
Ferrando, Rodolfo
Kapitan, Miguel
Mut, Fernando
Djuraev, Omoa
Rozikhodjaeva, Gulnora
Le Ngoc, Ha
Mai, Son Hong
Nguyen, Xuan Canh
Hirschfeld, Cole B.
Pokaż więcej
Źródło :
In JACC: Cardiovascular Imaging September 2021 14(9):1787-1799
Czasopismo naukowe
Tytuł :
International Impact of COVID-19 on the Diagnosis of Heart Disease
Autorzy :
Hinterleitner, Gerd
Lu, Yao
Morozova, Olga
Xu, Zhuoran
Lopez-Mattei, Juan
Parwani, Purvi
Nasery, Mohammad Nawaz
Goda, Artan
Shirka, Ervina
Benlabgaa, Rabie
Bouyoucef, Salah
Medjahedi, Abdelkader
Nailli, Qais
Agolti, Mariela
Aguero, Roberto Nicolas
Alak, Maria del Carmen
Alberguina, Lucia Graciela
Arroñada, Guillermo
Astesiano, Andrea
Astesiano, Alfredo
Bas Norton, Carolina
Benteo, Pablo
Blanco, Juan
Bonelli, Juan Manuel
Bustos, Jose Javier
Cabrejas, Raul
Cachero, Jorge
Canderoli, Alejandro
Carames, Silvia
Carrascosa, Patrícia
Castro, Ricardo
Cendoya, Oscar
Cognigni, Luciano Martin
Collaud, Carlos
Cortes, Claudia
Courtis, Javier
Cragnolino, Daniel
Daicz, Mariana
De La Vega, Alejandro
De Maria, Silvia Teresa
Del Riego, Horacio
Dettori, Fernando
Deviggiano, Alejandro
Dragonetti, Laura
Embon, Mario
Enriquez, Ruben Emilio
Ensinas, Jorge
Faccio, Fernando
Facello, Adolfo
Garofalo, Diego
Geronazzo, Ricardo
Gonza, Natalia
Gutierrez, Lucas
Guzzo, Miguel Angel
Hasbani, Victor
Huerin, Melina
Jäger, Victor
Lewkowicz, Julio Manuel
López De Munaín, Maria Nieves A.
Lotti, Jose Maria
Marquez, Alejandra
Masoli, Osvaldo
Mastrovito, Edgardo
Mayoraz, Matias
Melado, Graciela Eva
Mele, Anibal
Merani, Maria Fernanda
Meretta, Alejandro Horacio
Molteni, Susana
Montecinos, Marcos
Noguera, Eduardo
Novoa, Carlos
Pereyra Sueldo, Claudio
Perez Ascani, Sebastian
Pollono, Pablo
Pujol, Maria Paula
Radzinschi, Alejandro
Raimondi, Gustavo
Redruello, Marcela
Rodríguez, Marina
Rodríguez, Matías
Romero, Romina Lorena
Romero Acuña, Arturo
Rovaletti, Federico
San Miguel, Lucas
Solari, Lucrecia
Strada, Bruno
Traverso, Sonia
Traverzo, Sonia Simona
Velazquez Espeche, Maria del Huerto
Weihmuller, Juan Sebastian
Wolcan, Juan
Zeffiro, Susana
Sakanyan, Mari
Beuzeville, Scott
Boktor, Raef
Butler, Patrick
Calcott, Jennifer
Carr, Loretta
Chan, Virgil
Chao, Charles
Chong, Woon
Dobson, Mark
Downie, D'Arne
Dwivedi, Girish
Elison, Barry
Engela, Jean
Francis, Roslyn
Gaikwad, Anand
Gangasandra Basavaraj, Ashok
Goodwin, Bruce
Greenough, Robert
Hamilton-Craig, Christian
Hsieh, Victar
Joshi, Subodh
Lederer, Karin
Lee, Kenneth
Lee, Joseph
Magnussen, John
Mai, Nghi
Mander, Gordon
Murton, Fiona
Nandurkar, Dee
Neill, Johanne
O'Rourke, Edward
O'Sullivan, Patricia
Pandos, George
Pathmaraj, Kunthi
Pitman, Alexander
Poulter, Rohan
Premaratne, Manuja
Prior, David
Ridley, Lloyd
Rutherford, Natalie
Salehi, Hamid
Saunders, Connor
Scarlett, Luke
Seneviratne, Sujith
Shetty, Deepa
Shrestha, Ganesh
Shulman, Jonathan
Solanki, Vijay
Stanton, Tony
Stuart, Murch
Stubbs, Michael
Swainson, Ian
Taubman, Kim
Taylor, Andrew
Thomas, Paul
Unger, Steven
Upton, Anthony
Vamadevan, Shankar
Van Gaal, William
Verjans, Johan
Voutnis, Demetrius
Wayne, Victor
Wilson, Peter
Wong, David
Wong, Kirby
Younger, John
Feuchtner, Gudrun
Mirzaei, Siroos
Weiss, Konrad
Maroz-Vadalazhskaya, Natallia
Gheysens, Olivier
Homans, Filip
Moreno-Reyes, Rodrigo
Pasquet, Agnès
Roelants, Veronique
Van De Heyning, Caroline M.
Araujo Ríos, Raúl
Soldat-Stankovic, Valentina
Stankovic, Sinisa
Albernaz Siqueira, Maria Helena
Almeida, Augusto
Alves Togni, Paulo Henrique
Andrade, Jose Henrique
Andrade, Luciana
Anselmi, Carlos
Araújo, Roberta
Azevedo, Guilherme
Bezerra, Sabbrina
Biancardi, Rodrigo
Blacher Grossman, Gabriel
Brandão, Simone
Bromfman Pianta, Diego
Carreira, Lara
Castro, Bruno
Chang, Tien
Cunali, Jr. Fernando
Cury, Roberto
Dantas, Roberto
de Amorim Fernandes, Fernando
De Lorenzo, Andrea
De Macedo Filho, Robson
Erthal, Fernanda
Fernandes, Fabio
Fernandes, Juliano
Ferreira De Souza, Thiago
Furlan Alves, Wilson
Ghini, Bruno
Goncalves, Luiz
Gottlieb, Ilan
Hadlich, Marcelo
Kameoka, Vinícius
Lima, Ronaldo
Lima, Adna
Lopes, Rafael Willain
Machado e Silva, Ricardo
Magalhães, Tiago
Martins Silva, Fábio
Mastrocola, Luiz Eduardo
Medeiros, Fábio
Meneghetti, José Claudio
Naue, Vania
Naves, Danilo
Nolasco, Roberto
Nomura, Cesar
Oliveira, Joao Bruno
Paixao, Eduardo
Penna De Carvalho, Filipe
Pinto, Ibraim
Possetti, Priscila
Quinta, Mayra
Ramos, Rodrigo Rizzo Nogueira
Rocha, Ricardo
Rodrigues, Alfredo
Rodrigues, Carlos
Romantini, Leila
Sanches, Adelina
Santana, Sara
Sara da Silva, Leonardo
Schvartzman, Paulo
Sebastião Matushita, Cristina
Senra, Tiago
Shiozaki, Afonso
Siqueira, Maria Eduarda Menezes de
Siqueira, Cristiano
Smanio, Paola
Soares, Carlos Eduardo
Soares Junior, José
Sommer Bittencourt, Marcio
Spiro, Bernardo
Tinoco Mesquita, Cláudio
Torreao, Jorge
Torres, Rafael
Uellendahl, Marly
Urpia Monte, Guilherme
Veríssimo, Otávia
Vieira Cabeda, Estevan
Villela Pedras, Felipe
Waltrick, Roberto
Zapparoli, Marcello
Naseer, Hamid
Garcheva-Tsacheva, Marina
Kostadinova, Irena
Theng, Youdaline
Abikhzer, Gad
Barette, Rene
Chow, Benjamin
Dabreo, Dominique
Friedrich, Matthias
Garg, Ria
Hafez, Mohammed Nassoh
Johnson, Chris
Kiess, Marla
Leipsic, Jonathon
Leung, Eugene
Miller, Robert
Oikonomou, Anastasia
Probst, Stephan
Roifman, Idan
Small, Gary
Tandon, Vikas
Trivedi, Adwait
White, James
Zukotynski, Katherine
Canessa, Jose
Castro Muñoz, Gabriel
Concha, Carmen
Hidalgo, Pablo
Lovera, Cesar
Massardo, Teresa
Salazar Vargas, Luis
Abad, Pedro
Arturo, Harold
Ayala, Sandra
Benitez, Luis
Cadena, Alberto
Caicedo, Carlos
Calderón Moncayo, Antonio
Gomez, Sharon
Gutierrez Villamil, Claudia T.
Jaimes, Claudia
Londoño Blair, Juan Luis
Pabon, Luz
Pineda, Mauricio
Rojas, Juan Carlos
Ruiz, Diego
Valencia Escobar, Manuel
Vasquez, Andres
Vergel, Damiana
Zuluaga, Alejandro
Berrocal Gamboa, Isabel
Castro, Gabriel
González, Ulises
Baric, Ana
Batinic, Tonci
Franceschi, Maja
Hrabak Paar, Maja
Jukic, Mladen
Medakovic, Petar
Persic, Viktor
Prpic, Marina
Punda, Ante
Batista, Juan Felipe
Gómez Lauchy, Juan Manuel
Marcos Gutierrez, Yamile
Gutierrez, Yamile Marcos
Menéndez, Rayner
Peix, Amalia
Rochela, Luis
Panagidis, Christoforos
Petrou, Ioannis
Engelmann, Vaclav
Kaminek, Milan
Kincl, Vladimír
Lang, Otto
Simanek, Milan
Abdulla, Jawdat
Bøttcher, Morten
Christensen, Mette
Gormsen, Lars Christian
Hasbak, Philip
Hess, Søren
Holdgaard, Paw
Johansen, Allan
Kyhl, Kasper
Øvrehus, Kristian Altern
Rønnow Sand, Niels Peter
Steffensen, Rolf
Thomassen, Anders
Zerahn, Bo
Perez, Alfredo
Escorza Velez, Giovanni Alejandro
Sanchez Velez, Mayra
Abdel Aziz, Islam Shawky
Abougabal, Mahasen
Ahmed, Taghreed
Asfour, Ahmed
Hassan, Mona
Hassan, Alia
Ibrahim, Ahmed
Kaffas, Sameh
Kandeel, Ahmed
Mandour Ali, Mohamed
Mansy, Ahmad
Maurice, Hany
Nabil, Sherif
Shaaban, Mahmoud
Flores, Ana Camila
Poksi, Anne
Knuuti, Juhani
Kokkonen, Velipekka
Larikka, Martti
Uusitalo, Valtteri
Bailly, Matthieu
Burg, Samuel
Deux, Jean-François
Habouzit, Vincent
Hyafil, Fabien
Lairez, Olivier
Proffit, Franck
Regaieg, Hamza
Sarda-Mantel, Laure
Tacher, Vania
Schneider, Roman P.
Ayetey, Harold
Angelidis, George
Archontaki, Aikaterini
Chatziioannou, Sofia
Datseris, Ioannis
Fragkaki, Christina
Georgoulias, Panagiotis
Koukouraki, Sophia
Koutelou, Maria
Kyrozi, Eleni
Repasos, Evangelos
Stavrou, Petros
Valsamaki, Pipitsa
Gonzalez, Carla
Gutierrez, Goleat
Maldonado, Alejandro
Buga, Klara
Garai, Ildiko
Schmidt, Erzsébet
Szilveszter, Balint
Várady, Edit
Banthia, Nilesh
Bhagat, Jinendra Kumar
Bhargava, Rishi
Bhat, Vivek
Choudhury, Partha
Chowdekar, Vijay Sai
Irodi, Aparna
Jain, Shashank
Joseph, Elizabeth
Kumar, Sukriti
Mahapatra, Girijanandan
Mitra, Deepanjan
Mittal, Bhagwant Rai
Ozair, Ahmad
Patel, Chetan
Patel, Tapan
Patel, Ravi
Patel, Shivani
Saxena, Sudhir
Sengupta, Shantanu
Singh, Santosh
Singh, Bhanupriya
Sood, Ashwani
Verma, Atul
Affandi, Erwin
Alam, Padma Savenadia
Edison, Edison
Gunawan, Gani
Hapkido, Habusari
Hidayat, Basuki
Huda, Aulia
Praja Mukti, Anggoro
Prawiro, Djoko
Soeriadi, Erwin Affandi
Syawaluddin, Hilman
Albadr, Amjed
Assadi, Majid
Emami, Farshad
Houshmand, Golnaz
Maleki, Majid
Tajik Rostami, Maryam
Zakavi, Seyed Rasoul
Abu Zaid, Eed
Agranovich, Svetlana
Arnson, Yoav
Bar-Shalom, Rachel
Frenkel, Alex
Knafo, Galit
Lugassi, Rachel
Maor Moalem, Israel Shlomo
Mor, Maya
Muskal, Noam
Ranser, Sara
Shalev, Aryeh
Albano, Domenico
Alongi, Pierpaolo
Arnone, Gaspare
Bagatin, Elisa
Baldari, Sergio
Bauckneht, Matteo
Bertelli, Paolo
Bianco, Francesco
Bonfiglioli, Rachele
Boni, Roberto
Bruno, Andrea
Bruno, Isabella
Busnardo, Elena
Califaretti, Elena
Camoni, Luca
Carnevale, Aldo
Casoni, Roberta
Cavallo, Armando Ugo
Cavenaghi, Giorgio
Chierichetti, Franca
Chiocchi, Marcello
Cittanti, Corrado
Colletta, Mauro
Conti, Umberto
Cossu, Alberto
Cuocolo, Alberto
Cuzzocrea, Marco
De Rimini, Maria Luisa
De Vincentis, Giuseppe
Del Giudice, Eleonora
Del Torto, Alberico
Della Tommasina, Veronica
Durmo, Rexhep
Erba, Paola Anna
Evangelista, Laura
Faletti, Riccardo
Faragasso, Evelina
Farsad, Mohsen
Ferro, Paola
Florimonte, Luigia
Frantellizzi, Viviana
Fringuelli, Fabio Massimo
Gatti, Marco
Gaudiano, Angela
Gimelli, Alessia
Giubbini, Raffaele
Giuffrida, Francesca
Ialuna, Salvatore
Laudicella, Riccardo
Leccisotti, Lucia
Leva, Lucia
Liga, Riccardo
Liguori, Carlo
Longo, Giampiero
Maffione, Margherita
Mancini, Maria Elisabetta
Marcassa, Claudio
Nardi, Barbara
Pacella, Sara
Pepe, Giovanna
Pontone, Gianluca
Pulizzi, Sabina
Quartuccio, Natale
Rampin, Lucia
Ricci, Fabrizio
Rossini, Pierluigi
Rubini, Giuseppe
Russo, Vincenzo
Sacchetti, Gian Mauro
Sambuceti, Gianmario
Scarano, Massimo
Sciagrà, Roberto
Sperandio, Massimiliano
Stefanelli, Antonella
Ventroni, Guido
Zoboli, Stefania
Baugh, Dainia
Chambers, Duane
Madu, Ernest
Nunura, Felix
Asano, Hiroshi
Chimura, Chimura Misato
Fujimoto, Shinichiro
Fujisue, Koichiro
Fukunaga, Tomohisa
Fukushima, Yoshimitsu
Fukuyama, Kae
Hashimoto, Jun
Ichikawa, Yasutaka
Iguchi, Nobuo
Imai, Masamichi
Inaki, Anri
Ishimura, Hayato
Isobe, Satoshi
Kadokami, Toshiaki
Kato, Takao
Kumita, Shinichiro
Maruno, Hirotaka
Mataki, Hiroyuki
Miyagawa, Masao
Morimoto, Ryota
Moroi, Masao
Nagamachi, Shigeki
Nakajima, Kenichi
Nakata, Tomoaki
Nakazato, Ryo
Nanasato, Mamoru
Naya, Masanao
Norikane, Takashi
Ohta, Yasutoshi
Okayama, Satoshi
Okizaki, Atsutaka
Otomi, Yoichi
Otsuka, Hideki
Saito, Masaki
Sakata, Sakata Yasushi
Sarai, Masayoshi
Sato, Daisuke
Shiraishi, Shinya
Suwa, Yoshinobu
Takanami, Kentaro
Takehana, Kazuya
Taki, Junichi
Tamaki, Nagara
Taniguchi, Yasuyo
Teragawa, Hiroki
Tomizawa, Nobuo
Tsujita, Kenichi
Umeji, Kyoko
Wakabayashi, Yasushi
Yamada, Shinichiro
Yamazaki, Shinya
Yoneyama, Tatsuya
Rawashdeh, Mohammad
Batyrkhanov, Daultai
Dautov, Tairkhan
Makhdomi, Khalid
Ombati, Kevin
Alkandari, Faridah
Garashi, Masoud
Lim Coie, Tchoyoson
Rajvong, Sonexay
Kalinin, Artem
Kalnina, Marika
Haidar, Mohamad
Komiagiene, Renata
Kviecinskiene, Giedre
Mataciunas, Mindaugas
Vajauskas, Donatas
Picard, Christian
Karim, Noor Khairiah A.
Reichmuth, Luise
Samuel, Anthony
Allarakha, Mohammad Aaftaab
Naojee, Ambedhkar Shantaram
Alexanderson-Rosas, Erick
Barragan, Erika
Becerril González-Montecinos, Alejandro
Cabada, Manuel
Calderon Rodriguez, Daniel
Carvajal-Juarez, Isabel
Cortés, Violeta
Cortés, Filiberto
De La Peña, Erasmo
Gama-Moreno, Manlio
González, Luis
Gonzalez Ramírez, Nelsy
Jiménez-Santos, Moisés
Matos, Luis
Monroy, Edgar
Morelos, Martha
Ornelas, Mario
Ortga Ramirez, Jose Alberto
Preciado-Anaya, Andrés
Preciado-Gutiérrez, Óscar Ulises
Puente Barragan, Adriana
Rosales Uvera, Sandra Graciela
Sandoval, Sigelinda
Santaularia Tomas, Miguel
Sierra-Galan, Lilia M.
Siu, Silvia
Vallejo, Enrique
Valles, Mario
Faraggi, Marc
Sereegotov, Erdenechimeg
Ilic, Srdja
Ben-Rais, Nozha
Ismaili Alaoui, Nadia
Taleb, Sara
Myo, Khin Pa Pa
Thu, Phyo Si
Ghimire, Ram Kumar
Rajbanshi, Bijoy
Barneveld, Peter
Glaudemans, Andor
Habets, Jesse
Koopmans, Klaas Pieter
Manders, Jeroen
Pool, Stefan
Scholte, Arthur
Scholtens, Asbjørn
Slart, Riemer
Thimister, Paul
Van Asperen, Erik-Jan
Veltman, Niels
Verschure, Derk
Wagenaar, Nils
Edmond, John
Ellis, Chris
Johnson, Kerryanne
Keenan, Ross
Kueh, Shaw Hua (Anthony)
Occleshaw, Christopher
Sasse, Alexander
To, Andrew
Van Pelt, Niels
Young, Calum
Cuadra, Teresa
Roque Vanegas, Hector Bladimir
Adamou Soli, Idrissa
Moussa Issoufou, Djibrillou
Ayodele, Tolulope
Madu, Chibuzo
Onimode, Yetunde
Efros-Monsen, Elen
Forsdahl, Signe Helene
Hildre Dimmen, Jenni-Mari
Jørgensen, Arve
Krohn, Isabel
Løvhaugen, Pål
Tjellaug Bråten, Anders
Al Dhuhli, Humoud
Al Kindi, Faiza
Al-Bulushi, Naeema
Jawa, Zabah
Tag, Naima
Afzal, Muhammad Shehzad
Fatima, Shazia
Numair Younis, Muhammad
Riaz, Musab
Saadullah, Mohammad
Herrera, Yariela
Lenturut-Katal, Dora
Castillo Vázquez, Manuel
Ortellado, José
Akhter, Afroza
Cao, Dianbo
Cheung, Stephen
Dai, Xu
Gong, Lianggeng
Han, Dan
Hou, Yang
Li, Caiying
Li, Tao
Li, Dong
Li, Sijin
Liu, Jinkang
Liu, Hui
Ng, Ming Yen
Sun, Kai
Tang, Gongshun
Wang, Jian
Wang, Ximing
Wang, Zhao-Qian
Wang, Yining
Wang, Yifan
Wu, Jiang
Wu, Zhifang
Xia, Liming
Xiao, Jiangxi
Xu, Lei
Yang, Youyou
Yin, Wu
Yu, Jianqun
Yuan, Li
Zhang, Tong
Zhang, Longjiang
Zhang, Yong-Gao
Zhang, Xiaoli
Zhu, Li
Alfaro, Ana
Abrihan, Paz
Barroso, Asela
Cruz, Eric
Gomez, Marie Rhiamar
Magboo, Vincent Peter
Medina, John Michael
Obaldo, Jerry
Pastrana, Davidson
Pawhay, Christian Michael
Quinon, Alvin
Tang, Jeanelle Margareth
Tecson, Bettina
Uson, Kristine Joy
Uy, Mila
Kostkiewicz, Magdalena
Kunikowska, Jolanta
Bettencourt, Nuno
Cantinho, Guilhermina
Ferreira, Antonio
Syed, Ghulam
Arnous, Samer
Atyani, Said
Byrne, Angela
Gleeson, Tadhg
Kerins, David
Meehan, Conor
Murphy, David
Murphy, Mark
Murray, John
O'Brien, Julie
Bang, Ji-In
Bom, Henry
Cho, Sang-Geon
Hong, Chae Moon
Jang, Su Jin
Jeong, Yong Hyu
Kang, Won Jun
Kim, Ji-Young
Lee, Jaetae
Namgung, Chang Kyeong
So, Young
Won, Kyoung Sook
Majstorov, Venjamin
Vavlukis, Marija
Gužic Salobir, Barbara
Štalc, Monika
Benedek, Theodora
Benedek, Imre
Mititelu, Raluca
Stan, Claudiu Adrian
Ansheles, Alexey
Dariy, Olga
Drozdova, Olga
Gagarina, Nina
Gulyaev, Vsevolod Milyevich
Itskovich, Irina
Karalkin, Anatoly
Kokov, Alexander
Migunova, Ekaterina
Pospelov, Viktor
Ryzhkova, Daria
Saifullina, Guzaliya
Sazonova, Svetlana
Shurupova, Irina
Trifonova, Tatjana
Ussov, Wladimir Yurievich
Vakhromeeva, Margarita
Valiullina, Nailya
Zavadovsky, Konstantin
Zhuravlev, Kirill
Alasnag, Mirvat
Okarvi, Subhani
Sobic Saranovic, Dragana
Keng, Felix
See, Jia Hao Jason
Sekar, Ramkumar
Yew, Min Sen
Vondrak, Andrej
Bejai, Shereen
Bennie, George
Bester, Ria
Engelbrecht, Gerrit
Evbuomwan, Osayande
Gongxeka, Harlem
Jv Vuuren, Magritha
Kaplan, Mitchell
Khushica, Purbhoo
Lakhi, Hoosen
Malan, Nico
Milos, Katarina
Modiselle, Moshe
More, Stuart
Naidoo, Mathava
Scholtz, Leonie
Vangu, Mboyo
Aguadé-Bruix, Santiago
Blanco, Isabel
Cabrera, Antonio
Camarero, Alicia
Casáns-Tormo, Irene
Cuellar-Calabria, Hug
Flotats, Albert
Fuentes Cañamero, Maria Eugenia
García, María Elia
Jimenez-Heffernan, Amelia
Leta, Rubén
Lopez Diaz, Javier
Lumbreras, Luis
Marquez-Cabeza, Juan Javier
Martin, Francisco
Martinez de Alegria, Anxo
Medina, Francisco
Pedrera Canal, Maria
Peiro, Virginia
Pubul-Nuñez, Virginia
Rayo Madrid, Juan Ignacio
Rodríguez Rey, Cristina
Ruano Perez, Ricardo
Ruiz, Joaquín
Sabatel Hernández, Gertrudis
Sevilla, Ana
Zeidán, Nahla
Nanayakkara, Damayanthi
Udugama, Chandraguptha
Simonsson, Magnus
Alkadhi, Hatem
Buechel, Ronny Ralf
Burger, Peter
Ceriani, Luca
De Boeck, Bart
Gräni, Christoph
Juillet de Saint Lager Lucas, Alix
Kamani, Christel H.
Kawel-Boehm, Nadine
Manka, Robert
Prior, John O.
Rominger, Axel
Vallée, Jean-Paul
Khiewvan, Benjapa
Premprabha, Teerapon
Thientunyakit, Tanyaluck
Sellem, Ali
Kir, Kemal Metin
Sayman, Haluk
Julius Sebikali, Mugisha
Muyinda, Zerida
Kmetyuk, Yaroslav
Korol, Pavlo
Mykhalchenko, Olena
Pliatsek, Volodymyr
Satyr, Maryna
Albalooshi, Batool
Hassan, Mohamed Ismail Ahmed
Anderson, Jill
Bedi, Punit
Biggans, Thomas
Bularga, Anda
Bull, Russell
Burgul, Rajesh
Carpenter, John-Paul
Coles, Duncan
Cusack, David
Deshpande, Aparna
Dougan, John
Fairbairn, Timothy
Farrugia, Alexia
Gopalan, Deepa
Gummow, Alistair
Guntur Ramkumar, Prasad
Hamilton, Mark
Harbinson, Mark
Hartley, Thomas
Hudson, Benjamin
Joshi, Nikhil
Kay, Michael
Kelion, Andrew
Khokhar, Azhar
Kitt, Jamie
Lee, Ken
Low, Chen
Mak, Sze Mun
Marousa, Ntouskou
Martin, Jon
Mcalindon, Elisa
Menezes, Leon
Morgan-Hughes, Gareth
Moss, Alastair
Murray, Anthony
Nicol, Edward
Patel, Dilip
Peebles, Charles
Pugliese, Francesca
Rodrigues, Jonathan Carl Luis
Rofe, Christopher
Sabharwal, Nikant
Schofield, Rebecca
Semple, Thomas
Sharma, Naveen
Strouhal, Peter
Subedi, Deepak
Topping, William
Tweed, Katharine
Weir-Mccall, Jonathan
Abbara, Suhny
Abbasi, Taimur
Abbott, Brian
Abohashem, Shady
Abramson, Sandra
Al-Abboud, Tarek
Al-Mallah, Mouaz
Almousalli, Omar
Ananthasubramaniam, Karthikeyan
Ashok Kumar, Mohan
Askew, Jeffrey
Attanasio, Lea
Balmer-Swain, Mallory
Bayer, Richard R.
Bernheim, Adam
Bhatti, Sabha
Bieging, Erik
Blankstein, Ron
Bloom, Stephen
Blue, Sean
Bluemke, David
Borges, Andressa
Branch, Kelley
Bravo, Paco
Brothers, Jessica
Budoff, Matthew
Bullock-Palmer, Renée
Burandt, Angela
Burke, Floyd W.
Bush, Kelvin
Candela, Candace
Capasso, Elizabeth
Cavalcante, Joao
Chang, Donald
Chatterjee, Saurav
Chatzizisis, Yiannis
Cheezum, Michael
Chen, Tiffany
Chen, Jennifer
Chen, Marcus
Choi, Andrew
Clarcq, James
Cordero, Ayreen
Crim, Matthew
Danciu, Sorin
Decter, Bruce
Dhruva, Nimish
Doherty, Neil
Doukky, Rami
Dunbar, Anjori
Duvall, William
Edwards, Rachael
Esquitin, Kerry
Farah, Husam
Fentanes, Emilio
Ferencik, Maros
Fisher, Daniel
Fitzpatrick, Daniel
Foster, Cameron
Fuisz, Tony
Gannon, Michael
Gastner, Lori
Gerson, Myron
Ghoshhajra, Brian
Goldberg, Alan
Goldner, Brian
Gonzalez, Jorge
Gore, Rosco
Gracia-López, Sandra
Hage, Fadi
Haider, Agha
Haider, Sofia
Hamirani, Yasmin
Hassen, Karen
Hatfield, Mallory
Hawkins, Carolyn
Hawthorne, Katie
Heath, Nicholas
Hendel, Robert
Hernandez, Phillip
Hill, Gregory
Horgan, Stephen
Huffman, Jeff
Hurwitz, Lynne
Iskandrian, Ami
Janardhanan, Rajesh
Jellis, Christine
Jerome, Scott
Kalra, Dinesh
Kaviratne, Summanther
Kay, Fernando
Kelly, Faith
Khalique, Omar
Kinkhabwala, Mona
Kinzfogl Iii, George
Kircher, Jacqueline
Kirkbride, Rachael
Kontos, Michael
Kottam, Anupama
Krepp, Joseph
Layer, Jay
Lee, Steven H.
Leppo, Jeffrey
Lesser, John
Leung, Steve
Lewin, Howard
Litmanovich, Diana
Liu, Yiyan
Lopez-Mattei, Juan
Magurany, Kathleen
Markowitz, Jeremy
Marn, Amanda
Matis, Stephen E.
Mckenna, Michael
Mcrae, Tony
Mendoza, Fernando
Merhige, Michael
Min, David
Moffitt, Chanan
Moncher, Karen
Moore, Warren
Morayati, Shamil
Morris, Michael
Mossa-Basha, Mahmud
Mrsic, Zorana
Murthy, Venkatesh
Nagpal, Prashant
Napier, Kyle
Nelson, Katarina
Nijjar, Prabhjot
Osman, Medhat
Parwani, Purvi
Passen, Edward
Patel, Amit
Patil, Pravin
Paul, Ryan
Phillips, Lawrence
Polsani, Venkateshwar
Poludasu, Rajaram
Pomerantz, Brian
Porter, Thomas
Prentice, Ryan
Pursnani, Amit
Rabbat, Mark
Ramamurti, Suresh
Rich, Florence
Rivera Luna, Hiram
Robinson, Austin
Robles, Kim
Rodríguez, Cesar
Rorie, Mark
Rumberger, John
Russell, Raymond
Sabra, Philip
Sadler, Diego
Schemmer, Mary
Schoepf, U. Joseph
Shah, Samir
Shah, Nishant
Shanbhag, Sujata
Sharma, Gaurav
Shayani, Steven
Shirani, Jamshid
Shivaram, Pushpa
Sigman, Steven
Simon, Mitch
Slim, Ahmad
Smith, David
Smith, Alexandra
Soman, Prem
Sood, Aditya
Srichai-Parsia, Monvadi Barbara
Streeter, James
Ahmed Tawakol, Albert T.
Thomas, Dustin
Thompson, Randall
Torbet, Tara
Trinidad, Desiree
Ullery, Shawn
Unzek, Samuel
Uretsky, Seth
Vallurupalli, Srikanth
Verma, Vikas
Waller, Alfonso
Wang, Ellen
Ward, Parker
Weissman, Gaby
Wesbey, George
White, Kelly
Winchester, David
Wolinsky, David
Yost, Sandra
Zgaljardic, Michael
Alonso, Omar
Beretta, Mario
Ferrando, Rodolfo
Kapitan, Miguel
Mut, Fernando
Djuraev, Omoa
Rozikhodjaeva, Gulnora
Le Ngoc, Ha
Mai, Son Hong
Nguyen, Xuan Canh
Einstein, Andrew J.
Pokaż więcej
Źródło :
In Journal of the American College of Cardiology 19 January 2021 77(2):173-185
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies