Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Püsken M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Head and neck squamous cell carcinoma: evaluation of iodine overlay maps and low-energy virtual mono-energetic images acquired with spectral detector CT
Autorzy :
Zopfs, D.
Pokaż więcej
Źródło :
In Clinical Radiology June 2022 77(6):e425-e433
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Bone subtraction CTA for transcranial arteries: intra-individual comparison with standard CTA without bone subtraction and TOF-MRA
Autorzy :
Buerke, B.
Pokaż więcej
Źródło :
In Clinical Radiology 2010 65(6):440-446
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Die Erfassung der Progression des Nierenzellkarzinoms in Kleintieren mittels Flachdetektor-Volumen-CT
Autorzy :
Heuser, M.
Hemmerlein, B.
Püsken, M.
Koskinas, N.
Dullin, C.
Gross, A.J.
Zöller, G.M.
Obenauer, S.
Pokaż więcej
Alternatywny tytuł :
Determination of renal carcinoma progression in small animals by means of flat-panel volumetric computer tomography
Źródło :
Der Urologe: Organ der Deutschen Gesellschaft für UrologieOrgan des Berufsverbandes der Deutschen Urologen. December 2007 46(12):1710-1714
Czasopismo naukowe
Tytuł :
DEGRO 2004: 10. Jahreskongress der Deutschen Gesellschaft für Radioonkologie
Autorzy :
Wendt, Thomas G.
Gademann, G.
Pambor, C.
Grießbach, I.
von Specht, H.
Martin, T.
Baltas, D.
Kurek, R.
Röddiger, S.
Tunn, U. W.
Zamboglou, N.
Eich, H. T.
Staar, S.
Gossmann, A.
Hansemann, K.
Semrau, R.
Skripnitchenko, R.
Diehl, V.
Müller, R.-P.
Sehlen, S.
Willich, N.
Rühl, U.
Lukas, P.
Dühmke, E.
Engel, K.
Tabbert, E.
Bolck, M.
Knaack, S.
Annweiler, H.
Krempien, R.
Hoppe, H.
Harms, W.
Daeuber, S.
Schorr, O.
Treiber, M.
Debus, J.
Alber, M.
Paulsen, F.
Birkner, M.
Bakai, A.
Belka, C.
Budach, W.
Grosser, K.-H.
Kramer, R.
Kober, B.
Reinert, M.
Schneider, P.
Hertel, A.
Feldmann, H.
Csere, P.
Hoinkis, C.
Rothe, G.
Zahn, P.
Alheit, H.
Cavanaugh, S. X.
Kupelian, P.
Reddy, C.
Pollock, B.
Fuss, M.
Roeddiger, S.
Dannenberg, T.
Rogge, B.
Drechsler, D.
Herrmann, T.
Alberti, W.
Schwarz, R.
Graefen, M.
Krüll, A.
Rudat, V.
Huland, H.
Fehr, C.
Baum, C.
Glocker, S.
Nüsslin, F.
Heil, T.
Lemnitzer, H.
Knips, M.
Baumgart, O.
Thiem, W.
Kloetzer, K.-H.
Hoffmann, L.
Neu, B.
Hültenschmidt, B.
Sautter-Bihl, M.-L.
Micke, O.
Seegenschmiedt, M. H.
Köppen, D.
Klautke, G.
Fietkau, R.
Schultze, J.
Schlichting, G.
Koltze, H.
Kimmig, B.
Glatzel, M.
Fröhlich, D.
Bäsecke, S.
Krauß, A.
Strauß, D.
Buth, K.-J.
Böhme, R.
Oehler, W.
Bottke, D.
Keilholz, U.
Heufelder, K.
Wiegel, T.
Hinkelbein, W.
Rödel, C.
Papadopoulos, T.
Munnes, M.
Wirtz, R.
Sauer, R.
Rödel, F.
Lubgan, D.
Distel, L.
Grabenbauer, G. G.
Sak, A.
Stüben, G.
Pöttgen, C.
Grehl, S.
Stuschke, M.
Müller, K.
Pfaffendorf, C.
Mayerhofer, A.
Köhn, F. M.
Ring, J.
van Beuningen, D.
Meineke, V.
Neubauer, S.
Keller, U.
Wittlinger, M.
Riesenbeck, D.
Greve, B.
Exeler, R.
Ibrahim, M.
Liebscher, C.
Severin, E.
Ott, O.
Pötter, R.
Hammer, J.
Hildebrandt, G.
Beckmann, M. W.
Strnad, V.
Fehlauer, F.
Tribius, S.
Bajrovic, A.
Höller, U.
Rades, D.
Warszawski, A.
Baumann, R.
Madry-Gevecke, B.
Karstens, J. H.
Grehn, C.
Hensley, F.
Berns, C.
Wannenmacher, M.
Semrau, S.
Reimer, T.
Gerber, B.
Ketterer, P.
Koepcke, E.
Hänsgen, G.
Strauß, H. G.
Dunst, J.
Füller, J.
Kalb, S.
Wendt, T.
Weitmann, H. D.
Waldhäusl, C.
Knocke, T.-H.
Lamprecht, U.
Classen, J.
Kaulich, T. W.
Aydeniz, B.
Bamberg, M.
Wiezorek, T.
Banz, N.
Salz, H.
Scheithauer, M.
Schwedas, M.
Lutterbach, J.
Bartelt, S.
Frommhold, H.
Lambert, J.
Hornung, D.
Swiderski, S.
Walke, M.
Siefert, A.
Pöllinger, B.
Krimmel, K.
Schaffer, M.
Koelbl, O.
Bratengeier, K.
Vordermark, D.
Flentje, M.
Hero, B.
Berthold, F.
Combs, S. E.
Gutwein, S.
Schulz-Ertner, D.
van Kampen, M.
Thilmann, C.
Kocher, M.
Kunze, S.
Schild, S.
Ikezaki, K.
Müller, B.
Sieber, R.
Weiß, C.
Wolf, I.
Wenz, F.
Weber, K.-J.
Schäfer, J.
Engling, A.
Laufs, S.
Veldwijk, M. R.
Milanovic, D.
Fleckenstein, K.
Zeller, W.
Fruehauf, S.
Herskind, C.
Weinmann, M.
Jendrossek, V.
Rübe, C.
Appold, S.
Kusche, S.
Hölscher, T.
Brüchner, K.
Geyer, P.
Baumann, M.
Kumpf, R.
Zimmermann, F.
Schill, S.
Geinitz, H.
Nieder, C.
Jeremic, B.
Molls, M.
Liesenfeld, S.
Petrat, H.
Hesselmann, S.
Schäfer, U.
Bruns, F.
Horst, E.
Wilkowski, R.
Assmann, G.
Nolte, A.
Diebold, J.
Löhrs, U.
Fritz, P.
Hans-Jürgen, K.
Mühlnickel, W.
Bach, P.
Wahlers, B.
Kraus, H.-J.
Wulf, J.
Hädinger, U.
Baier, K.
Krieger, T.
Müller, G.
Hof, H.
Herfarth, K.
Brunner, T.
Hahn, S. M.
Schreiber, F. S.
Rustgi, A. K.
McKenna, W. G.
Bernhard, E. J.
Guckenberger, M.
Meyer, K.
Willner, J.
Schmidt, M.
Kolb, M.
Li, M.
Gong, P.
Abdollahi, A.
Trinh, T.
Huber, P. E.
Christiansen, H.
Saile, B.
Neubauer-Saile, K.
Tippelt, S.
Rave-Fränk, M.
Hermann, R. M.
Dudas, J.
Hess, C. F.
Schmidberger, H.
Ramadori, G.
Andratschke, N.
Price, R.
Ang, K.-K.
Schwarz, S.
Kulka, U.
Busch, M.
Schlenger, L.
Bohsung, J.
Eichwurzel, I.
Matnjani, G.
Sandrock, D.
Richter, M.
Wurm, R.
Budach, V.
Feussner, A.
Gellermann, J.
Jordan, A.
Scholz, R.
Gneveckow, U.
Maier-Hauff, K.
Ullrich, R.
Wust, P.
Felix, R.
Waldöfner, N.
Seebass, M.
Ochel, H.-J.
Dani, A.
Varkonyi, A.
Osvath, M.
Szasz, A.
Messer, P. M.
Blumstein, N. M.
Gottfried, H.-W.
Schneider, E.
Reske, S. N.
Röttinger, E. M.
Grosu, A.-L.
Franz, M.
Stärk, S.
Weber, W.
Heintz, M.
Indenkämpen, F.
Beyer, T.
Lübcke, W.
Levegrün, S.
Hayen, J.
Czech, N.
Mbarek, B.
Köster, R.
Thurmann, H.
Todorovic, M.
Schuchert, A.
Meinertz, T.
Münzel, T.
Grundtke, H.
Hornig, B.
Hehr, T.
Dilcher, C.
Chan, R. C.
Mintz, G. S.
Kotani, J.-I.
Shah, V. M.
Canos, D. A.
Weissman, N. J.
Waksman, R.
Wolfram, R.
Bürger, B.
Schrappe, M.
Timmermann, B.
Lomax, A.
Goitein, G.
Schuck, A.
Mattke, A.
Int-Veen, C.
Brecht, I.
Bernhard, S.
Treuner, J.
Koscielniak, E.
Heinze, F.
Kuhlen, M.
von Schorlemer, I.
Ahrens, S.
Hunold, A.
Könemann, S.
Winkelmann, W.
Jürgens, H.
Gerstein, J.
Polivka, B.
Sykora, K.-W.
Bremer, M.
Thamm, R.
Höpfner, C.
Gumprecht, H.
Jäger, R.
Leonardi, M. A.
Frank, A. M.
Trappe, A. E.
Lumenta, C. B.
Östreicher, E.
Pinsker, K.
Müller, A.
Fauser, C.
Arnold, W.
Henzel, M.
Groß, M. W.
Engenhart-Cabillic, R.
Schüller, P.
Palkovic, S.
Schröder, J.
Wassmann, H.
Block, A.
Bauer, R.
Keffel, F.-W.
Theophil, B.
Wisser, L.
Rogger, M.
Niewald, M.
van Lengen, V.
Mathias, K.
Welzel, G.
Bohrer, M.
Steinvorth, S.
Schleußner, C.
Leppert, K.
Röhrig, B.
Strauß, B.
van Oorschot, B.
Köhler, N.
Anselm, R.
Winzer, A.
Schneider, T.
Koch, U.
Schönekaes, K.
Mücke, R.
Büntzel, J.
Kisters, K.
Scholz, C.
Keller, M.
Winkler, C.
Prause, N.
Busch, R.
Roth, S.
Haas, I.
Willers, R.
Schultze-Mosgau, S.
Wiltfang, J.
Kessler, P.
Neukam, F. W.
Röper, B.
Nüse, N.
Auer, F.
Melzner, W.
Geiger, M.
Lotter, M.
Kuhnt, T.
Müller, A. C.
Jirsak, N.
Gernhardt, C.
Schaller, H.-G.
Al-Nawas, B.
Klein, M. O.
Ludwig, C.
Körholz, J.
Grötz, K. A.
Huppers, K.
Kunkel, M.
Olschewski, T.
Bajor, K.
Lang, B.
Lang, E.
Kraus-Tiefenbacher, U.
Hofheinz, R.
von Gerstenberg-Helldorf, B.
Willeke, F.
Hochhaus, A.
Roebel, M.
Oertel, S.
Riedl, S.
Buechler, M.
Foitzik, T.
Ludwig, K.
Klar, E.
Meyer, A.
Meier zu Eissen, J.
Schwab, D.
Meyer, T.
Höcht, S.
Siegmann, A.
Sieker, F.
Pigorsch, S.
Milicic, B.
Acimovic, L.
Milisavljevic, S.
Radosavljevic-Asic, G.
Presselt, N.
Baum, R. P.
Treutler, D.
Bonnet, R.
Schmücking, M.
Sammour, D.
Fink, T.
Ficker, J.
Pradier, O.
Lederer, K.
Weiss, E.
Hille, A.
Welz, S.
Sepe, S.
Friedel, G.
Spengler, W.
Susanne, E.
Kölbl, O.
Hoffmann, W.
Wörmann, B.
Günther, A.
Becker-Schiebe, M.
Güttler, J.
Schul, C.
Nitsche, M.
Körner, M. K.
Oppenkowski, R.
Guntrum, F.
Malaimare, L.
Raub, M.
Schöfl, C.
Averbeck, T.
Hacker, I.
Blank, H.
Böhme, C.
Imhoff, D.
Eberlein, K.
Weidauer, S.
Böttcher, H. D.
Edler, L.
Tatagiba, M.
Molina, H.
Ostertag, C.
Milker-Zabel, S.
Zabel, A.
Schlegel, W.
Hartmann, A.
Wildfang, I.
Kleinert, G.
Hamm, K.
Reuschel, W.
Wehrmann, R.
Kneschaurek, P.
Münter, M. W.
Nikoghosyan, A.
Didinger, B.
Nill, S.
Rhein, B.
Küstner, D.
Schalldach, U.
Eßer, D.
Göbel, H.
Wördehoff, H.
Pachmann, S.
Hollenhorst, H.
Dederer, K.
Evers, C.
Lamprecht, J.
Dastbaz, A.
Schick, B.
Fleckenstein, J.
Plinkert, P. K.
Rübe, Chr.
Merz, T.
Sommer, B.
Mencl, A.
Ghilescu, V.
Astner, S.
Martin, A.
Momm, F.
Volegova-Neher, N. J.
Schulte-Mönting, J.
Guttenberger, R.
Buchali, A.
Blank, E.
Sidow, D.
Huhnt, W.
Gorbatov, T.
Heinecke, A.
Beckmann, G.
Bentia, A.-M.
Schmitz, H.
Spahn, U.
Heyl, V.
Prott, P.-J.
Galalae, R.
Schneider, R.
Voith, C.
Scheda, A.
Hermann, B.
Bauer, L.
Melchert, F.
Kröger, N.
Grüneisen, A.
Jänicke, F.
Zander, A.
Zuna, I.
Schlöcker, I.
Wagner, K.
John, E.
Dörk, T.
Lochhas, G.
Houf, M.
Lorenz, D.
Link, K.-H.
Prott, F.-J.
Thoma, M.
Schauer, R.
Heinemann, V.
Romano, M.
Reiner, M.
Quanz, A.
Oppitz, U.
Bahrehmand, R.
Tine, M.
Naszaly, A.
Patonay, P.
Mayer, Á.
Markert, K.
Mai, S.-K.
Lohr, F.
Dobler, B.
Pinkawa, M.
Fischedick, K.
Treusacher, P.
Cengiz, D.
Mager, R.
Borchers, H.
Jakse, G.
Eble, M. J.
Asadpour, B.
Krenkel, B.
Holy, R.
Kaplan, Y.
Block, T.
Czempiel, H.
Haverkamp, U.
Prümer, B.
Christian, T.
Benkel, P.
Weber, C.
Gruber, S.
Reimann, P.
Blumberg, J.
Krause, K.
Fischedick, A.-R.
Kaube, K.
Steckler, K.
Henzel, B.
Licht, N.
Loch, T.
Krystek, A.
Lilienthal, A.
Alfia, H.
Claßen, J.
Spillner, P.
Knutzen, B.
Souchon, R.
Schulz, I.
Grüschow, K.
Küchenmeister, U.
Vogel, H.
Wolff, D.
Ramm, U.
Licner, J.
Rudolf, F.
Moog, J.
Rahl, C. G.
Mose, S.
Vorwerk, H.
Weiß, E.
Engert, A.
Seufert, I.
Schwab, F.
Dahlke, J.
Zabelina, T.
Krüger, W.
Kabisch, H.
Platz, V.
Wolf, J.
Pfistner, B.
Stieltjes, B.
Wilhelm, T.
Schmuecking, M.
Junker, K.
Treutier, D.
Schneider, C. P.
Leonhardi, J.
Niesen, A.
Hoeffken, K.
Schmidt, A.
Mueller, K.-M.
Schmid, I.
Lehmann, K.
Blumstein, C. G.
Kreienberg, R.
Freudenberg, L.
Kühl, H.
Stahl, M.
Elo, B.
Erichsen, P.
Stattaus, H.
Welzel, T.
Mende, U.
Heiland, S.
Salter, B. J.
Schmid, R.
Stratakis, D.
Huber, R. M.
Haferanke, J.
Zöller, N.
Henke, M.
Lorenzen, J.
Grzyska, B.
Kuhlmey, A.
Adam, G.
Hamelmann, V.
Bölling, T.
Job, H.
Panke, J. E.
Feyer, P.
Püttmann, S.
Siekmeyer, B.
Jung, H.
Gagel, B.
Militz, U.
Piroth, M.
Schmachtenberg, A.
Hoelscher, T.
Verfaillie, C.
Kaminski, B.
Lücke, E.
Mörtel, H.
Eyrich, W.
Fritsch, M.
Georgi, J.-C.
Plathow, C.
Zieher, H.
Kiessling, F.
Peschke, P.
Kauczor, H.-U.
Licher, J.
Schneider, O.
Henschler, R.
Seidel, C.
Kolkmeyer, A.
Nguyen, T. P.
Janke, K.
Michaelis, M.
Bischof, M.
Stoffregen, C.
Lipson, K.
Weber, K.
Ehemann, V.
Jürgen, D.
Achanta, P.
Thompson, K.
Martinez, J. L.
Körschgen, T.
Pakala, R.
Pinnow, E.
Hellinga, D.
O’Tio, F.
Katzer, A.
Kaffer, A.
Kuechler, A.
Steinkirchner, S.
Dettmar, N.
Cordes, N.
Frick, S.
Kappler, M.
Taubert, H.
Bartel, F.
Schmidt, H.
Bache, M.
Frühauf, S.
Wenk, T.
Litzenberger, K.
Erren, M.
van Valen, F.
Liu, L.
Yang, K.
Palm, J.
Püsken, M.
Behe, M.
Behr, T. M.
Marini, P.
Johne, A.
Claussen, U.
Liehr, T.
Steil, V.
Moustakis, C.
Griessbach, I.
Oettel, A.
Schaal, C.
Reinhold, M.
Strasssmann, G.
Braun, I.
Vacha, P.
Richter, D.
Osterham, T.
Wolf, P.
Guenther, G.
Miemietz, M.
Lazaridis, E. A.
Forthuber, B.
Sure, M.
Klein, J.
Saleske, H.
Riedel, T.
Hirnle, P.
Horstmann, G.
Schoepgens, H.
Van Eck, A.
Bundschuh, O.
Van Oosterhut, A.
Xydis, K.
Theodorou, K.
Kappas, C.
Zurheide, J.
Fridtjof, N.
Ganswindt, U.
Weidner, N.
Buchgeister, M.
Weigel, B.
Müller, S. B.
Glashörster, M.
Weining, C.
Hentschel, B.
Sauer, O. A.
Kleen, W.
Beck, J.
Lehmann, D.
Ley, S.
Fink, C.
Puderbach, M.
Hosch, W.
Schmähl, A.
Jung, K.
Stoßberg, A.
Rolf, E.
Damrau, M.
Oetzel, D.
Maurer, U.
Maurer, G.
Lang, K.
Zumbe, J.
Hahm, D.
Fees, H.
Robrandt, B.
Melcher, U.
Niemeyer, M.
Mondry, A.
Kanellopoulos-Niemeyer, V.
Karle, H.
Jacob-Heutmann, D.
Born, C.
Mohr, W.
Kutzner, J.
Thelen, M.
Schiebe, M.
Pinkert, U.
Piasswilm, L.
Pohl, F.
Garbe, S.
Wolf, K.
Nour, Y.
Barwig, P.
Trog, D.
Schäfer, C.
Herbst, M.
Dietl, B.
Cartes, M.
Schroeder, F.
Sigingan-Tek, G.
Feierabend, R.
Theden, S.
Schlieck, A.
Gotthardt, M.
Glowalla, U.
Kremp, S.
Hamid, O.
Riefenstahl, N.
Michaelis, B.
Schaal, G.
Liebermeister, E.
Niewöhner-Desbordes, U.
Kowalski, M.
Franz, N.
Stahl, W.
Baumbach, C.
Thale, J.
Wagner, W.
Justus, B.
Huston, A. L.
Seaborn, R.
Rai, P.
Rha, S.-W.
Sakas, G.
Wesarg, S.
Zogal, P.
Schwald, B.
Seibert, H.
Berndt-Skorka, R.
Seifert, G.
Schoenekaes, K.
Bilecen, C.
Ito, W.
Matschuck, G.
Isik, D.
Pokaż więcej
Źródło :
Strahlentherapie und Onkologie: Journal of Radiation Oncology, Biology, Physics. June 2004 180(1):5-87
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies