Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Endres, Matthias"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Cardiomyocyte Injury Following Acute Ischemic Stroke: Protocol for a Prospective Observational Cohort Study
Autorzy :
Stengl, Helena
Ganeshan, Ramanan
Hellwig, Simon
Blaszczyk, Edyta
Fiebach, Jochen B
Nolte, Christian H
Bauer, Axel
Schulz-Menger, Jeanette
Endres, Matthias
Scheitz, Jan F
Pokaż więcej
Temat :
Medicine
Computer applications to medicine. Medical informatics
R858-859.7
Źródło :
JMIR Research Protocols, Vol 10, Iss 2, p e24186 (2021)
Opis pliku :
electronic resource
Relacje :
http://www.researchprotocols.org/2021/2/e24186/; https://doaj.org/toc/1929-0748
Dostęp URL :
https://doaj.org/article/f560e2ba5f3747a8a306f81c1c5d2e7e
Czasopismo naukowe
Tytuł :
New remote cerebral microbleeds in acute ischemic stroke: an analysis of the randomized, placebo-controlled WAKE-UP trial
Autorzy :
Braemswig, Tim BastianAff1, Aff2, Aff3, IDs0041502211175y_cor1
Vynckier, Jan
Jensen, Märit
Boutitie, FlorentAff6, Aff7
Galinovic, Ivana
Simonsen, Claus Z.
Cheng, Bastian
Cho, Tae-Hee
Scheitz, Jan F.Aff1, Aff2, Aff3, Aff10
Fiehler, Jens
Puig, Josep
Thijs, VincentAff13, Aff21
Fiebach, Jochen B.
Muir, Keith W.
Nighoghossian, Norbert
Ebinger, MartinAff3, Aff15
Pedraza, Salvador
Thomalla, Götz
Gerloff, Christian
Endres, MatthiasAff1, Aff2, Aff3, Aff10, Aff16, Aff17
Lemmens, RobinAff18, Aff19, Aff20
Schlemm, LudwigAff1, Aff2, Aff3
Nolte, Christian H.Aff1, Aff2, Aff3, Aff10, Aff16
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. :1-8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intravenous immunoglobulins for treatment of severe COVID-19-related acute encephalopathy
Autorzy :
Huo, ShufanAff1, Aff2, Aff3, IDs00415022111525_cor1
Ferse, Caroline
Bösl, Fabian
Reincke, S. MomsenAff1, Aff5
Enghard, Philipp
Hinrichs, Carl
Treskatsch, Sascha
Angermair, Stefan
Eckardt, Kai-Uwe
Audebert, Heinrich J.Aff1, Aff2
Ploner, Christoph J.Aff1, Aff7
Endres, MatthiasAff1, Aff2, Aff3, Aff5, Aff7
Prüss, HaraldAff1, Aff5
Franke, Christiana
Scheibe, FranziskaAff1, Aff8
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. :1-8
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Coronary angiography in acute ischemic stroke patients: frequency and determinants of pathological findings in a multicenter cohort study
Autorzy :
Litmeier, SimonAff1, Aff2, Aff3, IDs00415022110015_cor1
Meinel, Thomas R.
von Rennenberg, ReginaAff1, Aff2, Aff3
Kniepert, Joachim U.
Audebert, Heinrich J.Aff1, Aff3
Endres, MatthiasAff1, Aff2, Aff3, Aff5, Aff6, Aff7
Jung, Simon
Scheitz, Jan F.Aff1, Aff3, Aff5, Aff6
Nolte, Christian H.Aff1, Aff3, Aff5, Aff6
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. :1-7
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Influence of stroke infarct location on quality of life assessed in a multivariate lesion-symptom mapping study
Autorzy :
Königsberg, Alina
DeMarco, Andrew T.
Mayer, Carola
Wouters, Anke
Schlemm, Eckhard
Ebinger, MartinAff6, Aff7
Cho, Tae-Hee
Endres, MatthiasAff6, Aff9
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Galinovic, Ivana
Puig, Josep
Thijs, VincentAff12, Aff13
Lemmens, RobinAff3, Aff4, Aff5
Muir, Keith W.
Nighoghossian, Norbert
Pedraza, Salvador
Simonsen, Claus Z.
Gerloff, Christian
Thomalla, Götz
Cheng, Bastian
Pokaż więcej
Źródło :
Scientific Reports. 11(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effect of early sleep apnoea treatment with adaptive servo-ventilation in acute stroke patients on cerebral lesion evolution and neurological outcomes: study protocol for a multicentre, randomized controlled, rater-blinded, clinical trial (eSATIS: early Sleep Apnoea Treatment in Stroke)
Autorzy :
Duss, Simone B.Aff1, Aff2
Brill, Anne-KathrinAff2, Aff3
Baillieul, SébastienAff4, Aff5
Horvath, Thomas
Zubler, Frédéric
Flügel, Dominique
Kägi, Georg
Benz, Gabriel
Bernasconi, Corrado
Ott, Sebastian R.
Korostovtseva, Lyudmila
Sviryaev, Yurii
Salih, Farid
Endres, Matthias
Tamisier, RenaudAff4, Aff5
Gouveris, Haralampos
Winter, Yaroslav
Denier, Niklaus
Wiest, Roland
Arnold, Marcel
Schmidt, Markus H.Aff1, Aff2
Pépin, Jean-LouisAff4, Aff5
Bassetti, Claudio L. A.Aff1, Aff2, Aff13
Pokaż więcej
Źródło :
Trials. 22(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Preserved structural connectivity mediates the clinical effect of thrombolysis in patients with anterior-circulation stroke
Autorzy :
Schlemm, Eckhard
Ingwersen, Thies
Königsberg, Alina
Boutitie, FlorentAff2, Aff3, Aff4
Ebinger, MartinAff5, Aff6
Endres, MatthiasAff5, Aff7, Aff8, Aff9, Aff10
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Galinovic, Ivana
Lemmens, RobinAff12, Aff13, Aff14
Muir, Keith W.
Nighoghossian, Norbert
Pedraza, Salvador
Puig, Josep
Simonsen, Claus Z.
Thijs, VincentAff19, Aff20
Wouters, AnkeAff12, Aff13, Aff14
Gerloff, Christian
Thomalla, Götz
Cheng, Bastian
Pokaż więcej
Źródło :
Nature Communications. 12(1)
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Primary stroke prevention worldwide: translating evidence into action
Autorzy :
Abanto, Carlos
Abera, Semaw Ferede
Addissie, Adamu
Adebayo, Oluwadamilola
Adeleye, Amos Olufemi
Adilbekov, Yerzhan
Adilbekova, Bibigul
Adoukonou, Thierry Armel
Aguiar de Sousa, Diana
Ajagbe, Temitope
Akhmetzhanova, Zauresh
Akpalu, Albert
Álvarez Ahlgren, Jhon
Ameriso, Sebastián
Andonova, Silva
Awoniyi, Foloruso Emmanuel
Bakhiet, Moiz
Barboza, Miguel
Basri, Hamidon
Bath, Philip
Bello, Olamide
Bereczki, Dániel
Beretta, Simone
Berkowitz, Aaron
Bernabé-Ortiz, Antonio
Bernhardt, Julie
Berzina, Guna
Bisharyan, Mher
Bovet, Pascal
Budincevic, Hrvoje
Cadilhac, Dominique
Caso, Valeria
Chen, Christopher
Chin, Jerome
Chwojnicki, Kamil
Conforto, Adriana
Cruz, Vitor Tedim
D'Amelio, Marco
Danielyan, Kristine
Davis, Stephen
Demarin, Vida
Dempsey, Robert
Dichgans, Martin
Dokova, Klara
Donnan, Geoffrey
Elkind, Mitchell S.
Endres, Matthias
Fischer, Urs
Gankpé, Fortuné
Gaye Saavedra, Andrés
Gil, Artyom
Giroud, Maurice
Gnedovskaya, Elena
Hachinski, Vladimir
Hafdi, Melanie
Hamadeh, Randah
Hamzat, T. Kolapo
Hankey, Graeme
Heldner, Mirjam
Ibrahim, Etedal Ahmed
Ibrahim, Norlinah Mohamed
Inoue, Manabu
Jee, Sungju
Jeng, Jiann-Shing
Kalkonde, Yogesh
Kamenova, Saltanat
Karaszewski, Bartosz
Kelly, Peter
Khan, Taskeen
Kiechl, Stefan
Kondybayeva, Aida
Kõrv, Janika
Kravchenko, Michael
Krishnamurthi, Rita V.
Kruja, Jera
Lakkhanaloet, Mongkol
Langhorne, Peter
Lavados, Pablo M.
Law, Zhe Kang
Lawal, Abisola
Lazo-Porras, Maria
Lebedynets, Dmytro
Lee, Tsong-Hai
Leung, Thomas
Liebeskind, David S.
Lindsay, Patrice
López-Jaramillo, Patricio
Lotufo, Paulo Andrade
Machline-Carrion, Julia
Makanjuola, Akintomiwa
Markus, Hugh Stephen
Marquez-Romero, Juan Manuel
Medina, Marco
Medukhanova, Sabina
Mehndiratta, Man Mohan
Merkin, Alexandr
Mirrakhimov, Erkin
Mohl, Stephanie
Moscoso-Porras, Miguel
Müller-Stierlin, Annabel
Murphy, Sean
Musa, Kamarul Imran
Nasreldein, Ahmed
Nogueira, Raul Gomes
Nolte, Christian
Noubiap, Jean Jacques
Novarro-Escudero, Nelson
Ogun, Yomi
Oguntoye, Richard Ayobami
Oraby, Mohammed Ibrahim
Osundina, Morenike
Ovbiagele, Bruce
Orken, Dilek Necioglu
Ozdemir, Atilla Özcan
Ozturk, Serefnur
Paccot, Melanie
Phromjai, Jurairat
Piradov, Piradov
Platz, Thomas
Potpara, Tatjana
Ranta, Annemarei
Rathore, Farooq
Richard, Edo
Sacco, Ralph L.
Sahathevan, Ramesh
Santos Carquín, Irving
Saposnik, Gustavo
Sarfo, Fred Stephen
Sharma, Mike
Sheth, Kevin
Shobhana, A.
Suwanwela, Nijasri
Svyato, Irina
Sylaja, P.N.
Tao, Xuanchen
Thakur, Kiran T.
Toni, Danilo
Topcuoglu, Mehmet Akif
Torales, Julio
Towfighi, Amytis
Truelsen, Thomas Clement
Tsiskaridze, Alexander
Tulloch-Reid, Marshall
Useche, Nicolás
Vanacker, Peter
Vassilopoulou, Sophia
Vukorepa, Gorana
Vuletic, Vladimira
Wahab, Kolawole W.
Wang, Wenzhi
Wijeratne, Tissa
Wolfe, Charles
Yifru, Yared Mamushet
Yock-Corrales, Adriana
Yonemoto, Naohiro
Yperzeele, Laetitia
Zhang, Puhong
Owolabi, Mayowa O
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Public Health January 2022 7(1):e74-e85
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Correction to: Off-label-dosing of non-vitamin K-dependent oral antagonists in AF patients before and after stroke: results of the prospective multicenter Berlin Atrial Fibrillation Registry
Autorzy :
Tütüncü, Serdar
Olma, ManuelAff1, Aff2
Kunze, Claudia
Dietzel, Joanna
Schurig, Johannes
Fiessler, Cornelia
Malsch, CarolinAff3, Aff4
Haas, Tobias Eberhard
Dimitrijeski, Boris
Doehner, WolframAff1, Aff6
Hagemann, Georg
Hamilton, Frank
Honermann, Martin
Jungehulsing, Gerhard Jan
Kauert, Andreas
Koennecke, Hans-Christian
Mackert, Bruno-Marcel
Nabavi, Darius
Nolte, Christian H.Aff1, Aff2, Aff19, Aff20
Reis, Joschua Mirko
Schmehl, Ingo
Sparenberg, Paul
Stingele, Robert
Völzke, Enrico
Waldschmidt, Carolin
Zeise-Wehry, Daniel
Heuschmann, Peter U.Aff3, Aff4
Endres, MatthiasAff1, Aff2, Aff18, Aff19, Aff20
Haeusler, Karl Georg
Pokaż więcej
Źródło :
Journal of Neurology. 269(1):481-482
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Expert opinion paper on cardiac imaging after ischemic stroke
Autorzy :
Schnabel, Renate B.Aff1, Aff2, Aff3
Camen, StephanAff1, Aff2
Knebel, Fabian
Hagendorff, Andreas
Bavendiek, Udo
Böhm, Michael
Doehner, WolframAff8, Aff9, Aff10
Endres, MatthiasAff9, Aff10, Aff11, Aff12, Aff13
Gröschel, Klaus
Goette, AndreasAff3, Aff15
Huttner, Hagen B.
Jensen, ChristophAff17, Aff18
Kirchhof, PaulusAff1, Aff2, Aff3, Aff19
Korosoglou, Grigorios
Laufs, Ulrich
Liman, Jan
Morbach, Caroline
Nabavi, Darius Günther
Neumann-Haefelin, Tobias
Pfeilschifter, WaltraudAff25, Aff35
Poli, SvenAff26, Aff36
Rizos, Timolaos
Rolf, Andreas
Röther, Joachim
Schäbitz, Wolf Rüdiger
Steiner, ThorstenAff27, Aff31
Thomalla, Götz
Wachter, RolfAff5, Aff33
Haeusler, Karl GeorgAff3, Aff34
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical Research in Cardiology. 110(7):938-958
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Global, regional, and national burden of stroke and its risk factors, 1990–2019: a systematic analysis for the Global Burden of Disease Study 2019
Autorzy :
Feigin, Valery L
Stark, Benjamin A
Johnson, Catherine Owens
Roth, Gregory A
Bisignano, Catherine
Abady, Gdiom Gebreheat
Abbasifard, Mitra
Abbasi-Kangevari, Mohsen
Abd-Allah, Foad
Abedi, Vida
Abualhasan, Ahmed
Abu-Rmeileh, Niveen ME
Abushouk, Abdelrahman I
Adebayo, Oladimeji M
Agarwal, Gina
Agasthi, Pradyumna
Ahinkorah, Bright Opoku
Ahmad, Sohail
Ahmadi, Sepideh
Ahmed Salih, Yusra
Aji, Budi
Akbarpour, Samaneh
Akinyemi, Rufus Olusola
Al Hamad, Hanadi
Alahdab, Fares
Alif, Sheikh Mohammad
Alipour, Vahid
Aljunid, Syed Mohamed
Almustanyir, Sami
Al-Raddadi, Rajaa M
Al-Shahi Salman, Rustam
Alvis-Guzman, Nelson
Ancuceanu, Robert
Anderlini, Deanna
Anderson, Jason A
Ansar, Adnan
Antonazzo, Ippazio Cosimo
Arabloo, Jalal
Ärnlöv, Johan
Artanti, Kurnia Dwi
Aryan, Zahra
Asgari, Samaneh
Ashraf, Tahira
Athar, Mohammad
Atreya, Alok
Ausloos, Marcel
Baig, Atif Amin
Baltatu, Ovidiu Constantin
Banach, Maciej
Barboza, Miguel A
Barker-Collo, Suzanne Lyn
Bärnighausen, Till Winfried
Barone, Mark Thomaz Ugliara
Basu, Sanjay
Bazmandegan, Gholamreza
Beghi, Ettore
Beheshti, Mahya
Béjot, Yannick
Bell, Arielle Wilder
Bennett, Derrick A
Bensenor, Isabela M
Bezabhe, Woldesellassie Mequanint
Bezabih, Yihienew Mequanint
Bhagavathula, Akshaya Srikanth
Bhardwaj, Pankaj
Bhattacharyya, Krittika
Bijani, Ali
Bikbov, Boris
Birhanu, Mulugeta M
Boloor, Archith
Bonny, Aime
Brauer, Michael
Brenner, Hermann
Bryazka, Dana
Butt, Zahid A
Caetano dos Santos, Florentino Luciano
Campos-Nonato, Ismael R
Cantu-Brito, Carlos
Carrero, Juan J
Castañeda-Orjuela, Carlos A
Catapano, Alberico L
Chakraborty, Promit Ananyo
Charan, Jaykaran
Choudhari, Sonali Gajanan
Chowdhury, Enayet Karim
Chu, Dinh-Toi
Chung, Sheng-Chia
Colozza, David
Costa, Vera Marisa
Costanzo, Simona
Criqui, Michael H
Dadras, Omid
Dagnew, Baye
Dai, Xiaochen
Dalal, Koustuv
Damasceno, Albertino Antonio Moura
D'Amico, Emanuele
Dandona, Lalit
Dandona, Rakhi
Darega Gela, Jiregna
Davletov, Kairat
De la Cruz-Góngora, Vanessa
Desai, Rupak
Dhamnetiya, Deepak
Dharmaratne, Samath Dhamminda
Dhimal, Mandira Lamichhane
Dhimal, Meghnath
Diaz, Daniel
Dichgans, Martin
Dokova, Klara
Doshi, Rajkumar
Douiri, Abdel
Duncan, Bruce B
Eftekharzadeh, Sahar
Ekholuenetale, Michael
El Nahas, Nevine
Elgendy, Islam Y
Elhadi, Muhammed
El-Jaafary, Shaimaa I
Endres, Matthias
Endries, Aman Yesuf
Erku, Daniel Asfaw
Faraon, Emerito Jose A
Farooque, Umar
Farzadfar, Farshad
Feroze, Abdullah Hamid
Filip, Irina
Fischer, Florian
Flood, David
Gad, Mohamed M
Gaidhane, Shilpa
Ghanei Gheshlagh, Reza
Ghashghaee, Ahmad
Ghith, Nermin
Ghozali, Ghozali
Ghozy, Sherief
Gialluisi, Alessandro
Giampaoli, Simona
Gilani, Syed Amir
Gill, Paramjit Singh
Gnedovskaya, Elena V
Golechha, Mahaveer
Goulart, Alessandra C
Guo, Yuming
Gupta, Rajeev
Gupta, Veer Bala
Gupta, Vivek Kumar
Gyanwali, Pradip
Hafezi-Nejad, Nima
Hamidi, Samer
Hanif, Asif
Hankey, Graeme J
Hargono, Arief
Hashi, Abdiwahab
Hassan, Treska S
Hassen, Hamid Yimam
Havmoeller, Rasmus J
Hay, Simon I
Hayat, Khezar
Hegazy, Mohamed I
Herteliu, Claudiu
Holla, Ramesh
Hostiuc, Sorin
Househ, Mowafa
Huang, Junjie
Humayun, Ayesha
Hwang, Bing-Fang
Iacoviello, Licia
Iavicoli, Ivo
Ibitoye, Segun Emmanuel
Ilesanmi, Olayinka Stephen
Ilic, Irena M
Ilic, Milena D
Iqbal, Usman
Irvani, Seyed Sina Naghibi
Islam, Sheikh Mohammed Shariful
Ismail, Nahlah Elkudssiah
Iso, Hiroyasu
Isola, Gaetano
Iwagami, Masao
Jacob, Louis
Jain, Vardhmaan
Jang, Sung-In
Jayapal, Sathish Kumar
Jayaram, Shubha
Jayawardena, Ranil
Jeemon, Panniyammakal
Jha, Ravi Prakash
Johnson, Walter D
Jonas, Jost B
Joseph, Nitin
Jozwiak, Jacek Jerzy
Jürisson, Mikk
Kalani, Rizwan
Kalhor, Rohollah
Kalkonde, Yogeshwar
Kamath, Ashwin
Kamiab, Zahra
Kanchan, Tanuj
Kandel, Himal
Karch, André
Katoto, Patrick DMC
Kayode, Gbenga A
Keshavarz, Pedram
Khader, Yousef Saleh
Khan, Ejaz Ahmad
Khan, Imteyaz A
Khan, Maseer
Khan, Moien AB
Khatib, Mahalaqua Nazli
Khubchandani, Jagdish
Kim, Gyu Ri
Kim, Min Seo
Kim, Yun Jin
Kisa, Adnan
Kisa, Sezer
Kivimäki, Mika
Kolte, Dhaval
Koolivand, Ali
Koulmane Laxminarayana, Sindhura Lakshmi
Koyanagi, Ai
Krishan, Kewal
Krishnamoorthy, Vijay
Krishnamurthi, Rita V
Kumar, G Anil
Kusuma, Dian
La Vecchia, Carlo
Lacey, Ben
Lak, Hassan Mehmood
Lallukka, Tea
Lasrado, Savita
Lavados, Pablo M
Leonardi, Matilde
Li, Bingyu
Li, Shanshan
Lin, Hualiang
Lin, Ro-Ting
Liu, Xuefeng
Lo, Warren David
Lorkowski, Stefan
Lucchetti, Giancarlo
Lutzky Saute, Ricardo
Magdy Abd El Razek, Hassan
Magnani, Francesca Giulia
Mahajan, Preetam Bhalchandra
Majeed, Azeem
Makki, Alaa
Malekzadeh, Reza
Malik, Ahmad Azam
Manafi, Navid
Mansournia, Mohammad Ali
Mantovani, Lorenzo Giovanni
Martini, Santi
Mazzaglia, Giampiero
Mehndiratta, Man Mohan
Menezes, Ritesh G
Meretoja, Atte
Mersha, Amanual Getnet
Miao Jonasson, Junmei
Miazgowski, Bartosz
Miazgowski, Tomasz
Michalek, Irmina Maria
Mirrakhimov, Erkin M
Mohammad, Yousef
Mohammadian-Hafshejani, Abdollah
Mohammed, Shafiu
Mokdad, Ali H
Mokhayeri, Yaser
Molokhia, Mariam
Moni, Mohammad Ali
Montasir, Ahmed Al
Moradzadeh, Rahmatollah
Morawska, Lidia
Morze, Jakub
Muruet, Walter
Musa, Kamarul Imran
Nagarajan, Ahamarshan Jayaraman
Naghavi, Mohsen
Narasimha Swamy, Sreenivas
Nascimento, Bruno Ramos
Negoi, Ruxandra Irina
Neupane Kandel, Sandhya
Nguyen, Trang Huyen
Norrving, Bo
Noubiap, Jean Jacques
Nwatah, Vincent Ebuka
Oancea, Bogdan
Odukoya, Oluwakemi Ololade
Olagunju, Andrew T
Orru, Hans
Owolabi, Mayowa O
Padubidri, Jagadish Rao
Pana, Adrian
Parekh, Tarang
Park, Eun-Cheol
Pashazadeh Kan, Fatemeh
Pathak, Mona
Peres, Mario F P
Perianayagam, Arokiasamy
Pham, Truong-Minh
Piradov, Michael A
Podder, Vivek
Polinder, Suzanne
Postma, Maarten J
Pourshams, Akram
Radfar, Amir
Rafiei, Alireza
Raggi, Alberto
Rahim, Fakher
Rahimi-Movaghar, Vafa
Rahman, Mosiur
Rahman, Muhammad Aziz
Rahmani, Amir Masoud
Rajai, Nazanin
Ranasinghe, Priyanga
Rao, Chythra R
Rao, Sowmya J
Rathi, Priya
Rawaf, David Laith
Rawaf, Salman
Reitsma, Marissa B
Renjith, Vishnu
Renzaho, Andre M N
Rezapour, Aziz
Rodriguez, Jefferson Antonio Buendia
Roever, Leonardo
Romoli, Michele
Rynkiewicz, Andrzej
Sacco, Simona
Sadeghi, Masoumeh
Saeedi Moghaddam, Sahar
Sahebkar, Amirhossein
Saif-Ur-Rahman, KM
Salah, Rehab
Samaei, Mehrnoosh
Samy, Abdallah M
Santos, Itamar S
Santric-Milicevic, Milena M
Sarrafzadegan, Nizal
Sathian, Brijesh
Sattin, Davide
Schiavolin, Silvia
Schlaich, Markus P
Schmidt, Maria Inês
Schutte, Aletta Elisabeth
Sepanlou, Sadaf G
Seylani, Allen
Sha, Feng
Shahabi, Saeed
Shaikh, Masood Ali
Shannawaz, Mohammed
Shawon, Md Shajedur Rahman
Sheikh, Aziz
Sheikhbahaei, Sara
Shibuya, Kenji
Siabani, Soraya
Silva, Diego Augusto Santos
Singh, Jasvinder A
Singh, Jitendra Kumar
Skryabin, Valentin Yurievich
Skryabina, Anna Aleksandrovna
Sobaih, Badr Hasan
Stortecky, Stefan
Stranges, Saverio
Tadesse, Eyayou Girma
Tarigan, Ingan Ukur
Temsah, Mohamad-Hani
Teuschl, Yvonne
Thrift, Amanda G
Tonelli, Marcello
Tovani-Palone, Marcos Roberto
Tran, Bach Xuan
Tripathi, Manjari
Tsegaye, Gebiyaw Wudie
Ullah, Anayat
Unim, Brigid
Unnikrishnan, Bhaskaran
Vakilian, Alireza
Valadan Tahbaz, Sahel
Vasankari, Tommi Juhani
Venketasubramanian, Narayanaswamy
Vervoort, Dominique
Vo, Bay
Volovici, Victor
Vosoughi, Kia
Vu, Giang Thu
Vu, Linh Gia
Wafa, Hatem A
Waheed, Yasir
Wang, Yanzhong
Wijeratne, Tissa
Winkler, Andrea Sylvia
Wolfe, Charles D A
Woodward, Mark
Wu, Jason H
Wulf Hanson, Sarah
Xu, Xiaoyue
Yadav, Lalit
Yadollahpour, Ali
Yahyazadeh Jabbari, Seyed Hossein
Yamagishi, Kazumasa
Yatsuya, Hiroshi
Yonemoto, Naohiro
Yu, Chuanhua
Yunusa, Ismaeel
Zaman, Muhammed Shahriar
Zaman, Sojib Bin
Zamanian, Maryam
Zand, Ramin
Zandifar, Alireza
Zastrozhin, Mikhail Sergeevich
Zastrozhina, Anasthasia
Zhang, Yunquan
Zhang, Zhi-Jiang
Zhong, Chenwen
Zuniga, Yves Miel H
Murray, Christopher J L
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology October 2021 20(10):795-820
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Intravenous alteplase for stroke with unknown time of onset guided by advanced imaging: systematic review and meta-analysis of individual patient data
Autorzy :
Acosta, Boris Raul
Aegidius, Karen
Albiker, Christian
Alegiani, Anna
Almendrote, Miriam
Alonso, Angelika
Althaus, Katharina
Amarenco, Pierre
Amiri, Hemasse
Anders, Bettina
Aniculaesei, Adriana
Appleton, Jason
Arenillas, Juan
Back, Christina
Bähr, Christian
Bardutzky, Jürgen
Baronnet-Chauvet, Flore
Bathe-Peters, Rouven
Bayer-Karpinska, Anna
Becerra, Juan L.
Beck, Christoph
Belchí Guillamon, Olga
Benoit, Amandine
Berhoune, Nadia
Bindila, Daniela
Birchenall, Julia
Blanc-Lasserre, Karine
Blanco Gonzales, Miguel
Bobinger, Tobias
Bodechtel, Ulf
Bodiguel, Eric
Bojaryn, Urszula
Bonnet, Louise
Bouamra, Benjamin
Bourgeois, Paul
Boutitie, Florent
Breuer, Lorenz
Breynaert, Ludovic
Broughton, David
Brouns, Raf
Brugirard, Sébastian
Bruneel, Bart
Buggle, Florian
Cakmak, Serkan
Calleja, Ana
Calvet, David
Carrera, David
Chen, Hsin-Chieh
Cheng, Bastian
Cheripelli, Bharath
Cho, Tae-Hee
Choe, Chi-un
Choy, Lillian
Christensen, Hanne
Ciatipis, Mareva
Cloud, Geoffrey
Cogez, Julien
Cortijo, Elisa
Crozier, Sophie
Damgaard, Dorte
Dani, Krishna
De Coene, Beatrijs
De Hollander, Isabel
De Keyser, Jacques
De Klippel, Nina
De Maeseneire, Charlotte
De Smedt, Ann
del Mar Castellanos Rodrigo, Maria
Deltour, Sandrine
Demeestere, Jelle
Derex, Laurent
Desfontaines, Philippe
Dittrich, Ralf
Dixit, Anand
Dobbels, Laurens
Domigo, Valérie
Dorado, Laura
Druart, Charlotte
Dupont, Kristina Hougaard
Dusart, Anne
Dziewas, Rainer
Ebinger, Martin
Ebner, Matthias
Edjali-Goujon, Myriam
Eisele, Philipp
El Tawil, Salwa
Elhfnawy, Ahmed
Endres, Matthias
Etexberria, Ana
Evans, Nicholas
Fandler, Simon
Fazekas, Franz
Felix, Sandra
Fiebach, Jochen B.
Fiehler, Jens
Filipov, Alexandra
Filipski, Katharina
Fleischmann, Robert
Foerch, Christian
Ford, Ian
Gaenslen, Alexandra
Galinovic, Ivana
Gancedo, Elena Meseguer
Ganeshan, Ramanan
García Esperón, Carlos
Garrido, Alicia
Gattringer, Thomas
Geraghty, Olivia
Geran, Rohat
Gerloff, Christian
Gerner, Stefan
Godon-Hardy, Sylvie
Göhler, Jos
Golsari, Amir
Gomis, Meritxell
Gorriz, David
Gramse, Verena
Grau, Laia
Griebe, Martin
Guerrero, Cristina
Guerzoglu, Damla
Guettier, Sophie
Guiraud, Vincent
Gumbinger, Christoph
Gunreben, Ignaz
Haertig, Florian
Hametner, Christian
Hanseeuw, Bernard
Hansen, Andreas
Hansen, Jakob
Harbo, Thomas
Harloff, Andreas
Harmel, Peter
Häusler, Karl Georg
Heinen, Florian
Held, Valentin
Hellwig, Simon
Hemelsoet, Dimitri
Hennerici, Michael
Herm, Juliane
Hermans, Sylvia
Hernández, María
Hervas Vicente, Jose
Hjort, Niels
Hobeanu, Cristina
Hobohm, Carsten
Höfner, Elmar
Hohenbichler, Katharina
Hommel, Marc
Hoppe, Julia
Hornberger, Eva
Hoyer, Carolin
Huang, Xuya
Ipsen, Nils
Isern, Irina
Ispierto, Lourdes
Iversen, Helle
Jeppesen, Lise
Jimenez, Marta
Jungehülsing, Jan
Jüttler, Eric
Kalladka, Dheeraj
Kallmünzer, Bernd
Kar, Arindam
Kellert, Lars
Kemmling, André
Kessler, Tobias
Khan, Usman
Klein, Matthias
Kleinschnitz, Christoph
Klockziem, Matti
Knops, Michael
Koehler, Luzie
Koehrmann, Martin
Kohlfürst, Heinz
Kollmar, Rainer
Kraft, Peter
Krause, Thomas
Kristensen, Bo
Kröber, Jan M.
Kurka, Natalia
Ladoux, Alexandre
Laloux, Patrice
Lamy, Catherine
Landrault, Emmanuelle
Lauer, Arne
Lebely, Claire
Leempoel, Jonathan
Lees, Kennedy
Leger, Anne
Legrand, Laurence
Lemmens, Robin
Li, Lin
Löbbe, Anna-Mareike
London, Frederic
Lopez-cancio, Elena
Lorenz, Matthias
Louw, Stephen
Lovelock, Caroline
Lozano Sánchez, Manuel
Lucente, Giuseppe
Lückl, Janos
Luna, Alain
Macha, Kosmas
Machet, Alexandre
Mackenrodt, Daniel
Madzar, Dominik
Majoie, Charles
Männer, Anika
Maqueda, Vicky
Marstrand, Jacob
Martinez, Alicia
Marzina, Annika
Mechthouff, Laura
Meden, Per
Meersman, Guy
Meier, Julia
Mellerio, Charles
Menn, Oliver
Meyer, Nadja
Michalski, Dominik
Michels, Peter
Michelsen, Lene
Millán Torne, Monica
Minnerup, Jens
Modrau, Boris
Moeller, Sebastian
Møller, Anette
Morel, Nathalie
Moreton, Fiona
Morin, Ludovic
Moulin, Thierry
Moynihan, Barry
Mueller, Anne K.
Muir, Keith W.
Mulero, Patricia
Mundiyanapurath, Sibu
Mutzenbach, Johannes
Nagel, Simon
Naggara, Oliver
Nallasivan, Arumugam
Navalpotro, Irene
Nave, Alexander H.
Nederkoorn, Paul
Neeb, Lars
Neugebauer, Hermann
Neumann-Haefelin, Tobias
Nighoghossian, Norbert
Oberndorfer, Stefan
Opherk, Christian
Oppel, Lorenz
Oppenheim, Catherine
Orthgieß, Johannes
Ostergaard, Leif
Paindeville, Perrine
Palomeras, Ernest
Panitz, Verena
Patel, Bhavni
Peeters, Andre
Peeters, Dirk
Pellisé, Anna
Pelz, Johann
Pereira, Anthony
Pérez de la Ossa, Natalia
Perry, Richard
Petraza, Salvador
Peysson, Stéphane
Pfeilschifter, Waltraud
Pichler, Alexander
Pierskalla, Alexandra
Pledl, Hans-Werner
Poli, Sven
Pomrehn, Katrin
Poulsen, Marika
Prats, Luis
Presas, Silvia
Prohaska, Elisabeth
Puetz, Volker
Puig, Josep
Puig Alcántara, Josep
Purrucker, Jan
Quenardelle, Veronique
Ramachandran, Sankaranarayanan
Raphaelle, Soulliard
Raposo, Nicolas
Reiff, Tilman
Remmers, Michel
Renou, Pauline
Ribitsch, Martin
Richter, Hardy
Ringleb, Peter
Ritter, Martin
Ritzenthaler, Thomas
Rodier, Gilles
Rodriguez-Regent, Christine
Rodríguez-Yáñez, Manuel
Roennefarth, Maria
Roffe, Christine
Rosenbaum, Sverre
Rosso, Charlotte
Röther, Joachim
Rozanski, Michal
Ruiz de Morales, Noelia
Russo, Francesca
Rutgers, Matthieu
Sagnier, Sharmilla
Samson, Yves
Sánchez, Josep
Sauer, Tamara
Schäfer, Jan H.
Schieber, Simon
Schill, Josef
Schlak, Dennis
Schlemm, Ludwig
Schmidt, Sein
Schonewille, Wouter
Schröder, Julian
Schulz, Andreas
Schurig, Johannes
Schwarting, Sönke
Schwarz, Alexander
Schwarzbach, Christopher
Seidel, Matthias
Seiler, Alexander
Sembill, Jochen
Serena Leal, Joaquin
Shetty, Ashit
Sibon, Igor
Simonsen, Claus Z.
Singer, Oliver
Sivagnanaratham, Aravinth
Smets, Ide
Smith, Craig
Soors, Peter
Sprigg, Nikola
Spruegel, Maximilian
Stark, David
Steinert, Susanne
Stösser, Sebastian
Stuermlinger, Markus
Swinnen, Bart
Tamazyan, Ruben
Tembl, Jose
Terceno Izaga, Mikel
Thijs, Vincent
Thomalla, Götz
Touze, Emmanuel
Truelsen, Thomas
Turc, Guillaume
Turine, Gaetane
Tütüncü, Serdar
Tyrell, Pippa
Ustrell, Xavier
Vadot, Wilfried
Vallet, Anne-Evelyne
Vallet, Pauline
van den Berg, Lucie
van den Berg, Sophie
van Eendenburg, Cecile
Van Hooff, Robbert-Jan
van Sloten, Isabelle
Vanacker, Peter
Vancaester, Evelien
Vanderdonckt, Patrick
Vandermeeren, Yves
Vanhee, Frederik
Veltkamp, Roland
Vestergaard, Karsten
Viguier, Alain
Vilas, Dolores
Villringer, Kersten
Voget, Dieke
von Schrader, Jörg
von Weitzel, Paul
Warburton, Elisabeth
Weber, Claudia
Weber, Jörg
Wegscheider, Karl
Wegscheider, Mirko
Weimar, Christian
Weinstich, Karin
Weise, Christopher
Weise, Gesa
Willems, Chris
Winder, Klemens
Wittayer, Matthias
Wolf, Marc
Wolf, Martin
Wolff, Valerie
Wollboldt, Christian
Wollenweber, Frank
Wouters, Anke
Yalo, Bertrand
Yger, Marion
Younan, Nadia
Yperzeele, Laetita
Zegarac, Vesna
Zeiner, Pia
Ziemann, Ulf
Zonneveld, Thomas
Zuber, Mathieu
Akutsu, Tsugio
Aoki, Junya
Aoki, Junya
Arakawa, Shuji
Doijiri, Ryosuke
Egashira, Yusuke
Enomoto, Yukiko
Fukuda-Doi, Mayumi
Furui, Eisuke
Furuta, Konosuke
Gotoh, Seiji
Hamasaki, Toshimitsu
Hasegawa, Yasuhiro
Hirano, Teryuki
Homma, Kazunari
Ichijyo, Masahiko
Ide, Toshihiro
Igarashi, Shuichi
Iguchi, Yasuyuki
Ihara, Masafumi
Ikenouchi, Hajime
Inoue, Manabu
Inoue, Tsuyoshi
Itabashi, Ryo
Ito, Yasuhiro
Iwama, Toru
Kamiyama, Kenji
Kamiyoshi, Shoko
Kanai, Haruka
Kanematsu, Yasuhisa
Kanzawa, Takao
Kimura, Kazumi
Kitayama, Jiro
Kitazono, Takanari
Koga, Masatoshi
Kondo, Rei
Kudo, Kohsuke
Kusumi, Masayoshi
Kuwahara, Ken
Matsumoto, Shoji
Matsuoka, Hideki
Mihara, Ban
Minematsu, Kazuo
Miura, Ken
Miwa, Kaori
Morita, Naomi
Mouri, Wataru
Murata, Kayo
Nagakane, Yoshinari
Nakase, Taizen
Ohara, Hiromi
Ohara, Nobuyuki
Ohnishi, Hideyuki
Ohta, Hajime
Ohtaki, Masafumi
Ohtani, Ryo
Ohtsuki, Toshiho
Ohyama, Hideo
Okada, Takashi
Okada, Yasushi
Osaki, Masato
Sakai, Nobuyuki
Sanbongi, Yoshiki
Sasaki, Naoshi
Sasaki, Makoto
Sato, Shoichiro
Seki, Kenta
Shimizu, Wataru
Shiokawa, Yoshiaki
Sozu, Takashi
Suzuki, Junichiro
Suzuki, Rieko
Takagi, Yasushi
Takizawa, Shunya
Tanahashi, Norio
Tanaka, Eijiro
Tanaka, Ryota
Tateishi, Yohei
Terada, Tomoaki
Terasaki, Tadashi
Todo, Kenichi
Tokunaga, Azusa
Toyoda, Kazunori
Tsujino, Akira
Ueda, Toshihiro
Uesaka, Yoshikazu
Uotani, Mihoko
Urabe, Takao
Watanabe, Masao
Yagita, Yoshiki
Yakushiji, Yusuke
Yamamoto, Haruko
Yasui, Keizo
Yonehara, Toshiro
Yoshimura, Sohei
Yoshimura, Shinichi
Aarnio, K.
Alemseged, F.
Anderson, C.
Ang, T.
Archer, M.L.
Attia, J.
Bailey, P.
Balabanski, A.
Barber, A.
Barber, P.A.
Bernhardt, J.
Bivard, A.
Blacker, D.
Bladin, C.F.
Brodtmann, A.
Cadilhac, D.
Campbell, B.C.V.
Carey, L.
Celestino, S.
Chan, L.
Chang, W.H.
ChangI, A.
Chen, C.H.
Chen, C.-I.
Chen, H.F.
Chen, T.C.
Chen, W.H.
Chen, Y.Y.
Cheng, C.A.
Cheong, E.
Chiou, Y.W.
Choi, P.M.
Chu, H.J.
Chuang, C.S.
Chung, T.C.
Churilov, L.
Clissold, B.
Connelly, A.
Coote, S.
Coulton, B.
Cowley, E.
Cranefield, J.
Curtze, S.
D'Este, C.
Davis, S.M.
Day, S.
Desmond, P.M.
Dewey, H.M.
Ding, C.
Donnan, G.A.
Drew, R.
Eirola, S.
Field, D.
Frost, T.
Garcia-Esperon, C.
George, K.
Gerraty, R.
Grimley, R.
Guo, Y.C.
Hankey, G.
Harvey, J.
Ho, S.C.
Hogan, K.
Howells, D.
Hsiao, P.M.
Hsu, C.H.
Hsu, C.T.
Hsu, C.-S.
Hsu, J.P.
Hsu, Y.D.
Hsu, Y.T.
Hu, C.J.
Huang, C.C.
Huang, H.Y.
Huang, M.Y.
Huang, S.C.
Huang, W.S.
Jackson, D.
Jeng, J.S.
Jiang, S.K.
Kaauwai, L.
Kasari, O.
King, J.
Kleinig, T.J.
Koivu, M.
Kolbe, J.
Krause, M.
Kuan, C.W.
Kung, W.L.
Kyndt, C.
Lau, C.L.
Lee, A.
Lee, C.Y.
Lee, J.T.
Lee, Y.
Lee, Y.C.
Levi, C.
Levi, C.R.
Lien, L.M.
Lim, J.C.
Lin, C.C.
Lin, C.H.
Lin, C.M.
Lin, D.
Liu, C.H.
Liu, J.
Lo, Y.C.
Loh, P.S.
Low, E.
Lu, C.H.
Lu, C.J.
Lu, M.K.
Ly, J.
Ma, H.
Macaulay, L.
Macdonnell, R.
Mackey, E.
Macleod, M.
Mahadevan, J.
Maxwell, V.
McCoy, R.
McDonald, A.
McModie, S.
Meretoja, A.
Mishra, S.
Mitchell, P.J.
Miteff, F.
Moore, A.
Muller, C.
Ng, F.
Ng, F.C.
Ng, J-L.
O'Brian, W.
O'Collins, V.
Oxley, T.J.
Parsons, M.W.
Patel, S.
Peng, G.S.
Pesavento, L.
Phan, T.
Rodrigues, E.
Ross, Z.
Sabet, A.
Sallaberger, M.
Salvaris, P.
Shah, D.
Sharma, G.
Sibolt, G.
Simpson, M.
Singhal, S.
Snow, B.
Spratt, N.
Stark, R.
Sturm, J.
Sun, M.C.
Sun, Y.
Sung, P.S.
Sung, Y.F.
Suzuki, M.
Tan, M.
Tang, S.C.
Tatlisumak, T.
Thijs, V.
Tiainen, M.
Tsai, C.H.
Tsai, C.K.
Tsai, C.L.
Tsai, H.T.
Tsai, L.K.
Tseng, C.H.
Tseng, L.T.
Tsoleridis, J.
Tu, H.
Tu, H.T-H.
Vallat, W.
Virta, J.
Wang, W.C.
Wang, Y.T.
Waters, M.
Weir, L.
Wijeratne, T.
Williams, C.
Wilson, W.
Wong, A.A.
Wong, K.
Wu, T.Y.
Wu, Y.H.
Yan, B.
Yang, F.C.
Yang, Y.W.
Yassi, N.
Yeh, H.L.
Yeh, J.H.
Yeh, S.J.
Yen, C.H.
Young, D.
Ysai, C.L.
Zhang, W.W.
Zhao, H.
Zhao, L.
Althaus-Knaurer, Katharina
Bendszus, Martin
Berrouschot, Jörg
Bluhmki, Erich
Bovi, Paolo
Chatellier, Gilles
Cove, Lynda
Davis, Stephen
Dixit, A.
Donnan, Geoffrey
Dziewas, Rainer
Ehrenkrona, Christina
Eschenfelder, Christoph
Fatar, Marc
Francisco Arenillas, Juan
Gruber, Franz
Hacke, Werner
Kala, Lalit
Kapeller, Peter
Kaste, Markku
Kessler, Christof
Köhrmann, Martin
Laage, Rico
Lees, Kennedy R.
Leys, Didier
Luna Rodriguez, Alain
Mas, Jean-Louis
Mikulik, Robert
Molina, Carlos
Muddegowda, Girish
Muir, Keith
Niederkorn, Kurt
Nuñez, Xavier
Oppenheim, Catherine
Poli, Sven
Ringleb, Peter
Schellinger, Peter
Schwab, Stefan
Serena, Joaquin
Sobesky, Jan
Steiner, Thorsten
Svenson, Ann-Sofie
Toni, Danilo
Veltkamp, Roland
von Kummer, Rüdiger
Wahlgren, Nils
Wardlaw, Joanna
Betensky, Rebecca A.
Boulouis, Gregoire
Carandang, Raphael A.
Copen, William A.
Cougo, Pedro
Cutting, Shawna
Drake, Kendra
Ford, Andria L.
Hallenbeck, John
Harris, Gordon J.
Hoesch, Robert
Hsia, Amie
Kase, Carlos
Latour, Lawrence
Lauer, Arne
Lev, Michael H.
Muzikansky, Alona
Nagaraja, Nandakumar
Schwamm, Lee H.
Searls, Eric
Song, Shlee S.
Starkman, Sidney
Warach, Steven
Wu, Ona
Yoo, Albert J.
Zand, Ramin
Thomalla, Götz
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 14-20 November 2020 396(10262):1574-1584
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies