Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Dziewas, Rainer"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of Capsaicinoids on Neurophysiological, Biochemical, and Mechanical Parameters of Swallowing Function
Autorzy :
Suntrup-Krueger, SonjaAff1, Aff2
Muhle, PaulAff1, Aff2
Kampe, Isabella
Egidi, Paula
Ruck, Tobias
Lenze, Frank
Jungheim, Michael
Gminski, Richard
Labeit, BendixAff1, Aff2
Claus, Inga
Warnecke, Tobias
Gross, Joachim
Dziewas, Rainer
Pokaż więcej
Źródło :
Neurotherapeutics: The Journal of the American Society for Experimental Neurotherapeutics. 18(2):1360-1370
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anticoagulant selection in relation to the SAMe-TT2R2 score in patients with atrial fibrillation: The GLORIA-AF registry
Autorzy :
Abban, Dzifa Wosornu
Abdul, Nasser
Abud, Atilio Marcelo
Adams, Fran
Addala, Srinivas
Adragão, Pedro
Ageno, Walter
Aggarwal, Rajesh
Agosti, Sergio
Agostoni, Piergiuseppe
Aguilar, Francisco
Linares, Julio Aguilar
Aguinaga, Luis
Ahmed, Jameel
Aiello, Allessandro
Ainsworth, Paul
Aiub, Jorge Roberto
Al-Dallow, Raed
Alderson, Lisa
Aldrete Velasco, Jorge Antonio
Alexopoulos, Dimitrios
Manterola, Fernando Alfonso
Aliyar, Pareed
Alonso, David
Alves da Costa, Fernando Augusto
Amado, José
Amara, Walid
Amelot, Mathieu
Amjadi, Nima
Ammirati, Fabrizio
Andrade, Marianna
Andrawis, Nabil
Annoni, Giorgio
Ansalone, Gerardo
Ariani, M.Kevin
Arias, Juan Carlos
Armero, Sébastien
Arora, Chander
Aslam, Muhammad Shakil
Asselman, M.
Audouin, Philippe
Augenbraun, Charles
Aydin, S.
Ayryanova, Ivaneta
Aziz, Emad
Backes, Luciano Marcelo
Badings, E.
Bagni, Ermentina
Baker, Seth H.
Bala, Richard
Baldi, Antonio
Bando, Shigenobu
Banerjee, Subhash
Bank, Alan
Esquivias, Gonzalo Barón
Barr, Craig
Bartlett, Maria
Kes, Vanja Basic
Baula, Giovanni
Behrens, Steffen
Bell, Alan
Benedetti, Raffaella
Mazuecos, Juan Benezet
Benhalima, Bouziane
Bergler-Klein, Jutta
Berneau, Jean-Baptiste
Bernstein, Richard A.
Berrospi, Percy
Berti, Sergio
Berz, Andrea
Best, Elizabeth
Bettencourt, Paulo
Betzu, Robert
Bhagwat, Ravi
Bhatta, Luna
Biscione, Francesco
BISIGNANI, Giovanni
Black, Toby
Bloch, Michael J.
Bloom, Stephen
Blumberg, Edwin
Bo, Mario
Bøhmer, Ellen
Bollmann, Andreas
Bongiorni, Maria Grazia
Boriani, Giuseppe
Boswijk, D.J.
Bott, Jochen
Bottacchi, Edo
Kalan, Marica Bracic
Bradman, Drew
Brautigam, Donald
Breton, Nicolas
Brouwers, P.J.A.M.
Browne, Kevin
Cortada, Jordi Bruguera
Bruni, A.
Brunschwig, Claude
Buathier, Hervé
Buhl, Aurélie
Bullinga, John
Cabrera, Jose Walter
Caccavo, Alberto
Cai, Shanglang
Caine, Sarah
Calò, Leonardo
Calvi, Valeria
Sánchez, Mauricio Camarillo
Candeias, Rui
Capuano, Vincenzo
Capucci, Alessandro
Caputo, Ronald
Rizo, Tatiana Cárdenas
Cardona, Francisco
Carlos da Costa Darrieux, Francisco
Duarte Vera, Yan Carlos
Carolei, Antonio
Carreño, Susana
Carvalho, Paula
Cary, Susanna
Casu, Gavino
Cavallini, Claudio
Cayla, Guillaume
Celentano, Aldo
Cha, Tae-Joon
Cha, Kwang Soo
Chae, Jei Keon
Chalamidas, Kathrine
Challappa, Krishnan
Chand, Sunil Prakash
Chandrashekar, Harinath
Chartier, Ludovic
Chatterjee, Kausik
Chavez Ayala, Carlos Antero
Cheema, Aamir
Cheema, Amjad
Chen, Lin
Chen, Shih-Ann
Chen, Jyh Hong
Chiang, Fu-Tien
Chiarella, Francesco
Chih-Chan, Lin
Cho, Yong Keun
Choi, Jong-Il
Choi, Dong Ju
Chouinard, Guy
Hoi-Fan Chow, Danny
Chrysos, Dimitrios
Chumakova, Galina
José Roberto Chuquiure Valenzuela, Eduardo Julián
Nica, Nicoleta Cindea
Cislowski, David J.
Clay, Anthony
Clifford, Piers
Cohen, Andrew
Cohen, Michael
Cohen, Serge
Colivicchi, Furio
Collins, Ronan
Colonna, Paolo
Compton, Steve
Connolly, Derek
Conti, Alberto
Buenostro, Gabriel Contreras
Coodley, Gregg
Cooper, Martin
Coronel, Julian
Corso, Giovanni
Sales, Juan Cosín
Cottin, Yves
Covalesky, John
Cracan, Aurel
Crea, Filippo
Crean, Peter
Crenshaw, James
Cullen, Tina
Darius, Harald
Dary, Patrick
Dascotte, Olivier
Dauber, Ira
Davalos, Vicente
Davies, Ruth
Davis, Gershan
Davy, Jean-Marc
Dayer, Mark
De Biasio, Marzia
De Bonis, Silvana
De Caterina, Raffaele
De Franceschi, Teresiano
de Groot, J.R.
De Horta, José
De La Briolle, Axel
Topete, Gilberto de la Pena
Vicenzo de Paola, Angelo Amato
de Souza, Weimar
de Veer, A.
De Wolf, Luc
Decoulx, Eric
Deepak, Sasalu
Defaye, Pascal
Del-Carpio Munoz, Freddy
Brkljacic, Diana Delic
Deumite, N. Joseph
Di Legge, Silvia
Diemberger, Igor
Dietz, Denise
Dionísio, Pedro
Dong, Qiang
Rossi dos Santos, Fabio
Dotcheva, Elena
Doukky, Rami
D'Souza, Anthony
Dubrey, Simon
Ducrocq, Xavier
Dupljakov, Dmitry
Duque, Mauricio
Dutta, Dipankar
Duvilla, Nathalie
Duygun, A.
Dziewas, Rainer
Eaton, Charles B.
Eaves, William
Ebels-Tuinbeek, L.A.
Ehrlich, Clifford
Eichinger-Hasenauer, Sabine
Eisenberg, Steven J.
El Jabali, Adnan
El Shahawy, Mahfouz
Hernandes, Mauro Esteves
Izal, Ana Etxeberria
Evonich, III Rudolph
Evseeva, Oksana
Ezhov, Andrey
Fahmy, Raed
Fang, Quan
Farsad, Ramin
Fauchier, Laurent
Favale, Stefano
Fayard, Maxime
Fedele, Jose Luis
Fedele, Francesco
Fedorishina, Olga
Fera, Steven R.
Gomes Ferreira, Luis Gustavo
Ferreira, Jorge
Ferri, Claudio
Ferrier, Anna
Ferro, Hugo
Finsen, Alexandra
First, Brian
Fischer, Stuart
Fonseca, Catarina
Almeida, Luísa Fonseca
Forman, Steven
Frandsen, Brad
French, William
Friedman, Keith
Friese, Athena
Fruntelata, Ana Gabriela
Fujii, Shigeru
Fumagalli, Stefano
Fundamenski, Marta
Furukawa, Yutaka
Gabelmann, Matthias
Gabra, Nashwa
Gadsbøll, Niels
Galinier, Michel
Gammelgaard, Anders
Ganeshkumar, Priya
Gans, Christopher
Quintana, Antonio Garcia
Gartenlaub, Olivier
Gaspardone, Achille
Genz, Conrad
Georger, Frédéric
Georges, Jean-Louis
Georgeson, Steven
Giedrimas, Evaldas
Gierba, Mariusz
Ortega, Ignacio Gil
Gillespie, Eve
Giniger, Alberto
Giudici, Michael C.
Gkotsis, Alexandros
Glotzer, Taya V.
Gmehling, Joachim
Gniot, Jacek
Goethals, Peter
Goldbarg, Seth
Goldberg, Ronald
Goldmann, Britta
Golitsyn, Sergey
Gómez, Silvia
Mesa, Juan Gomez
Gonzalez, Vicente Bertomeu
Gonzalez Hermosillo, Jesus Antonio
González López, Víctor Manuel
Gorka, Hervé
Gornick, Charles
Gorog, Diana
Gottipaty, Venkat
Goube, Pascal
Goudevenos, Ioannis
Graham, Brett
Greer, G. Stephen
Gremmler, Uwe
Grena, Paul G.
Grond, Martin
Gronda, Edoardo
Grönefeld, Gerian
Gu, Xiang
Torres Torres, Ivett Guadalupe
Guardigli, Gabriele
Guevara, Carolina
Guignier, Alexandre
Gulizia, Michele
Gumbley, Michael
Günther, Albrecht
Ha, Andrew
Hahalis, Georgios
Hakas, Joseph
Hall, Christian
Han, Bing
Han, Seongwook
Hargrove, Joe
Hargroves, David
Harris, Kenneth B.
Haruna, Tetsuya
Hayek, Emil
Healey, Jeff
Hearne, Steven
Heffernan, Michael
Heggelund, Geir
Heijmeriks, J.A.
Hemels, Maarten
Hendriks, I.
Henein, Sam
Her, Sung-Ho
Hermany, Paul
Hernández Del Río, Jorge Eduardo
Higashino, Yorihiko
Hill, Michael
Hisadome, Tetsuo
Hishida, Eiji
Hoffer, Etienne
Hoghton, Matthew
Hong, Kui
Hong, Suk keun
Horbach, Stevie
Horiuchi, Masataka
Hou, Yinglong
Hsing, Jeff
Huang, Chi-Hung
Huckins, David
kathy Hughes
Huizinga, A.
Hulsman, E.L.
Hung, Kuo-Chun
Hwang, Gyo-Seung
Ikpoh, Margaret
Imberti, Davide
Ince, Hüseyin
Indolfi, Ciro
Inoue, Shujiro
Irles, Didier
Iseki, Harukazu
Israel, C. Noah
Iteld, Bruce
Iyer, Venkat
Jackson-Voyzey, Ewart
Jaffrani, Naseem
Jäger, Frank
James, Martin
Jang, Sung-Won
Jaramillo, Nicolas
Jarmukli, Nabil
Jeanfreau, Robert J.
Jenkins, Ronald D.
Sánchez, Carlos Jerjes
Jimenez, Javier
Jobe, Robert
Joen-Jakobsen, Tomas
Jones, Nicholas
Moura Jorge, Jose Carlos
Jouve, Bernard
Jung, Byung Chun
Jung, Kyung Tae
Jung, Werner
Kachkovskiy, Mikhail
Kafkala, Krystallenia
Kalinina, Larisa
Kallmünzer, Bernd
Kamali, Farzan
Kamo, Takehiro
Kampus, Priit
Kashou, Hisham
Kastrup, Andreas
Katsivas, Apostolos
Kaufman, Elizabeth
Kawai, Kazuya
Kawajiri, Kenji
Kazmierski, John F.
Keeling, P.
Kerr Saraiva, José Francisco
Ketova, Galina
Khaira, AJIT Singh
Khripun, Aleksey
Kim, Doo-Il
Kim, Young Hoon
Kim, Nam Ho
Kim, Dae Kyeong
Kim, Jeong Su
Kim, June Soo
Kim, Ki Seok
Kim, Jin bae
Kinova, Elena
Klein, Alexander
Kmetzo, James J.
Kneller, G. Larsen
Knezevic, Aleksandar
Angela Koh, Su Mei
Koide, Shunichi
Kollias, Anastasios
Kooistra, J.A.
Koons, Jay
Koschutnik, Martin
Kostis, William J.
Kovacic, Dragan
Kowalczyk, Jacek
Koziolova, Natalya
Kraft, Peter
Kragten, Johannes A.
Krantz, Mori
Krause, Lars
Krenning, B.J.
Krikke, F.
Kromhout, Z.
Krysiak, Waldemar
Kumar, Priya
Kümler, Thomas
Kuniss, Malte
Kuo, Jen-Yuan
Küppers, Achim
Kurrelmeyer, Karla
Kwak, Choong Hwan
Laboulle, Bénédicte
Labovitz, Arthur
Lai, Wen Ter
Lam, Andy
Lam, Yat Yin
Zanetti, Fernando Lanas
Landau, Charles
Landini, Giancarlo
Figueiredo, Estêvão Lanna
Larsen, Torben
Lavandier, Karine
LeBlanc, Jessica
Lee, Moon Hyoung
Lee, Chang-Hoon
Lehman, John
Leitão, Ana
Lellouche, Nicolas
Lelonek, Malgorzata
Lenarczyk, Radoslaw
Lenderink, T.
González, Salvador León
Leong-Sit, Peter
Leschke, Matthias
Ley, Nicolas
Li, Zhanquan
Li, Xiaodong
Li, Weihua
Li, Xiaoming
Lichy, Christhoh
Lieber, Ira
Limon Rodriguez, Ramon Horacio
Lin, Hailong
Lip, Gregory Y.H.
Liu, Feng
Liu, Hengliang
Esperon, Guillermo Llamas
Navarro, Nassip Llerena
Lo, Eric
Lokshyn, Sergiy
López, Amador
López-Sendón, José Luís
Lorga Filho, Adalberto Menezes
Lorraine, Richard S.
Luengas, Carlos Alberto
Luke, Robert
Luo, Ming
Lupovitch, Steven
Lyrer, Philippe
Ma, Changsheng
Ma, Genshan
Madariaga, Irene
Maeno, Koji
Magnin, Dominique
Maid, Gustavo
Mainigi, Sumeet K.
Makaritsis, Konstantinos
Malhotra, Rohit
Manning, Rickey
Manolis, Athanasios
Manrique Hurtado, Helard Andres
Mantas, Ioannis
Jattin, Fernando Manzur
Maqueda, Vicky
Marchionni, Niccolo
Ortuno, Francisco Marin
Santana, Antonio Martín
Martinez, Jorge
Maskova, Petra
Hernandez, Norberto Matadamas
Matsuda, Katsuhiro
Maurer, Tillmann
Mauro, Ciro
May, Erik
Mayer, Nolan
McClure, John
McCormack, Terry
McGarity, William
McIntyre, Hugh
McLaurin, Brent
Medina Palomino, Feliz Alvaro
Melandri, Francesco
Meno, Hiroshi
Menzies, Dhananjai
Mercader, Marco
Meyer, Christian
Meyer, Beat j.
Miarka, Jacek
Mibach, Frank
Michalski, Dominik
Michel, Patrik
Chreih, Rami Mihail
Mikdadi, Ghiath
Mikus, Milan
Milicic, Davor
Militaru, Constantin
Minaie, Sedi
Minescu, Bogdan
Mintale, Iveta
Mirault, Tristan
Mirro, Michael J.
Mistry, Dinesh
Miu, Nicoleta Violeta
Miyamoto, Naomasa
Moccetti, Tiziano
Mohammed, Akber
Nor, Azlisham Mohd
Mollerus, Michael
Molon, Giulio
Mondillo, Sergio
Moniz, Patrícia
Mont, Lluis
Montagud, Vicente
Montaña, Oscar
Monti, Cristina
Moretti, Luciano
Mori, Kiyoo
Moriarty, Andrew
Morka, Jacek
Moschini, Luigi
Moschos, Nikitas
Mügge, Andreas
Mulhearn, Thomas J.
Muresan, Carmen
Muriago, Michela
Musial, Wlodzimierz
Musser, Carl W.
Musumeci, Francesco
Nageh, Thuraia
Nakagawa, Hidemitsu
Nakamura, Yuichiro
Nakayama, Toru
Nam, Gi-Byoung
Nanna, Michele
Natarajan, Indira
Nayak, Hemal M.
Naydenov, Stefan
Nazli, Jurica
Nechita, Alexandru Cristian
Nechvatal, Libor
Negron, Sandra Adela
Neiman, James
Neuenschwander, Fernando Carvalho
Neves, David
Neykova, Anna
Miguel, Ricardo Nicolás
Nijmeh, George
Nizov, Alexey
Campos, Rodrigo Noronha
Nossan, Janko
Novikova, Tatiana
Nowalany-Kozielska, Ewa
Nsah, Emmanuel
Nunez Fragoso, Juan Carlos
Nurgalieva, Svetlana
Nuyens, Dieter
Nyvad, Ole
Odin de Los Rios Ibarra, Manuel
O'Donnell, Philip
O'Donnell, Martin
Oh, Seil
Oh, Yong Seog
Oh, Dongjin
O'Hara, Gilles
Oikonomou, Kostas
Olivares, Claudia
Oliver, Richard
Ruiz, Rafael Olvera
Olympios, Christoforos
Anna omaszuk-Kazberuk
Asensi, Joaquín Osca
eena Padayattil jose
Padilla Padilla, Francisco Gerardo
Rios, Victoria Padilla
Pajes, Giuseppe
Pandey, A. Shekhar
Paparella, Gaetano
Paris, F.
Park, Hyung Wook
Park, Jong Sung
Parthenakis, Fragkiskos
Passamonti, Enrico
Patel, Rajesh J.
Patel, Jaydutt
Patel, Mehool
Patrick, Janice
Jimenez, Ricardo Pavón
Paz, Analía
Pengo, Vittorio
Pentz, William
Pérez, Beatriz
Pérez Ríos, Alma Minerva
Pérez-Cabezas, Alejandro
Perlman, Richard
Persic, Viktor
Perticone, Francesco
Peters, Terri K.
Petkar, Sanjiv
Pezo, Luis Felipe
Pflücke, Christian
Pham, David N.
Phillips, Roland T.
Phlaum, Stephen
Pieters, Denis
Pineau, Julien
Pinter, Arnold
Pinto, Fausto
Pisters, R.
Pivac, Nediljko
Pocanic, Darko
Podoleanu, Cristian
Politano, Alessandro
Poljakovic, Zdravka
Pollock, Stewart
Garcéa, Jose Polo
Poppert, Holger
Porcu, Maurizio
Reino, Antonio Pose
Prasad, Neeraj
Précoma, Dalton Bertolim
Prelle, Alessandro
Prodafikas, John
Protasov, Konstantin
Pye, Maurice
Qiu, Zhaohui
Quedillac, Jean-Michel
Raev, Dimitar
Raffo Grado, Carlos Antonio
Rahimi, Sidiqullah
Raisaro, Arturo
Rama, Bhola
Ramos, Ricardo
Ranieri, Maria
Raposo, Nuno
Rashba, Eric
Rauch-Kroehnert, Ursula
Reddy, Ramakota
Renda, Giulia
Reza, Shabbir
Ria, Luigi
Richter, Dimitrios
Rickli, Hans
Rieker, Werner
Vera, Tomas Ripolil
Ritt, Luiz Eduardo
Roberts, Douglas
Briones, Ignacio Rodriguez
Rodriguez Escudero, Aldo Edwin
Pascual, Carlos Rodríguez
Roman, Mark
Romeo, Francesco
Ronner, E.
Roux, Jean-Francois
Rozkova, Nadezda
Rubacek, Miroslav
Rubalcava, Frank
Russo, Andrea M.
Rutgers, Matthieu Pierre
Rybak, Karin
Said, Samir
Sakamoto, Tamotsu
Salacata, Abraham
Salem, Adrien
Bodes, Rafael Salguero
Saltzman, Marco A.
Salvioni, Alessandro
Vallejo, Gregorio Sanchez
Fernández, Marcelo Sanmartín
Saporito, Wladmir Faustino
Sarikonda, Kesari
Sasaoka, Taishi
Sati, Hamdi
Savelieva, Irina
Scala, Pierre-Jean
Schellinger, Peter
Scherr, Carlos
Schmitz, Lisa
Schmitz, Karl-Heinz
Schmitz, Bettina
Schnabel, Teresa
Schnupp, Steffen
Schoeniger, Peter
Schön, Norbert
Schwimmbeck, Peter
Seamark, Clare
Searles, Greg
Seidl, Karl-Heinz
Seidman, Barry
Sek, Jaroslaw
Sekaran, Lakshmanan
SERRATI, Carlo
Shah, Neerav
Shah, Vinay
Shah, Anil
Shah, Shujahat
Sharma, Vijay Kumar
Shaw, Louise
Sheikh, Khalid H.
Shimizu, Naruhito
Shimomura, Hideki
Shin, Dong-Gu
Shin, Eun-Seok
Shite, Junya
Sibilio, Gerolamo
Silver, Frank
Sime, Iveta
Simmers, Tim A.
Singh, Narendra
Siostrzonek, Peter
Smadja, Didier
Smith, David W.
Snitman, Marcelo
Filho, Dario Sobral
Soda, Hassan
Sofley, Carl
Sokal, Adam
Oi Yan, Yannie Soo
Sotolongo, Rodolfo
Ferreira de Souza, Olga
Sparby, Jon Arne
Spinar, Jindrich
Sprigings, David
Spyropoulos, Alex C.
Stakos, Dimitrios
Steinwender, Clemens
Stergiou, George
Stiell, Ian
Stoddard, Marcus
Stoikov, Anastas
Streb, Witold
Styliadis, Ioannis
Su, Guohai
Su, Xi
Sudnik, Wanda
Sukles, Kai
Sun, Xiaofei
Swart, H.
Szavits-Nossan, Janko
Taggeselle, Jens
Takagi, Yuichiro
Singh Takhar, Amrit Pal
Tamm, Angelika
Tanaka, Katsumi
Tanawuttiwat, Tanyanan
Tang, Sherman
Tang, Aylmer
Tarsi, Giovanni
Tassinari, Tiziana
Tayal, Ashis
Tayebjee, Muzahir
Berg, J.M. ten
Tesloianu, Dan
The, Salem H.K.
Thomas, Dierk
Timsit, Serge
Tobaru, Tetsuya
Tomasik, Andrzej R.
Torosoff, Mikhail
Touze, Emmanuel
Trendafilova, Elina
Tsai, W. Kevin
Tse, Hung Fat
Tsutsui, Hiroshi
Tu, Tian Ming
Tuininga, Ype
Turakhia, Minang
Turk, Samir
Tcurner, Wayne
Tveit, Arnljot
Tytus, Richard
Valadão, C.
van Bergen, P.F.M.M.
van de Borne, Philippe
van den Berg, B.J.
van der Zwaan, C.
Van Eck, M.
Vanacker, Peter
Vasilev, Dimo
Vasilikos, Vasileios
Vasilyev, Maxim
Veerareddy, Srikar
Miño, Mario Vega
Venkataraman, Asok
Verdecchia, Paolo
Versaci, Francesco
Vester, Ernst Günter
Vial, Hubert
Victory, Jason
Villamil, Alejandro
Vincent, Marc
Vlastaris, Anthony
Dahl, Jürgen vom
Vora, Kishor
Vranian, Robert B.
Wakefield, Paul
Wang, Ningfu
Wang, Mingsheng
Wang, Xinhua
Wang, Feng
Wang, Tian
Warner, Alberta L.
Watanabe, Kouki
Wei, Jeanne
Weimar, Christian
Weiner, Stanislav
Weinrich, Renate
Wen, Ming-Shien
Wiemer, Marcus
Wiggers, Preben
Wilke, Andreas
Williams, David
Williams, Marcus L.
Witzenbichler, Bernhard
Wong, Brian
Lawrence Wong, Ka Sing
Wozakowska-Kaplon, Beata
Wu, Shulin
Wu, Richard C.
Wunderlich, Silke
Wyatt, Nell
Wylie, John (Jack)
Xu, Yong
Xu, Xiangdong
Yamanoue, Hiroki
Yamashita, Takeshi
Bryan Yan, Ping Yen
Yang, Tianlun
Yao, Jing
Yeh, Kuo-Ho
Yin, Wei Hsian
Yotov, Yoto
Zahn, Ralf
Zarich, Stuart
Zenin, Sergei
Zeuthen, Elisabeth Louise
Zhang, Huanyi
Zhang, Donghui
Zhang, Xingwei
Zhang, Ping
Zhang, Jun
Zhao, Shui Ping
Zhao, Yujie
Zhao, Zhichen
Zheng, Yang
Zhou, Jing
Zimmermann, Sergio
Zini, Andrea
Zizzo, Steven
Zong, Wenxia
Zukerman, L Steven
Ntaios, George
Pokaż więcej
Źródło :
In Hellenic Journal of Cardiology March-April 2021 62(2):152-157
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pharyngeal electrical stimulation for neurogenic dysphagia following stroke, traumatic brain injury or other causes: Main results from the PHADER cohort study
Autorzy :
Bath, Philip M.
Pokaż więcej
Źródło :
In EClinicalMedicine November 2020 28
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Pharyngeal electrical stimulation for early decannulation in tracheotomised patients with neurogenic dysphagia after stroke (PHAST-TRAC): a prospective, single-blinded, randomised trial
Autorzy :
Braun, Tobias
Dziewas, Rainer
Friedrichs, Michael
Jandl, Mitja
Nötzel, Katja
Walther, Ernst
Werner, Cornelius J.
Citerio, Giuseppe
Vosko, Milan
Aroyo, Ilia
Bucka, Christof
Kerz, Thomas
Köstenberger, Markus
Marschner-Preuth, Nicole
Niesen, Wolf-Dirk
Pfausler, Bettina
Dziewas, Rainer
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2018 17(10):849-859
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Extending thrombolysis to 4·5–9 h and wake-up stroke using perfusion imaging: a systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Donnan, Geoffrey A.
Davis, Stephen M.
Ma, Henry
Campbell, Bruce C.V.
Churilov, Leonid
Parsons, Mark W.
Yan, Bernard
Mitchell, Peter J.
Yassi, Nawaf
Sharma, Gagan
Desmond, Patricia M.
Oxley, Thomas
Wu, Teddy Y.
Shah, Darshan
Zhao, Henry
Rodrigues, Edrich
Salvaris, Patrick
Alemseged, Fana
Ng, Felix
Williams, Cameron
Ng, Jo-Lyn
Tu, Hans T-H.
McDonald, Amy
Jackson, David
Tsoleridis, Jessica
McCoy, Rachael
Pesavento, Lauren
Weir, Louise
Bivard, Andrew
Kleinig, Timothy J.
Patel, S.
Harvey, J.
Mahadevan, J.
Cheong, E.
Balabanski, Anna
Waters, Michael
Drew, Roy
Cranefield, Jennifer
Wijeratne, Tissa
Mackey, Elizabeth
Celestino, Sherisse
Low, Essie
Dewey, Helen M.
Bladin, Christopher F.
Loh, Poh Sien
Choi, Philip M.
Coote, Skye
Frost, Tanya
Hogan, K.
Ding, C.
McModie, S.
Zhang, W.W.
Kyndt, Christopher
Moore, A.
Ross, Z.
Liu, J.
Miteff, Ferdinand
Levi, Christopher R.
Ang, Timothy
Spratt, Neil
Garcia-Esperon, Carlos
Kaauwai, Lara
Phan, Thanh G.
Ly, John
Singhal, Shaloo
Clissold, Benjamin
Wong, Kitty
Krause, Martin
Day, Susan
Sturm, Jonathan
O'Brian, Bill
Grimley, Rohan
Thijs, Vincent
Simpson, Marion
Lee-Archer, Matthew
Brodtmann, Amy
Coulton, Bronwyn
Young, Dennis
Wong, Andrew A.
Muller, Claire
Field, Deborah K.
Vallat, W.
Maxwell, Vanessa
Bailey, Peter
Sabet, Arman
Mishra, Sachin
Tan, Meng
George, K.
Barber, P. Alan
Zhao, L.
Meretoja, Atte
Curtze, Sami
Tatlisumak, Turgut
Sibolt, G.
Tiainen, M.
Koivu, M.
Aarnio, K.
Virta, J.
Kasari, O.
Eirola, S.
Sun, M.C.
Chen, T.C.
Chuang, C.S.
Chen, Y.Y.
Lin, C.M.
Ho, S.C.
Hsiao, P.M.
Tsai, C.H.
Huang, W.S.
Yang, Y.W.
Huang, H.Y.
Wang, W.C.
Liu, C.H.
Lu, M.K.
Lu, C.H.
Kung, W.L.
Jiang, S.K.
Wu, Y.H.
Huang, S.C.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Guo, Y.C.
Lin, D.
Hsu, C.T.
Kuan, C.W.
Hsu, J.P.
Tsai, H.T.
Suzuki, M.
Sun, Y.
Chen, H.F.
Lu, C.J.
Lin, C.H.
Huang, C.C.
Chu, H.J.
Lee, C.Y.
Chang, W.H.
Lo, Y.C.
Hsu, Y.T.
Chen, C.H.
Sung, P.S.
Ysai, C.L.
Jeng, J.S.
Tang, S.C.
Tsai, L.K.
Yeh, S.J.
Lee, Y.C.
Wang, Y.T.
Chung, T.C.
Hu, C.J.
Chan, L.
Chiou, Y.W.
Lien, L.M.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Chen, W.H.
Lau, C.L.
Chang, A.
Lee, I.Y.
Huang, M.Y.
Lee, J.T.
Peng, G.S.
Lim, J.C.
Hsu, Y.D.
Lin, C.C.
Cheng, C.A.
Yen, C.H.
Yang, F.C.
Hsu, C.H.
Sung, Y.F.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Hsiao, P.M.
Lee, A.
Hankey, Graeme
Blacker, David
Gerraty, Richard
Chen, C-I.
Hsu, C-S.
Cowley, Elise
McCoy, Rachael
Sallaberger, Michele
Snow, Barry
Kolbe, John
Stark, Richard
King, John
Macdonnell, Richard
Attia, John
D'Este, Catherine
Bernhardt, Julie
Carey, Leeanne
Cadilhac, Dominique
Anderson, Craig
Howells, David
Barber, A.
Connelly, Alan
Macleod, Malcolm
O'Collins, Victoria
Wilson, W.
Macaulay, L.
Bendszus, Martin
Bluhmki, Erich
Eschenfelder, Christoph
Hacke, Werner
Molina, Carlos
Leys, Didier
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Toni, Danilo
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Oppenheim, Catherine
Lees, Kennedy R.
Kaste, Markku
von Kummer, Rüdiger
Chatellier, Gilles
Laage, Rico
Nuñez, Xavier
Ehrenkrona, Christina
Svenson, Ann-Sofie
Cove, Lynda
Niederkorn, Kurt
Gruber, Franz
Kapeller, Peter
Mikulik, Robert
Mas, Jean-Louis
Berrouschot, Jörg
Sobesky, Jan
Köhrmann, Martin
Steiner, Thorsten
Kessler, Christof
Fatar, Marc
Dziewas, Rainer
Poli, Sven
Althaus-Knaurer, Katharina
Bovi, Paolo
Rodriguez, Alain L.
Arenillas, Juan F.
Muir, Keith
Veltkamp, Roland
Dixit, Anand
Muddegowda, Girish
Kala, Lalit
De Silva, Deidre A.
Butcher, Kenneth S.
Byrnes, G.
Peeters, Andre
Chalk, J.B.
Fink, John N.
Kimber, Thomas E.
Schultz, David
Hand, Peter J.
Frayne, Judith
Tress, Brian M.
McNeil, John
Burns, R.
Johnston, C.
Williams, M.
Campbell, Bruce C V
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 13-19 July 2019 394(10193):139-147
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Detecting myositis as a cause of unexplained dysphagia: Proposal for a diagnostic algorithm.
Autorzy :
Labeit, Bendix
Grond, Thalia
Beule, Achim G.
Boehmer, Maik
Thomas, Christian
Muhle, Paul
Claus, Inga
Roderigo, Malte
Rudack, Claudia
Wiendl, Heinz
Dziewas, Rainer
Warnecke, Tobias
Suntrup‐Krueger, Sonja
Pokaż więcej
Temat :
DEGLUTITION disorders
MYOSITIS
MAGNETIC resonance imaging
CREATINE kinase
Źródło :
European Journal of Neurology; Apr2022, Vol. 29 Issue 4, p1165-1173, 9p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies