Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Günther, Albrecht"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Feasibility of the Big 5—Jena eCS Protocol: First Experience Implementing a New Extended CT Protocol in the Initial Diagnostics of Ischemic Stroke
Autorzy :
Molina-Fuentes, Moisés F.Aff1, Aff2, Aff3
Neumann, RotraudAff1, Aff3
Behringer, Wilhelm
Franz, Marcus
Schulze, P. Christian
Witte, Otto W.
Günther, Albrecht
Klingner, Carsten
Lehmkuhl, Lukas
Steiniger, Beatrice
Teichgräber, Ulf
Rod, J. E.
Mayer, Thomas E.Aff1, Aff3
Pokaż więcej
Źródło :
Clinical Neuroradiology: Official Journal of the German, Austrian, and Swiss Societies of Neuroradiology. 31(4):901-909
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Second asymptomatic carotid surgery trial (ACST-2): a randomised comparison of carotid artery stenting versus carotid endarterectomy
Autorzy :
Halliday, Alison
Bulbulia, Richard
Bonati, Leo H
Peto, Richard
Pan, Hongchao
Potter, John
Henning Eckstein, Hans
Farrell, Barbara
Flather, Marcus
Mansfield, Averil
Mihaylova, Boby
Rahimi, Kazim
Simpson, David
Thomas, Dafydd
Sandercock, Peter
Gray, Richard
Molyneux, Andrew
Shearman, Cliff P
Rothwell, Peter
Belli, Anna
Herrington, Will
Judge, Parminder
Leopold, Peter
Mafham, Marion
Gough, Michael
Cao, Piergiorgio
MacDonald, Sumaira
Bari, Vasha
Berry, Clive
Bradshaw, S
Brudlo, Wojciech
Clarke, Alison
Chester, Johanna
Cox, Robin
Cradduck-Bamford, Andrea
Fathers, Susan
Gaba, Kamran
Gray, Mo
Hayter, Elizabeth
Holliday, Constance
Kurien, Rijo
Lay, Michael
le Conte, Steffi
McManus, Jessica
Madgwick, Zahra
Morris, Dylan
Munday, Andrew
Pickworth, Sandra
Ostasz, Wiktor
Poorthuis, Michiel
Richards, Sue
Teixeira, Louisa
Tochlin, Sergey
Tully, Lynda
Wallis, Carol
Willet, Monique
Young, Alan
Casana, Renato
Malloggi, Chiara
Odero Jr, Andrea
Silani, Vincenzo
Parati, Gianfranco
Malchiodi, Giuseppe
Malferrari, Giovanni
Strozzi, Francesco
Tusini, Nicola
Vecchiati, Enrico
Coppi, Gioacchino
Lauricella, Antonio
Moratto, Roberto
Silingardi, Roberto
Veronesi, Jessica
Zini, Andrea
Ferrero, Emanuele
Ferri, Michelangelo
Gaggiano, Andrea
Labate, Carmelo
Nessi, Franco
Psacharopulo, Daniele
Viazzo, Andrea
Malacrida, Giovanni
Mazzaccaro, Daniela
Meola, Giovanni
Modafferi, Alfredo
Nano, Giovanni
Occhiuto, Maria Teresa
Righini, Paolo
Stegher, Silvia
Chiarandini, Stefano
Griselli, Filippo
Lepidi, Sandro
Pozzi Mucelli, Fabio
Naccarato, Marcello
D'Oria, Mario
Ziani, Barbara
Stella, Andrea
Dieng, Mortalla
Faggioli, Gianluca
Gargiulo, Mauro
Palermo, Sergio
Pini, Rodolfo
Puddu, Giovanni Maria
Vacirca, Andrea
Angiletta, Domenico
Desantis, Claudio
Marinazzo, Davide
Mastrangelo, Giovanni
Regina, Guido
Pulli, Raffaele
Bianchi, Paolo
Cireni, Lea
Coppi, Elisabetta
Pizzirusso, Rocco
Scalise, Filippo
Sorropago, Giovanni
Tolva, Valerio
Caso, Valeria
Cieri, Enrico
DeRango, Paola
Farchioni, Luca
Isernia, Giacomo
Lenti, Massimo
Parlani, Gian Battista
Pupo, Guglielmo
Pula, Grazia
Simonte, Gioele
Verzini, Fabio
Carimati, Federico
Delodovici, Maria Luisa
Fontana, Federico
Piffaretti, Gabriele
Tozzi, Matteo
Civilini, Efrem
Poletto, Giorgio
Reimers, Bernhard
Praquin, Barbara
Ronchey, Sonia
Capoccia, Laura
Mansour, Wassim
Sbarigia, Enrico
Speziale, Francesco
Sirignano, Pasqualino
Toni, Danilo
Galeotti, Roberto
Gasbarro, Vincenzo
Mascoli, Francesco
Rocca, Tiberio
Tsolaki, Elpiniki
Bernardini, Giulia
DeMarco, Ester
Giaquinta, Alessia
Patti, Francesco
Veroux, Massimiliano
Veroux, Pierfrancesco
Virgilio, Carla
Mangialardi, Nicola
Orrico, Matteo
Di Lazzaro, Vincenzo
Montelione, Nunzio
Spinelli, Francesco
Stilo, Francesco
Cernetti, Carlo
Irsara, Sandro
Maccarrone, Giuseppe
Tonello, Diego
Visonà, Adriana
Zalunardo, Beniamino
Chisci, Emiliano
Michelagnoli, Stefano
Troisi, Nicola
Masato, Maela
Dei Negri, Massimo
Pacchioni, Andrea
Saccà, Salvatore
Amatucci, Giovanni
Cannizzaro, Alfredo
Accrocca, Federico
Ambrogi, Cesare
Barbazza, Renzo
Marcucci, Giustino
Siani, Andrea
Bajardi, Guido
Savettieri, Giovanni
Argentieri, Angelo
Corbetta, Riccardo
Odero, Attilio
Quaretti, Pietro
Thyrion, Federico Z
Cappelli, Alessandro
Benevento, Domenico
De Donato, Gianmarco
Mele, Maria Agnese
Palasciano, Giancarlo
Pieragalli, Daniela
Rossi, Alessandro
Setacci, Carlo
Setacci, Francesco
Palombo, Domenico
Perfumo, Maria Cecilia
Martelli, Edoardo
Paolucci, Aldo
Trimarchi, Santi
Grassi, Viviana
Grimaldi, Luigi
La Rosa, Giuliana
Mirabella, Domenico
Scialabba, Matteo
Sichel, Leonildo
D'Angelo, Costantino L
Fadda, Gian Franco
Kasemi, Holta
Marino, Mario
Burzotta, Francesco
Codispoti, Francesco Alberto
Ferrante, Angela
Tinelli, Giovanni
Tshomba, Yamume
Vincenzoni, Claudio
Amis, Deborah
Anderson, Dawn
Catterson, Martin
Clarke, Mike
Davis, Michelle
Dixit, Anand
Dyker, Alexander
Ford, Gary
Jackson, Ralph
Kappadath, Sreevalsan
Lambert, David
Lees, Tim
Louw, Stephen
McCaslin, James
Parr, Noala
Robson, Rebecca
Stansby, Gerard
Wales, Lucy
Wealleans, Vera
Wilson, Lesley
Wyatt, Michael
Baht, Hardeep
Balogun, Ibrahim
Burger, Ilse
Cosier, Tracy
Cowie, Linda
Gunathilagan, Gunaratnam
Hargroves, David
Insall, Robert
Jones, Sally
Rudenko, Hannah
Schumacher, Natasha
Senaratne, Jawaharlal
Thomas, George
Thomson, Audrey
Webb, Tom
Brown, Ellen
Esisi, Bernard
Mehrzad, Ali
MacSweeney, Shane
McConachie, Norman
Southam, Alison
Sunman, Wayne
Abdul-Hamiq, Ahmed
Bryce, Jenny
Chetter, Ian
Ettles, Duncan
Lakshminarayan, Raghuram
Mitchelson, Kim
Rhymes, Christopher
Robinson, Graham
Scott, Paul
Vickers, Alison
Ashleigh, Ray
Butterfield, Stephen
Gamble, Ed
Ghosh, Jonathan
McCollum, Charles N
Welch, Mark
Welsh, Sarah
Wolowczyk, Leszek
Donnelly, Mary
D'Souza, Stephen
Egun, Anselm A
Gregary, Bindu
Joseph, Thomas
Kelly, Christine
Punekar, Shuja
Rahi, M Asad
Raj, Sonia
Seriki, Dare
Thomson, George
Brown, James
Durairajan, Ragunath
Grunwald, Iris
Guyler, Paul
Harman, Paula
Jakeways, Matthew
Khuoge, Christopher
Kundu, Ashish
Loganathan, Thayalini
Menon, Nisha
Prabakaran, Raji O
Sinha, Devesh
Thompson, Vicky
Tysoe, Sharon
Briley, Dennis
Darby, Chris
Hands, Linda
Howard, Dominic
Kuker, Wilhelm
Schulz, Ursula
Teal, Rachel
Barer, David
Brown, Andrew
Crawford, Susan
Dunlop, Paul
Krishnamurthy, Ramesh
Majmudar, Nikhil
Mitchell, Duncan
Myint, Min P
O'Brien, Richard
O'Connell, Janice
Sattar, Naweed
Vetrivel, Shanmugam
Beard, Jonathan
Cleveland, Trevor
Gaines, Peter
Humphreys, John
Jenkins, Alison
King, Craig
Kusuma, Daniel
Lindert, Ralph
Lonsdale, Robbie
Nair, Raj
Nawaz, Shah
Okhuoya, Faith
Turner, Douglas
Venables, Graham
Dorman, Paul
Hughes, Andrea
Jones, Deborah
Mendelow, David
Rodgers, Helen
Raudoniitis, Aidas
Enevoldson, Peter
Nahser, Hans
O'Brien, Imelda
Torella, Francesco
Watling, Dave
White, Richard
Brown, Pauline
Dutta, Dipankar
Emerson, Lorraine
Hilltout, Paula
Kulkarni, Sachin
Morrison, Jackie
Poskitt, Keith
Slim, Fiona
Smith, Sarah
Tyler, Amanda
Waldron, Joanne
Whyman, Mark
Bajoriene, Milda
Baker, Lucy
Colston, Amanda
Eliot-Jones, Bekky
Gramizadeh, Gita
Lewis-Clarke, Catherine
McCafferty, Laura
Oliver, Deborah
Palmer, Debbie
Patil, Abhijeet
Pegler, Suzannah
Ramadurai, Gopi
Roberts, Aisling
Sargent, Tracey
Siddegowda, Shivaprasad
Singh-Ranger, Ravi
Williams, Akintunde
Williams, Lucy
Windebank, Steve
Zuromskis, Tadas
Alwis, Lanka
Angus, Jane
Asokanathan, Asaipillai
Fornolles, Caroline
Hardy, Diana
Hunte, Sophy
Justin, Frances
Phiri, Duke
Mitabouana-Kibou, Marie
Sekaran, Lakshmanan
Sethuraman, Sakthivel
Tate, Margaret L
Akyea-Mensah, Joyce
Ball, Stephen
Chrisopoulou, Angela
Keene, Elizabeth
Phair, Alison
Rogers, Steven
Smyth, John V
Bicknell, Colin
Chataway, Jeremy
Cheshire, Nicholas
Clifton, Andrew
Eley, Caroline
Gibbs, Richard
Hamady, Mohammad
Hazel, Beth
James, Alex
Jenkins, Michael
Khanom, Nyma
Lacey, Austin
Mireskandari, Maz
O'Reilly, Joanna
Pereira, Antony
Sachs, Tina
Wolfe, John
Brown, Ellen
Davey, Philip
Rogers, Gill
Smith, Gemma
Tervit, Gareth
Nichol, Ian
Parry, Andrew
Young, Gavin
Ashley, Simon
Barwell, James
Dix, Francis
Nor, Azlisham M
Parry, Chris
Birt, Angela
Davies, Paul
George, Jim
Graham, Anne
Jonker, Leon
Joseph, Thomas
Kelsall, Nicci
Potts, Caroline
Wilson, Toni
Clifton, Andrew
Crinnion, Jamie
Cuenoud, Larissa
Aleksic, Nikola
Babic, Srdan
Ilijevski, Nenad
Radak, Đorde
Sagic, Dragan
Tanaskovic, Slobodan
Colic, Momcilo
Cvetic, Vladimir
Davidovic, Lazar
Jovanovic, Dejana R
Koncar, Igor
Mutavdžic, Perica
Sladojevic, Miloš
Tomic, Ivan
Debus, Eike S
Grzyska, Ulrich
Otto, Dagmar
Thomalla, Götz
Barlinn, Jessica
Gerber, Johannes
Haase, Kathrin
Hartmann, Christian
Ludwig, Stefan
Pütz, Volker
Reeps, Christian
Schmidt, Christine
Weiss, Norbert
Werth, Sebastian
Winzer, Simon
Gemper, Janine
Günther, Albrecht
Heiling, Bianka
Jochmann, Elisabeth
Karvouniari, Panagiota
Klingner, Carsten
Mayer, Thomas
Schubert, Julia
Schulze-Hartung, Friederike
Zanow, Jürgen
Bausback, Yvonne
Borger, Franka
Botsios, Spiridon
Branzan, Daniela
Bräunlich, Sven
Hölzer, Henryk
Lenzer, Janin
Piorkowski, Christopher
Richter, Nadine
Schuster, Johannes
Scheinert, Dierk
Schmidt, Andrej
Staab, Holger
Ulrich, Matthias
Werner, Martin
Berger, Hermann
Biró, Gábor
Eckstein, Hans-Henning
Kallmayer, Michael
Kreiser, Kornelia
Zimmermann, Alexander
Berekoven, Bärbel
Frerker, Klaus
Gordon, Vera
Torsello, Giovanni
Arnold, Sebastian
Dienel, Cora
Storck, Martin
Biermaier, Bernhard
Gissler, Hans Martin
Klötzsch, Christof
Pfeiffer, Tomas
Schneider, Ralph
Söhl, Leander
Wennrich, Michael
Alonso, Angelika
Keese, Michael
Groden, Christoph
Cöster, Andreas
Engelhardt, Andreas
Ratusinski, Christoph-Maria
Berg, Bengt
Delle, Martin
Formgren, Johan
Gillgren, Peter
Jarl, Lotta
Kall, Torbjörn B
Konrad, Peter
Nyman, Niklas
Skiöldebrand, Claes
Steuer, Johnny
Takolander, Rabbe
Malmstedt, Jonas
Acosta, Stefan
Björses, Katarina
Brandt, Kerstin
Dias, Nuno
Gottsäter, Anders
Holst, Jan
Kristmundsson, Thorarinn
Kühme, Tobias
Kölbel, Tilo
Lindblad, Bengt
Lindh, Mats
Malina, Martin
Ohrlander, Tomas
Resch, Tim
Rönnle, Viola
Sonesson, Björn
Warvsten, Margareta
Zdanowski, Zbigniew
Campbell, Erik
Kjellin, Per
Lindgren, Hans
Nyberg, Johan
Petersen, Björn
Plate, Gunnar
Pärsson, Håkan
Qvarfordt, Peter
Ignatenko, Pavel
Karpenko, Andrey
Starodubtsev, Vladimir
Chernyavsky, Mikhail A
Golovkova, Maria S
Komakha, Boris B
Zherdev, Nikolay N
Belyasnik, Andrey
Chechulov, Pavel
Kandyba, Dmitry
Stepanishchev, Igor
Csobay-Novák, Csaba
Dósa, Edit
Entz, László
Nemes, Balázs
Szeberin, Zoltán
Barzó, Pál
Bodosi, Mihaly
Fákó, Eniko
Fülöp, Béla
Németh, Tamás
Pazdernyik, Szilárd
Skoba, Krisztina
Vörös, Erika
Chatzinikou, Eleni
Giannoukas, Athanasios
Karathanos, Christos
Koutsias, Stylianos
Kouvelos, Georgios
Matsagkas, Miltiadis
Ralli, Styliani
Rountas, Christos
Rousas, Nikolaos
Spanos, Konstantinos
Brountzos, Elias
Kakisis, John D
Lazaris, Andreas
Moulakakis, Konstantinos G
Stefanis, Leonidas
Tsivgoulis, Georgios
Vasdekis, Spyros
Antonopoulos, Constantine N
Bellenis, Ion
Maras, Dimitrios
Polydorou, Antonios
Polydorou, Victoria
Tavernarakis, Antonios
Ioannou, Nikolaos
Terzoudi, Maria
Lazarides, Miltos
Mantatzis, Michalis
Vadikolias, Kostas
Dzieciuchowicz, Lukasz
Gabriel, Marcin
Krasinski, Zbigniew
Oszkinis, Grzegorz
Pukacki, Fryderyk
Slowinski, Maciej
Stanišic, Michal-Goran
Staniszewski, Ryszard
Tomczak, Jolanta
Zielinski, Maciej
Myrcha, Piotr
Rózanski, Dorota
Drelichowski, Stanislaw
Iwanowski, Wojciech
Koncewicz, Katarzyna
Bialek, Pawel
Biejat, Zbigniew
Czepel, Wojciech
Czlonkowska, Anna
Dowzenko, Anatol
Jedrzejewska, Julia
Kobayashi, Adam
Leszczynski, Jerzy
Malek, Andrzej
Polanski, Jerzy
Proczka, Robert
Skorski, Maciej
Szostek, Mieczyslaw
Andziak, Piotr
Dratwicki, Maciej
Gil, Robert
Nowicki, Miroslaw
Pniewski, Jaroslaw
Rzezak, Jaroslaw
Seweryniak, Piotr
Dabek, Pawel
Juszynski, Michal
Madycki, Grzegorz
Pacewski, Bartosz
Raciborski, Witold
Slowinski, Piotr
Staszkiewicz, Walerian
Bombic, Martin
Chlouba, Vladimír
Fiedler, Jirí
Hes, Karel
Koštál, Petr
Sova, Jindrich
Kríž, Zdenek
Prívara, Mojmír
Reif, Michal
Staffa, Robert
Vlachovský, Robert
Vojtíšek, Bohuslav
Hrbác, Tomáš
Kuliha, Martin
Procházka, Václav
Roubec, Martin
Školoudík, David
Netuka, David
Šteklácová, Anna
Beneš III, Vladimír
Buchvald, Pavel
Endrych, Ladislav
Šercl, Miroslav
Campos Jr, Walter
Casella, Ivan B
de Luccia, Nelson
Estenssoro, André E V
Presti, Calógero
Puech-Leão, Pedro
Neves, Celso R B
da Silva, Erasmo S
Sitrângulo Jr, Cid J
Monteiro, José A T
Tinone, Gisela
Bellini Dalio, Marcelo
Joviliano, Edwaldo E
Pontes Neto, Octávio M
Serra Ribeiro, Mauricio
Cras, Patrick
Hendriks, Jeroen M H
Hoppenbrouwers, Mieke
Lauwers, Patrick
Loos, Caroline
Yperzeele, Laetitia
Geenens, Mia
Hemelsoet, Dimitri
van Herzeele, Isabelle
Vermassen, Frank
Astarci, Parla
Hammer, Frank
Lacroix, Valérie
Peeters, André
Verhelst, Robert
Cirelli, Silvana
Dormal, Pol
Grimonprez, Annelies
Lambrecht, Bart
Lerut, Philipe
Thues, Eddy
De Koster, Guy
Desiron, Quentin
Maertens de Noordhout, Alain
Malmendier, Danielle
Massoz, Mireille
Saad, Georges
Bosiers, Marc
Callaert, Joren
Deloose, Koen
Blanco Cañibano, Estrella
García Fresnillo, Beatriz
Guerra Requena, Mercedes
Morata Barrado, Pilar C
Muela Méndez, Miguel
Yusta Izquierdo, Antonio
Aparici Robles, Fernando
Blanes Orti, Paula
García Dominguez, Luis
Martínez López, Rafael
Miralles Hernández, Manuel
Tembl Ferrairo, José I
Chamorro, Ángel
Macho, Juan
Obach, Víctor
Riambau, Vincent
San Román, Luis
Ahlhelm, Frank J
Blackham, Kristine
Engelter, Stefan
Eugster, Thomas
Gensicke, Henrik
Gürke, Lorenz
Lyrer, Philippe
Mariani, Luigi
Maurer, Marina
Mujagic, Edin
Müller, Mandy
Psychogios, Marios
Stierli, Peter
Stippich, Christoph
Traenka, Christopher
Wolff, Thomas
Wagner, Benjamin
Wiegert, Martina M
Clarke, Sandra
Diepers, Michael
Gröchenig, Ernst
Gürke, Lorenz
Gruber, Philipp
Isaak, Andrej
Kahles, Timo
Marti, Regula
Nedeltchev, Krassen
Remonda, Luca
Stierli, Peter
Tissira, Nadir
Valença Falcão, Martina
de Borst, Gert J
Lo, Rob H
Moll, Frans L
Toorop, Raechel
van der Worp, Bart H
Vonken, Evert J
Kappelle, Jaap L
Jahrome, Ommid
Vos, Floris
Schuiling, Wouter
van Overhagen, Hendrik
Keunen, Rudolf W M
Knippenberg, Bob
Wever, Jan J
Lardenoije, Jan W
Reijnen, Michel
Smeets, Luuk
van Sterkenburg, Steven
Fraedrich, Gustav
Gizewski, Elke
Gruber, Ingrid
Knoflach, Michael
Kiechl, Stefan
Rantner, Barbara
Abdulamit, Timur
Bergeron, Patrice
Padovani, Raymond
Trastour, Jean-Christophe
Cardon, Jean-Marie
Le Gallou-Wittenberg, Anne
Allaire, Eric
Becquemin, Jean-Pierre
Cochennec-Paliwoda, Frédéric
Desgranges, Pascal
Hosseini, Hassan
Kobeiter, Hicham
Marzelle, Jean
Almekhlafi, Mohammed A
Bal, Simerpreet
Barber, Phillip A
Coutts, Shelagh B
Demchuk, Andrew M
Eesa, Muneer
Gillies, Michelle
Goyal, Mayank
Hill, Michael D
Hudon, Mark E
Jambula, Anitha
Kenney, Carol
Klein, Gary
McClelland, Marie
Mitha, Alim
Menon, Bijoy K
Morrish, William F
Peters, Steven
Ryckborst, Karla J
Samis, Greg
Save, Supriya
Smith, Eric E
Stys, Peter
Subramaniam, Suresh
Sutherland, Garnette R
Watson, Tim
Wong, John H
Zimmel, L
Flis, Vojko
Matela, Jože
Miksic, Kazimir
Milotic, Franko
Mrdja, Božidar
Stirn, Barbara
Tetickovic, Erih
Gasparini, Mladen
Grad, Anton
Kompara, Ingrid
Miloševic, Zoren
Palmiste, Veronika
Toomsoo, Toomas
Aidashova, Balzhan
Kospanov, Nursultan
Lyssenko, Roman
Mussagaliev, Daulet
Beyar, Rafi
Hoffman, Aaron
Karram, Tony
Kerner, Arthur
Nikolsky, Eugenia
Nitecki, Samy
Andonova, Silva
Bachvarov, Chavdar
Petrov, Vesko
Cvjetko, Ivan
Vidjak, Vinko
Halužan, Damir
Petrunic, Mladen
Liu, Bao
Liu, Chang-Wei
Bartko, Daniel
Beno, Peter
Rusnák, František
Zelenák, Kamil
Ezura, Masayuki
Inoue, Takashi
Kimura, Naoto
Kondo, Ryushi
Matsumoto, Yasushi
Shimizu, Hiroaki
Endo, Hidenori
Furui, Eisuke
Bakke, Søren
Krohg-Sørensen, Kristen
Nome, Terje
Skjelland, Mona
Tennøe, Bjørn
Albuquerque e Castro, João
Alves, Gonçalo
Bastos Gonçalves, Frederico
de Aragão Morais, José
Garcia, Ana C
Valentim, Hugo
Vasconcelos, Leonor
Belcastro, Fernando
Cura, Fernando
Zaefferer, Patricio
Abd-Allah, Foad
Eldessoki, Mohamed H
Heshmat Kassem, Hussein
Soliman Gharieb, Haytham
Colgan, Mary P
Haider, Syed N
Harbison, Joe
Madhavan, Prakash
Moore, Dermot
Shanik, Gregor
Kazan, Viviane
Nazzal, Munier
Ramsey-Williams, Vicki
Halliday, Alison
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet 18-24 September 2021 398(10305):1065-1073
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Anticoagulant selection in relation to the SAMe-TT2R2 score in patients with atrial fibrillation: The GLORIA-AF registry
Autorzy :
Abban, Dzifa Wosornu
Abdul, Nasser
Abud, Atilio Marcelo
Adams, Fran
Addala, Srinivas
Adragão, Pedro
Ageno, Walter
Aggarwal, Rajesh
Agosti, Sergio
Agostoni, Piergiuseppe
Aguilar, Francisco
Linares, Julio Aguilar
Aguinaga, Luis
Ahmed, Jameel
Aiello, Allessandro
Ainsworth, Paul
Aiub, Jorge Roberto
Al-Dallow, Raed
Alderson, Lisa
Aldrete Velasco, Jorge Antonio
Alexopoulos, Dimitrios
Manterola, Fernando Alfonso
Aliyar, Pareed
Alonso, David
Alves da Costa, Fernando Augusto
Amado, José
Amara, Walid
Amelot, Mathieu
Amjadi, Nima
Ammirati, Fabrizio
Andrade, Marianna
Andrawis, Nabil
Annoni, Giorgio
Ansalone, Gerardo
Ariani, M.Kevin
Arias, Juan Carlos
Armero, Sébastien
Arora, Chander
Aslam, Muhammad Shakil
Asselman, M.
Audouin, Philippe
Augenbraun, Charles
Aydin, S.
Ayryanova, Ivaneta
Aziz, Emad
Backes, Luciano Marcelo
Badings, E.
Bagni, Ermentina
Baker, Seth H.
Bala, Richard
Baldi, Antonio
Bando, Shigenobu
Banerjee, Subhash
Bank, Alan
Esquivias, Gonzalo Barón
Barr, Craig
Bartlett, Maria
Kes, Vanja Basic
Baula, Giovanni
Behrens, Steffen
Bell, Alan
Benedetti, Raffaella
Mazuecos, Juan Benezet
Benhalima, Bouziane
Bergler-Klein, Jutta
Berneau, Jean-Baptiste
Bernstein, Richard A.
Berrospi, Percy
Berti, Sergio
Berz, Andrea
Best, Elizabeth
Bettencourt, Paulo
Betzu, Robert
Bhagwat, Ravi
Bhatta, Luna
Biscione, Francesco
BISIGNANI, Giovanni
Black, Toby
Bloch, Michael J.
Bloom, Stephen
Blumberg, Edwin
Bo, Mario
Bøhmer, Ellen
Bollmann, Andreas
Bongiorni, Maria Grazia
Boriani, Giuseppe
Boswijk, D.J.
Bott, Jochen
Bottacchi, Edo
Kalan, Marica Bracic
Bradman, Drew
Brautigam, Donald
Breton, Nicolas
Brouwers, P.J.A.M.
Browne, Kevin
Cortada, Jordi Bruguera
Bruni, A.
Brunschwig, Claude
Buathier, Hervé
Buhl, Aurélie
Bullinga, John
Cabrera, Jose Walter
Caccavo, Alberto
Cai, Shanglang
Caine, Sarah
Calò, Leonardo
Calvi, Valeria
Sánchez, Mauricio Camarillo
Candeias, Rui
Capuano, Vincenzo
Capucci, Alessandro
Caputo, Ronald
Rizo, Tatiana Cárdenas
Cardona, Francisco
Carlos da Costa Darrieux, Francisco
Duarte Vera, Yan Carlos
Carolei, Antonio
Carreño, Susana
Carvalho, Paula
Cary, Susanna
Casu, Gavino
Cavallini, Claudio
Cayla, Guillaume
Celentano, Aldo
Cha, Tae-Joon
Cha, Kwang Soo
Chae, Jei Keon
Chalamidas, Kathrine
Challappa, Krishnan
Chand, Sunil Prakash
Chandrashekar, Harinath
Chartier, Ludovic
Chatterjee, Kausik
Chavez Ayala, Carlos Antero
Cheema, Aamir
Cheema, Amjad
Chen, Lin
Chen, Shih-Ann
Chen, Jyh Hong
Chiang, Fu-Tien
Chiarella, Francesco
Chih-Chan, Lin
Cho, Yong Keun
Choi, Jong-Il
Choi, Dong Ju
Chouinard, Guy
Hoi-Fan Chow, Danny
Chrysos, Dimitrios
Chumakova, Galina
José Roberto Chuquiure Valenzuela, Eduardo Julián
Nica, Nicoleta Cindea
Cislowski, David J.
Clay, Anthony
Clifford, Piers
Cohen, Andrew
Cohen, Michael
Cohen, Serge
Colivicchi, Furio
Collins, Ronan
Colonna, Paolo
Compton, Steve
Connolly, Derek
Conti, Alberto
Buenostro, Gabriel Contreras
Coodley, Gregg
Cooper, Martin
Coronel, Julian
Corso, Giovanni
Sales, Juan Cosín
Cottin, Yves
Covalesky, John
Cracan, Aurel
Crea, Filippo
Crean, Peter
Crenshaw, James
Cullen, Tina
Darius, Harald
Dary, Patrick
Dascotte, Olivier
Dauber, Ira
Davalos, Vicente
Davies, Ruth
Davis, Gershan
Davy, Jean-Marc
Dayer, Mark
De Biasio, Marzia
De Bonis, Silvana
De Caterina, Raffaele
De Franceschi, Teresiano
de Groot, J.R.
De Horta, José
De La Briolle, Axel
Topete, Gilberto de la Pena
Vicenzo de Paola, Angelo Amato
de Souza, Weimar
de Veer, A.
De Wolf, Luc
Decoulx, Eric
Deepak, Sasalu
Defaye, Pascal
Del-Carpio Munoz, Freddy
Brkljacic, Diana Delic
Deumite, N. Joseph
Di Legge, Silvia
Diemberger, Igor
Dietz, Denise
Dionísio, Pedro
Dong, Qiang
Rossi dos Santos, Fabio
Dotcheva, Elena
Doukky, Rami
D'Souza, Anthony
Dubrey, Simon
Ducrocq, Xavier
Dupljakov, Dmitry
Duque, Mauricio
Dutta, Dipankar
Duvilla, Nathalie
Duygun, A.
Dziewas, Rainer
Eaton, Charles B.
Eaves, William
Ebels-Tuinbeek, L.A.
Ehrlich, Clifford
Eichinger-Hasenauer, Sabine
Eisenberg, Steven J.
El Jabali, Adnan
El Shahawy, Mahfouz
Hernandes, Mauro Esteves
Izal, Ana Etxeberria
Evonich, III Rudolph
Evseeva, Oksana
Ezhov, Andrey
Fahmy, Raed
Fang, Quan
Farsad, Ramin
Fauchier, Laurent
Favale, Stefano
Fayard, Maxime
Fedele, Jose Luis
Fedele, Francesco
Fedorishina, Olga
Fera, Steven R.
Gomes Ferreira, Luis Gustavo
Ferreira, Jorge
Ferri, Claudio
Ferrier, Anna
Ferro, Hugo
Finsen, Alexandra
First, Brian
Fischer, Stuart
Fonseca, Catarina
Almeida, Luísa Fonseca
Forman, Steven
Frandsen, Brad
French, William
Friedman, Keith
Friese, Athena
Fruntelata, Ana Gabriela
Fujii, Shigeru
Fumagalli, Stefano
Fundamenski, Marta
Furukawa, Yutaka
Gabelmann, Matthias
Gabra, Nashwa
Gadsbøll, Niels
Galinier, Michel
Gammelgaard, Anders
Ganeshkumar, Priya
Gans, Christopher
Quintana, Antonio Garcia
Gartenlaub, Olivier
Gaspardone, Achille
Genz, Conrad
Georger, Frédéric
Georges, Jean-Louis
Georgeson, Steven
Giedrimas, Evaldas
Gierba, Mariusz
Ortega, Ignacio Gil
Gillespie, Eve
Giniger, Alberto
Giudici, Michael C.
Gkotsis, Alexandros
Glotzer, Taya V.
Gmehling, Joachim
Gniot, Jacek
Goethals, Peter
Goldbarg, Seth
Goldberg, Ronald
Goldmann, Britta
Golitsyn, Sergey
Gómez, Silvia
Mesa, Juan Gomez
Gonzalez, Vicente Bertomeu
Gonzalez Hermosillo, Jesus Antonio
González López, Víctor Manuel
Gorka, Hervé
Gornick, Charles
Gorog, Diana
Gottipaty, Venkat
Goube, Pascal
Goudevenos, Ioannis
Graham, Brett
Greer, G. Stephen
Gremmler, Uwe
Grena, Paul G.
Grond, Martin
Gronda, Edoardo
Grönefeld, Gerian
Gu, Xiang
Torres Torres, Ivett Guadalupe
Guardigli, Gabriele
Guevara, Carolina
Guignier, Alexandre
Gulizia, Michele
Gumbley, Michael
Günther, Albrecht
Ha, Andrew
Hahalis, Georgios
Hakas, Joseph
Hall, Christian
Han, Bing
Han, Seongwook
Hargrove, Joe
Hargroves, David
Harris, Kenneth B.
Haruna, Tetsuya
Hayek, Emil
Healey, Jeff
Hearne, Steven
Heffernan, Michael
Heggelund, Geir
Heijmeriks, J.A.
Hemels, Maarten
Hendriks, I.
Henein, Sam
Her, Sung-Ho
Hermany, Paul
Hernández Del Río, Jorge Eduardo
Higashino, Yorihiko
Hill, Michael
Hisadome, Tetsuo
Hishida, Eiji
Hoffer, Etienne
Hoghton, Matthew
Hong, Kui
Hong, Suk keun
Horbach, Stevie
Horiuchi, Masataka
Hou, Yinglong
Hsing, Jeff
Huang, Chi-Hung
Huckins, David
kathy Hughes
Huizinga, A.
Hulsman, E.L.
Hung, Kuo-Chun
Hwang, Gyo-Seung
Ikpoh, Margaret
Imberti, Davide
Ince, Hüseyin
Indolfi, Ciro
Inoue, Shujiro
Irles, Didier
Iseki, Harukazu
Israel, C. Noah
Iteld, Bruce
Iyer, Venkat
Jackson-Voyzey, Ewart
Jaffrani, Naseem
Jäger, Frank
James, Martin
Jang, Sung-Won
Jaramillo, Nicolas
Jarmukli, Nabil
Jeanfreau, Robert J.
Jenkins, Ronald D.
Sánchez, Carlos Jerjes
Jimenez, Javier
Jobe, Robert
Joen-Jakobsen, Tomas
Jones, Nicholas
Moura Jorge, Jose Carlos
Jouve, Bernard
Jung, Byung Chun
Jung, Kyung Tae
Jung, Werner
Kachkovskiy, Mikhail
Kafkala, Krystallenia
Kalinina, Larisa
Kallmünzer, Bernd
Kamali, Farzan
Kamo, Takehiro
Kampus, Priit
Kashou, Hisham
Kastrup, Andreas
Katsivas, Apostolos
Kaufman, Elizabeth
Kawai, Kazuya
Kawajiri, Kenji
Kazmierski, John F.
Keeling, P.
Kerr Saraiva, José Francisco
Ketova, Galina
Khaira, AJIT Singh
Khripun, Aleksey
Kim, Doo-Il
Kim, Young Hoon
Kim, Nam Ho
Kim, Dae Kyeong
Kim, Jeong Su
Kim, June Soo
Kim, Ki Seok
Kim, Jin bae
Kinova, Elena
Klein, Alexander
Kmetzo, James J.
Kneller, G. Larsen
Knezevic, Aleksandar
Angela Koh, Su Mei
Koide, Shunichi
Kollias, Anastasios
Kooistra, J.A.
Koons, Jay
Koschutnik, Martin
Kostis, William J.
Kovacic, Dragan
Kowalczyk, Jacek
Koziolova, Natalya
Kraft, Peter
Kragten, Johannes A.
Krantz, Mori
Krause, Lars
Krenning, B.J.
Krikke, F.
Kromhout, Z.
Krysiak, Waldemar
Kumar, Priya
Kümler, Thomas
Kuniss, Malte
Kuo, Jen-Yuan
Küppers, Achim
Kurrelmeyer, Karla
Kwak, Choong Hwan
Laboulle, Bénédicte
Labovitz, Arthur
Lai, Wen Ter
Lam, Andy
Lam, Yat Yin
Zanetti, Fernando Lanas
Landau, Charles
Landini, Giancarlo
Figueiredo, Estêvão Lanna
Larsen, Torben
Lavandier, Karine
LeBlanc, Jessica
Lee, Moon Hyoung
Lee, Chang-Hoon
Lehman, John
Leitão, Ana
Lellouche, Nicolas
Lelonek, Malgorzata
Lenarczyk, Radoslaw
Lenderink, T.
González, Salvador León
Leong-Sit, Peter
Leschke, Matthias
Ley, Nicolas
Li, Zhanquan
Li, Xiaodong
Li, Weihua
Li, Xiaoming
Lichy, Christhoh
Lieber, Ira
Limon Rodriguez, Ramon Horacio
Lin, Hailong
Lip, Gregory Y.H.
Liu, Feng
Liu, Hengliang
Esperon, Guillermo Llamas
Navarro, Nassip Llerena
Lo, Eric
Lokshyn, Sergiy
López, Amador
López-Sendón, José Luís
Lorga Filho, Adalberto Menezes
Lorraine, Richard S.
Luengas, Carlos Alberto
Luke, Robert
Luo, Ming
Lupovitch, Steven
Lyrer, Philippe
Ma, Changsheng
Ma, Genshan
Madariaga, Irene
Maeno, Koji
Magnin, Dominique
Maid, Gustavo
Mainigi, Sumeet K.
Makaritsis, Konstantinos
Malhotra, Rohit
Manning, Rickey
Manolis, Athanasios
Manrique Hurtado, Helard Andres
Mantas, Ioannis
Jattin, Fernando Manzur
Maqueda, Vicky
Marchionni, Niccolo
Ortuno, Francisco Marin
Santana, Antonio Martín
Martinez, Jorge
Maskova, Petra
Hernandez, Norberto Matadamas
Matsuda, Katsuhiro
Maurer, Tillmann
Mauro, Ciro
May, Erik
Mayer, Nolan
McClure, John
McCormack, Terry
McGarity, William
McIntyre, Hugh
McLaurin, Brent
Medina Palomino, Feliz Alvaro
Melandri, Francesco
Meno, Hiroshi
Menzies, Dhananjai
Mercader, Marco
Meyer, Christian
Meyer, Beat j.
Miarka, Jacek
Mibach, Frank
Michalski, Dominik
Michel, Patrik
Chreih, Rami Mihail
Mikdadi, Ghiath
Mikus, Milan
Milicic, Davor
Militaru, Constantin
Minaie, Sedi
Minescu, Bogdan
Mintale, Iveta
Mirault, Tristan
Mirro, Michael J.
Mistry, Dinesh
Miu, Nicoleta Violeta
Miyamoto, Naomasa
Moccetti, Tiziano
Mohammed, Akber
Nor, Azlisham Mohd
Mollerus, Michael
Molon, Giulio
Mondillo, Sergio
Moniz, Patrícia
Mont, Lluis
Montagud, Vicente
Montaña, Oscar
Monti, Cristina
Moretti, Luciano
Mori, Kiyoo
Moriarty, Andrew
Morka, Jacek
Moschini, Luigi
Moschos, Nikitas
Mügge, Andreas
Mulhearn, Thomas J.
Muresan, Carmen
Muriago, Michela
Musial, Wlodzimierz
Musser, Carl W.
Musumeci, Francesco
Nageh, Thuraia
Nakagawa, Hidemitsu
Nakamura, Yuichiro
Nakayama, Toru
Nam, Gi-Byoung
Nanna, Michele
Natarajan, Indira
Nayak, Hemal M.
Naydenov, Stefan
Nazli, Jurica
Nechita, Alexandru Cristian
Nechvatal, Libor
Negron, Sandra Adela
Neiman, James
Neuenschwander, Fernando Carvalho
Neves, David
Neykova, Anna
Miguel, Ricardo Nicolás
Nijmeh, George
Nizov, Alexey
Campos, Rodrigo Noronha
Nossan, Janko
Novikova, Tatiana
Nowalany-Kozielska, Ewa
Nsah, Emmanuel
Nunez Fragoso, Juan Carlos
Nurgalieva, Svetlana
Nuyens, Dieter
Nyvad, Ole
Odin de Los Rios Ibarra, Manuel
O'Donnell, Philip
O'Donnell, Martin
Oh, Seil
Oh, Yong Seog
Oh, Dongjin
O'Hara, Gilles
Oikonomou, Kostas
Olivares, Claudia
Oliver, Richard
Ruiz, Rafael Olvera
Olympios, Christoforos
Anna omaszuk-Kazberuk
Asensi, Joaquín Osca
eena Padayattil jose
Padilla Padilla, Francisco Gerardo
Rios, Victoria Padilla
Pajes, Giuseppe
Pandey, A. Shekhar
Paparella, Gaetano
Paris, F.
Park, Hyung Wook
Park, Jong Sung
Parthenakis, Fragkiskos
Passamonti, Enrico
Patel, Rajesh J.
Patel, Jaydutt
Patel, Mehool
Patrick, Janice
Jimenez, Ricardo Pavón
Paz, Analía
Pengo, Vittorio
Pentz, William
Pérez, Beatriz
Pérez Ríos, Alma Minerva
Pérez-Cabezas, Alejandro
Perlman, Richard
Persic, Viktor
Perticone, Francesco
Peters, Terri K.
Petkar, Sanjiv
Pezo, Luis Felipe
Pflücke, Christian
Pham, David N.
Phillips, Roland T.
Phlaum, Stephen
Pieters, Denis
Pineau, Julien
Pinter, Arnold
Pinto, Fausto
Pisters, R.
Pivac, Nediljko
Pocanic, Darko
Podoleanu, Cristian
Politano, Alessandro
Poljakovic, Zdravka
Pollock, Stewart
Garcéa, Jose Polo
Poppert, Holger
Porcu, Maurizio
Reino, Antonio Pose
Prasad, Neeraj
Précoma, Dalton Bertolim
Prelle, Alessandro
Prodafikas, John
Protasov, Konstantin
Pye, Maurice
Qiu, Zhaohui
Quedillac, Jean-Michel
Raev, Dimitar
Raffo Grado, Carlos Antonio
Rahimi, Sidiqullah
Raisaro, Arturo
Rama, Bhola
Ramos, Ricardo
Ranieri, Maria
Raposo, Nuno
Rashba, Eric
Rauch-Kroehnert, Ursula
Reddy, Ramakota
Renda, Giulia
Reza, Shabbir
Ria, Luigi
Richter, Dimitrios
Rickli, Hans
Rieker, Werner
Vera, Tomas Ripolil
Ritt, Luiz Eduardo
Roberts, Douglas
Briones, Ignacio Rodriguez
Rodriguez Escudero, Aldo Edwin
Pascual, Carlos Rodríguez
Roman, Mark
Romeo, Francesco
Ronner, E.
Roux, Jean-Francois
Rozkova, Nadezda
Rubacek, Miroslav
Rubalcava, Frank
Russo, Andrea M.
Rutgers, Matthieu Pierre
Rybak, Karin
Said, Samir
Sakamoto, Tamotsu
Salacata, Abraham
Salem, Adrien
Bodes, Rafael Salguero
Saltzman, Marco A.
Salvioni, Alessandro
Vallejo, Gregorio Sanchez
Fernández, Marcelo Sanmartín
Saporito, Wladmir Faustino
Sarikonda, Kesari
Sasaoka, Taishi
Sati, Hamdi
Savelieva, Irina
Scala, Pierre-Jean
Schellinger, Peter
Scherr, Carlos
Schmitz, Lisa
Schmitz, Karl-Heinz
Schmitz, Bettina
Schnabel, Teresa
Schnupp, Steffen
Schoeniger, Peter
Schön, Norbert
Schwimmbeck, Peter
Seamark, Clare
Searles, Greg
Seidl, Karl-Heinz
Seidman, Barry
Sek, Jaroslaw
Sekaran, Lakshmanan
SERRATI, Carlo
Shah, Neerav
Shah, Vinay
Shah, Anil
Shah, Shujahat
Sharma, Vijay Kumar
Shaw, Louise
Sheikh, Khalid H.
Shimizu, Naruhito
Shimomura, Hideki
Shin, Dong-Gu
Shin, Eun-Seok
Shite, Junya
Sibilio, Gerolamo
Silver, Frank
Sime, Iveta
Simmers, Tim A.
Singh, Narendra
Siostrzonek, Peter
Smadja, Didier
Smith, David W.
Snitman, Marcelo
Filho, Dario Sobral
Soda, Hassan
Sofley, Carl
Sokal, Adam
Oi Yan, Yannie Soo
Sotolongo, Rodolfo
Ferreira de Souza, Olga
Sparby, Jon Arne
Spinar, Jindrich
Sprigings, David
Spyropoulos, Alex C.
Stakos, Dimitrios
Steinwender, Clemens
Stergiou, George
Stiell, Ian
Stoddard, Marcus
Stoikov, Anastas
Streb, Witold
Styliadis, Ioannis
Su, Guohai
Su, Xi
Sudnik, Wanda
Sukles, Kai
Sun, Xiaofei
Swart, H.
Szavits-Nossan, Janko
Taggeselle, Jens
Takagi, Yuichiro
Singh Takhar, Amrit Pal
Tamm, Angelika
Tanaka, Katsumi
Tanawuttiwat, Tanyanan
Tang, Sherman
Tang, Aylmer
Tarsi, Giovanni
Tassinari, Tiziana
Tayal, Ashis
Tayebjee, Muzahir
Berg, J.M. ten
Tesloianu, Dan
The, Salem H.K.
Thomas, Dierk
Timsit, Serge
Tobaru, Tetsuya
Tomasik, Andrzej R.
Torosoff, Mikhail
Touze, Emmanuel
Trendafilova, Elina
Tsai, W. Kevin
Tse, Hung Fat
Tsutsui, Hiroshi
Tu, Tian Ming
Tuininga, Ype
Turakhia, Minang
Turk, Samir
Tcurner, Wayne
Tveit, Arnljot
Tytus, Richard
Valadão, C.
van Bergen, P.F.M.M.
van de Borne, Philippe
van den Berg, B.J.
van der Zwaan, C.
Van Eck, M.
Vanacker, Peter
Vasilev, Dimo
Vasilikos, Vasileios
Vasilyev, Maxim
Veerareddy, Srikar
Miño, Mario Vega
Venkataraman, Asok
Verdecchia, Paolo
Versaci, Francesco
Vester, Ernst Günter
Vial, Hubert
Victory, Jason
Villamil, Alejandro
Vincent, Marc
Vlastaris, Anthony
Dahl, Jürgen vom
Vora, Kishor
Vranian, Robert B.
Wakefield, Paul
Wang, Ningfu
Wang, Mingsheng
Wang, Xinhua
Wang, Feng
Wang, Tian
Warner, Alberta L.
Watanabe, Kouki
Wei, Jeanne
Weimar, Christian
Weiner, Stanislav
Weinrich, Renate
Wen, Ming-Shien
Wiemer, Marcus
Wiggers, Preben
Wilke, Andreas
Williams, David
Williams, Marcus L.
Witzenbichler, Bernhard
Wong, Brian
Lawrence Wong, Ka Sing
Wozakowska-Kaplon, Beata
Wu, Shulin
Wu, Richard C.
Wunderlich, Silke
Wyatt, Nell
Wylie, John (Jack)
Xu, Yong
Xu, Xiangdong
Yamanoue, Hiroki
Yamashita, Takeshi
Bryan Yan, Ping Yen
Yang, Tianlun
Yao, Jing
Yeh, Kuo-Ho
Yin, Wei Hsian
Yotov, Yoto
Zahn, Ralf
Zarich, Stuart
Zenin, Sergei
Zeuthen, Elisabeth Louise
Zhang, Huanyi
Zhang, Donghui
Zhang, Xingwei
Zhang, Ping
Zhang, Jun
Zhao, Shui Ping
Zhao, Yujie
Zhao, Zhichen
Zheng, Yang
Zhou, Jing
Zimmermann, Sergio
Zini, Andrea
Zizzo, Steven
Zong, Wenxia
Zukerman, L Steven
Ntaios, George
Pokaż więcej
Źródło :
In Hellenic Journal of Cardiology March-April 2021 62(2):152-157
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effektivität, Effizienz und Sicherheit der Schlaganfall-Telemedizin in Zeiten der Corona-Pandemie: Der „Fall“ Thüringen
Autorzy :
Klingner, Caroline C.
Brodoehl, StefanAff1, Aff2
Wagner, FranziskaAff1, Aff2
Berrouschot, Jörg
Günther, Albrecht
Witte, Otto W.
Klingner, Carsten M.Aff1, Aff2
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Effectiveness, efficiency and safety of stroke telemedicine in times of the coronavirus pandemic: The “case” Thuringia
Źródło :
Der Nervenarzt. 91(10):946-951
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Studienprotokoll: Register zur Prognose akut-symptomatischer Anfälle (PROSA-Register) – eine prospektive multizentrische Beobachtungsstudie. (German)
Autorzy :
Herzig-Nichtweiß, Julia
Salih, Farid
Berning, Sascha
Malter, Michael
Pelz, Johann
Lochner, Piergiorgio
Wittstock, Matthias
Günther, Albrecht
Alonso, Angelika
Fuhrer, Hannah
Schönenberger, Silvia
Petersen, Martina
Kohle, Felix
Müller, Annekatrin
Gawlitza, Alexander
Gubarev, Waldemar
Holtkamp, Martin
Vorderwülbecke, Bernd
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Study protocol: register on the prognosis of acute symptomatic seizures (PROSA register)—A prospective multicenter observational study. (English)
Źródło :
Zeitschrift für Epileptologie; Nov2021, Vol. 34 Issue 4, p349-354, 6p
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies